Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

iptv na starogrckom znaci "mucenje korisnika"...dobio sam za dz da koristim mesec dana,mesavina svih paketa...klasicni kanali sa dotatkom hrta,bn,obn,rtcg,sos,atlas,enter...i gomila nekih kanala sa vestima,gomila kanala za decu,neki muzicki,od kojih je najbolji i jedini kanal sto valja vh1 klasik...dobio sam i hbo i hbo komedi...jednom godisnje ubodu neki normalan film...treba ti 2 sede da dobijes dok ne prebaci na sledeci kanal...idem danas da im vratim,jebo ih pas...

умирем

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Tumor na pomolu:

 

E onime ja sam sve nesto ubjeen da ti je asc rak!

Majke mi isuvise raka imas u svom ponasanu .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sIsus sa'ranjuje vegeterijansko kvazi intelektualno proseravanje :rockdevil:

 

Ne razumem kako neko može da ubije zeca... Onako malog i bespomoćnog... Niti bilo koju drugu životinju.

 

"Neke životinje umiru putujući , a neke izmučene ubiju udarcima sekire ili malja u glavu, zakolju na odredištu , da bi pojeli njihove izmučene leševe , bezuspešno pokušavajući začinima odagnati ukus i izgled lešine , straha, smrti , ali kako god ukrasili taj tanjir on jeste odar , uvek i samo odar , a oni sami su mobilne grobnice , nasilno , nepotrebno ubijenog i ižvakanog bića, koje je grčevito želelo živeti svoj jedini život .

Sve dok ljudi budu ubijali druga živa bića , žvakali njihove , ogromnim strahom i bolom , u trenucima nasilne smrti i trenucima koji joj prethode , preplavljene leševe - neće biti ni mira , ni iskrenog uzajamnog poštovanja medju ljudima i neće biti moguće : " Čovek, kako to gordo zvuči" ... "

 

 

Koliko se ja secam, lek za glad jos nije izmisljen.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Meridijan lige, Trne o Vojvodini i tituli:

pa jednom i hoce...kada tole alkos i djoric cobaninin prestanu da vode nas fudbal...lako je osvajati prvenstva kada je tvoje...k'o da igras pes6 na amater...uzmes brazil i terorises vatikan,a posle se hvalis kako znas da igras...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, uvek je bilo mnogo lakse korovcima da izgledaju normalo, svakako najgore su uvek izgledali metalci sa kratkom kosom koji nisu znali da slemuju, a sad je nekako stigla ta nova rasa metalcore likova koji nisu ni dovoljno opusteni da ih boli kurac kao korvci pravi i da ispadnu kul na taj nacin, nit znaju da slemuju kako treba, i tu se desi taj neki monstrumni hibrid na nekom "crab metal" sranju, ti sto djuskaju kao onaj 30 godisnji brat od ujaka sa down sindromom sto mu se uvek prikenja na svadbama sto skace kao retardirana divlja koza i insistira da se prikljuci kolu iako samo gazi ljude i neprekidno prdi.

 

 

namsejin

 

 

Deda ima inspiraciju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ribice su hobi i ima dosta cimanja oko njih,posebno kada gajis neke vrste koje retko opstaju van prirodnog stanista...temperatura vode,specijalna hrana,biljke,veliki akvarijum,itd...ne mos napuniti lavor vodom i ubaciti ribicu,dati joj parce slanine i reci joj"jedi"!!!"nes da jedes moju hranu,si ti neka pametna,mars u okean pizda ti materina"!

:) :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ribice vs. psi

 

nije samo hrana, već čuvanje i odgajanje... bebu kad daš na usvajanje ona voli roditelje koji je čuvaju, ne samo zato što je hrane...

da se ne ponavljaš, samo šes puta si rako kako su ribice zanimljive zato što ima puno posla oko njih... znaš šta je još zanimljivo? nepokretni starci... razmišljam se da usvojim jednog... nije to samo da ga tutneš u krevet i pustiš mu tv i kažeš "ajde gledaj discovery, odoh ja napolje"... moraš da mu stalno meriš temperaturu, da ga vodiš u wc, da ga očistiš kad se uneredi u krevetu, da ga kupaš par puta nedeljno, da mu redovno daješ tabletice, hraniš ga, pojiš ga, ima tu puno posla moraš da se udubiš...:P

 

:) :) :)

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si trebo da se batališ kad si se okotio.

Prince Metalac...do 2005 si znao samo za ovce i krmad,i duvanje u kožnu frulu,a sad meni našo da trtomudiš šta ću stavim na listu.Odlićan je ''Turbo'',ti si za topolnicu!

 

 

 

:) :) e ismijah se slatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti, što nisam '65 a ne '85 godište - k'o što jesam.

 

Mnogo su to opuštenija i veselija vremena bila :da: ... ljudi su bili zdraviji, pa je samim tim i metal bio zdraviji. ;)

 

A i teška industrija je te '85 godine bila jaka i razvijena.

Ma ovi političari sve sjebaše, kako i u industriji tako i u muzici, plevnju im.

 

Nekada proizvodnja, rock/metal i ...... Zdravko Čolić. Danas trgovina/prevara, turbo folk i .... Jelene Kurleuše.

 

Zavidim vam бре!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artillery:

 

јеботе, погледајте какви су сада... ко би рекао да ови људи свирају Треш. и то никад бољи Треш!

 

BandphotoI.jpg

 

 

kuvar, taksista, gradjevinar, skupshtinski poslanik i chuvar plaze.

 

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa teme o operativnim sistemima.

98ица је закон! смејте се колико хоћете, али ја и даље њу користим на старом компу.

Brate, ti se slikaš u helankama kako izlaziš iz kante, što bismo se smejali što koristiš '98?

 

 

Što jest', jest'. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_biggrin.gif Dobro si ostao ziv. Na koju pekaru mislis: onu sto je cela napravljena od drveta ili onu preko puta trznog centra. Koja god da je ne bih nikad ni pomislio da ce se nekome desiti tako nesto.

Ja sam jednom nasao pecenog skakavca na korici hleba, al' se ne secam pekare u kojoj sam kupio.

 

 

Где нађе Скакавца у граду, јбт!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahah

Давно сам престао да се бавим атлетиком, али желим ове спринтерице. :(

 

usain_bolt_200m_spike.jpg

Већег циганлука од патика, одавно нисам видео. :mhihi:

16a_vi_kako_te.jpg
A vi kako te :mrgreen: Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćime se baviš,znam.Ali znaće i forum,kad te vide uplavljenog za 20.septembar.

Ti si tako fin,jao...tarzanćići mi se upliću od milošte.

Kuš rdjo!

Evo ti tvoja tema,serem ti se u nju.

Ćao kurvo!

I podseti elitistu da ti ga vadi na vreme,da ne napravite neka gomna.

 

 

 

 

e boze koji penal pa ovaj je za bolnicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...