Jump to content

Satanizam


Recommended Posts

da pojasnima malo ono sto su drugi vec pisali ali ne dovoljno da ih drugi razumeju. antoni lavej je osnivac satanizma i satanisticke crkve, bio je protiv crne mise, nije se slagao sa kroulijevim misljenjem (koji je se ustvari bavio magikom a ne magijom, ali opet) i merlin menson je laveja jednom prilikom pitao zasto nije tu knjigu nazvao nasa dobra vremena ili humanisticka raligija ali kao sto je neko rekao tesko je pronaci se. aleister krouli je je bio slikar koji se nije zanimao za meterijalno u tolikoj meri ali sta osoba da pomisli kada pocne da cita neku njegovu knjigu koja pocinje - ja sam taj i taj bog i zelim da vam prenesem nesto.

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je cisto ispiranje mozga.Uvlacenje lako podvodljivih osoba nudeci zastitu...Sve vise i vise se uvlacis u to dok ne dobijes neki uslov radi priblizavanja grupi.

Ubij nekog svog-sto u vecini slucajeva ne rade pa obicno izvrse samoubistvo.Secate se one dve devojke koje su ubile babu nozem?Izbrojano preko 40 uboda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u 21 veku, u zemlji Srbiji, nekim sticajem okolnosti, svi "satanisti" su blekeri, ili neki drugi istripovani blek faking metal ist krieg metalci. ne verujem da postoje drugi.

 

sataniste sve treba na lomacu... mislim da treba ponovo da pocne da sljaka inkvizicija.

 

 

која у данашње време више личи на заједницу за отимачину пара него ли на место ''духовног мира''

 

katolicka da, pravoslavna ne. a ni katolicka vise nije ono sto je bila u srednjem veku - pre svega ljudi se ni ne plase Boga, tako da to crkva ne moze da zloupotrebi...

 

prvo. Ne mozes ubiti coveka da bi zastitio druge od njega. Strpaj ga u zatvor. Vezi ga. Ali niko nema pravo da oduzme tudj zivot. orangelistening.gif

incest...pa, svako radi sta voli orangelistening.gif

 

prvo - naravno da mozes. to sto to nije moralno, to je druga prica... ali ljudi to rade.

drugo, zatvor je u nekim slucajevima previse slaba kazna. bolje je torturisati, i to na najbolesnije mogucje nacine (imam par ideja... :mrgreen:)

incest??? ili mozda ne??? ne razumem obrazlozenje "svako radi sta voli". sto onda tako ne opravdas i sve lopove - kao, oni vole pare, jbga.. nek kradu... :rolleyes:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo - naravno da mozes. to sto to nije moralno, to je druga prica... ali ljudi to rade.

drugo, zatvor je u nekim slucajevima previse slaba kazna. bolje je torturisati, i to na najbolesnije mogucje nacine (imam par ideja... :mrgreen: )

incest??? ili mozda ne??? ne razumem obrazlozenje "svako radi sta voli". sto onda tako ne opravdas i sve lopove - kao, oni vole pare, jbga.. nek kradu... :rolleyes:

 

 

blah..pa nznm, ja ne mislim da je bolje torturisati :meshuggah: dozivotna robija, tamo ce ga torturisati dovoljno. Mozda se i sam rokne.

jbt, na koji fazon si povezala incest i lopove, keve ti? :meshuggah:

mislim da ti je jasno sta sam htela da kazem ali volis da kucash. (mislila sam da svako ima svoje sexualno opredeljenje, znachi ako nekome ne smeta da se 'vata sa rodjakom onda sta se to nas tiche)

Share this post


Link to post
Share on other sites

shvatila sam ja sta si ti htela da kazes, ali ja ne smatram da je to normalno, ma koliko neko to voleo. jer, u tom slucaju ispadne da ti opravdavas i nekrofile...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

shvatila sam ja sta si ti htela da kazes, ali ja ne smatram da je to normalno, ma koliko neko to voleo. jer, u tom slucaju ispadne da ti opravdavas i nekrofile...

 

ali gledaj, ako oboje to zele, mislim meni je svejedno. Nije mi ni bolesno toliko. ok nekrofilija jeste. Ali uvek postoji psihijatar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PqNUWvi.jpg

 

INVOCATION TO SATAN:

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.

In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable, Who hast created man to reflect in Thine own image and likeness, I invite the Forces of Darkness to bestow their infernal power upon me. Open the Gates of Hell to come forth to greet me as your Brother/Sister and friend.

 

Deliver me O Mighty Satan from all past error and delusion, fill me with truth, wisdom and understanding, keep me strong in my faith and service, that I may abide always in Thee with Praise, Honor and Glory be given Thee forever and ever.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko je psihijatar efikasna pomoc.

 

to sve na lomacu :D

 

meni nije dovoljno jak razlog da opravdam incest zato sto oboje to zele. stavise, za mene nema opravdanja...

 

zato sto se previse pravdaju neke stvari svet i ide u smeru u kom ide...

 

 

@ joker: juuuu bog s tobom dete! :)

Edited by maria blacksmith

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko je psihijatar efikasna pomoc.

 

to sve na lomacu :D

 

meni nije dovoljno jak razlog da opravdam incest zato sto oboje to zele. stavise, za mene nema opravdanja...

 

zato sto se previse pravdaju neke stvari svet i ide u smeru u kom ide...

 

 

Pa mozda neki lesh, dopusti(dok je josh bio ziv) da ga *ebe nekrofil. Mozda ima agencija za povezivanje lesheva sa nekrofilima. Ako nema sve to moze da se organizuje. Mozda ima lesheva koji to ZELE. Tj sigurno ima. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :pivopije:

 

Ma svet u svakom sluchaju ide u rikverc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, ali mislim da mi samo potpomazemo taj rikverc.

 

kao npr onaj tip (u stvari zena tranvestit) koji/a je sad rodio/la dete (zadrzalo je matericu, njegova/na riba matericu nema bog zna zasto)... to sto je to dete sada fizicki zdravo ne znaci da cje ostati psihicki.

 

i jos pun <ruzna rec> idiotizama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek cula sam da je neki lik rodio dete....AHAHAHAHAHAHAHAHA! koji trip

ima lik MATERICU????? na koji fazon? Cek on je sam sebe oplodio? AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!

pa neki ljudi vole da budu -originalni- :mhihi:

 

 

Covek, kao radi na samounishtenju. i to se deshava dok misli samo na sebe, i zanemaruje neke stvari.

 

 

 

A sto se tiche satanizma. @Jokeru, gde nadje to? Ja prochitala i nema nigde djavola?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma neka zena je promenila pol, ali nije izvadila matericu. druga zena je svoju matericu izvadila ne znam ni ja zasto. i vantelesnom oplodnjom je ova prva sa pishom i matericom zatrudnela. zatrudneo. ne znam. i tako nesto.

 

boleeeeeeeeessssssssssssssss. :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nije tako,nego je riba krenula da pici hormone,po svemu je musko,sem po kljucnom delu-polni organi su i dalje zenski.E sad,partnerka doticne spodobe je valjda zbog raka materice ili cega vec ostala neplodna,te je ovaj/ova prestao/la sa hormonima,i pomocu vestacke oplodnje-VOILA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda dete bude satanista (povezujem prichu sa temom :meshuggah: )

 

jao bre, zamislite koliko ljudi je to chulo i sad imaju istu ideju.

OMG. A ja sam mislila da cemo se vratiti prirodi i ekologiji.... :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PqNUWvi.jpg

 

INVOCATION TO SATAN:

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.

In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable, Who hast created man to reflect in Thine own image and likeness, I invite the Forces of Darkness to bestow their infernal power upon me. Open the Gates of Hell to come forth to greet me as your Brother/Sister and friend.

 

Deliver me O Mighty Satan from all past error and delusion, fill me with truth, wisdom and understanding, keep me strong in my faith and service, that I may abide always in Thee with Praise, Honor and Glory be given Thee forever and ever.

 

 

Ne,nisu obicne lezbace,al ja nemam strpljenja :P

back to topic.

http://en.wikipedia.org/wiki/Satanism

 

this is gej

 

Realno shvatite da smo slucajno nastali jbt veliki prasak onda zemlja nastala pa bili dinosaurusi pa kometa pa majmuni pa mi nastali evolucijom majmuna

Citiram kevu moju ona mi je ovako objasnija(bile su sire crte ali me mrzi da pricam) kad sam bio mali kako su nastali ljudi tad nisam shvatio sta je htela da kaze ali sad potpuno shvatam.

 

Nemam nista protiv bilo koje religije(osim Mormona :violent:) ali ono mislim da se sve moze objasniti racionalno i sve da bude logicno!!!

 

 

realno najvise mrzim one pozer blek bendove koje kao fora napisu

SLAVA666

pa j---m vam mater u p---u glupu :violent:

 

(Nemoj me banujete XD :) nisam spamovao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Some demonologists drew up a hierarchy of devils and ascribed to them power to provoke people to commit the seven deadly sins:

 

Lucifer - Pride

Mammon - Avarice

Asmodeus - Lechery

Satan - Anger

Beelzebub - Gluttony

Leviathan - Envy

Belphegor - Sloth

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...