Jump to content

Satanizam


Recommended Posts

dobro,obama je crnac,pa mogu da razumem zasto je u crnom,ali ti Choche?!?!?!?!crn li si?

 

sve jedno,obojica ste satanisti u ocima Crkve...

Pravi sam :twisted::evotigana:

za dochek sam obuko zute ćega cisto da razibjem rutinu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
pa što ne bi Isus zauzeo to mjesto?

 

Jer Isus sigurno nije sunce, to je zbog toga što se Božić slavi 25. decembra, što je paganski praznik Boga Sunca, hrišćani su počeli da slave '' pravo Sunce''.... bla.... ali isus nije sunce

 

Ma jel?

 

And again.

http://www.youtube.com/watch?v=oNci90DCjgs

 

 

ODgledaj sva tri dela. Pa reci ti meni, da li mozes to da ponovis sa jednakom sigurnoscu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle cajtgajsta i digitalnog andjela, nista nije kao prije. Samo nemojte da vas ko cuje, jerbo ste najebali. Mada ne znam kakve to ima veze sa temom, frlajte se tim solarnim zajebancijama na svetosavlju. Hail Satan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти Zeitgeist узимаш за озбиљно ? :blink:

 

 

A sto ne bih? Sve ovo sto je pruzeno ovde je tachno. Proverio sam svaki detalj.

Konkretno sto se ovog dela tiche, o religijama.

 

Zaista je ovaj princip isusa svud po svetu. Zaista je postojao odredjen broj istorichara iz vise\manje tog perioda na tom podneblju koji nisu zapisali nista o takvom coveku. Astronomska kretanja su takodje onakva. Dakle izneli su broj indirektnih dokaza koji mogu da opisu ZASTO i KAKO u religiji.

 

Naravno to ne moze nikako u potpunosti da se dokaze.

 

Ja sve sto ovde vidim, jesu samo tvrdnje " NEMAA VEZE " tamo vidim obrazlozenja, zasto zapravo ima veze.

 

 

 

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоје ποмињања Исуса код Тацита као и Јосифа Флавија,мада је то доста кратко и фрагментарно,можемо рећи да се ипак помиње Исус Христос.

Чак је и Лукијан,грчки писац из другог века,који није био хришћанин,помињао Христа у контексту човека који се појавио и коме се људи клањају.

 

Ево има овде на encyclopaedia britannica o Палестини у времену Исусовом

 

http://www.britannica.com/EBchecked/topic/...e-time-of-Jesus

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоје ποмињања Исуса код Тацита као и Јосифа Флавија,мада је то доста кратко и фрагментарно,можемо рећи да се ипак помиње Исус Христос.

Чак је и Лукијан,грчки писац из другог века,који није био хришћанин,помињао Христа у контексту човека који се појавио и коме се људи клањају.

 

Ево има овде на encyclopaedia britannica o Палестини у времену Исусовом

 

http://www.britannica.com/EBchecked/topic/...e-time-of-Jesus

 

 

Vidis ja nisam nasao, nista od toga kada sam lichno tarzio sem onoga sto su spominjali u Zeigiestu.

Mozes li dati konkretnije linkove, gde moze da se sa sigurnoscu potvrdi da se misli na Isusa.

hvala.

Ipak konkretni izvori koje si naveo odnose se na Drugi vek A.D.

Kao i konkretni Tacit i Flavije koji su (ako se ne varam ) konkretnu citirani u Zeigeistu i tu se kaze da oni pominju rec Christos (kao titlulu)

 

 

mada u principu, za samo hriscanstvo nije bitno postojanje isusovo, vec isusov put i cista dusa.

Pozdrav.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problematika mi je poznata,kao i besmisao samodestruktivnog djubreta zvanog satanizam,koji guruima sluzi da se bogate,a stoki sto trci za njima,daju im pare,pustaju ih da ih jebu i drogiraju se po grobljima i podrumima punim zaklanih pilica,kao iskaljivanje adolescentnog besa i beznadja...to je sve sto normalan covek treba da zna o tom jevrejsko DJUBRETU

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...