Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Varijacije dva clana na Feniksov post-

 

Secam se kako je jedan nas poznanik Konzerva bilde od valjda 185 g. uvek meni davao krastavac (volim u sosu od paradajza...ja krastavce obozavam :D...to mi je onako, nekad uz to pojebem i jednu sardinu u konzervi...

 

Secam se kako je jedan nas poznanik bilder, na moru, uvek meni davao krastavac. Kad ga dobijem za rucak, kaze da to nema koristi,nece da jebe, jer nema vitamina, pa da ne jebe uzalud, kao ...ja krastavce obozavam pa sam jeo i svoje i njegovo :D To je vec preterivanje, ali dobro, ima nas raznih....

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

Када је чин силовања у питању девојка која се ноћу шета сама непознатим крајем или превише попије има далеко више и веће шансе за тим да буде силована него ли девојка која је на време дошла својој кући у пратњи своје другарице (више њих) аутоматски тражи да буде силована. То је метафора, а не буквални однос. Ако она не жели да изазива и шиканира не би ни требало да носи такву одећу која је намењена томе да шиканира и изазива. То је читава јебена култура моде и модних детаља који су осмишљени на тај начин да буде или голицају природу човека, односно оно анимално у људима. Обрати пажњу.

 

mini_skirt.jpg

 

Шта, неко мушко не жели да је ухвати за дупе?

 

perfect_ass.jpg

 

Доњи веш само додатно изазива јер вришти ''Скини''!!!

 

И када је неко напаљен може олако да заборави на све законе и сл, на то шта религија пропагира, на то коме се свиђа орал, а коме не. Дакле, кад је неко нпаљен, а поготово мушко, и ''не'' постје велико ''да''. Читајте мало када већ нисте мушкарци.

 

Без обзира што човек поседује способност разумевања и размишљања у складу свог менталног карактера - постоје примарне и основе ФИЗИЧКЕ потребе које НИ У КАКВОМ СЛУЧАЈУ не могу бити искривљене менталитетом, а и то није здраво да се ради. Дакле, није здраво да задржаваш себе од нужде нити је здраво да себи ускраћујеш секс. Толико о природи и томе колко ми нисмо животиње. Ми смо и гори од њих када имамо способност да убијамо чисто из уживања и да деремо животиње на живо, тако да немој да ми почињеш о људима и животињама јер у старту губиш против мене у јефтиној аргументацији.

 

Суд у Америци је баш подржао и ослободио силоватеља због тога што је девојка имала исувише изазовну одећу...И то постоји у свету, веровао ти у то или не - тако да не можеш да ме убеђујеш у своје тврдње када су чињенице јасне.

 

Nema tu većih ili manjih šansi, i da devojka šeta ulicom gola pa jesilovana nikakva olakšavajuća okolnost ili eventualno umanjenje kaznene bi usledilo zbog odeće ili neodevenosti.

 

Има ту већих или мањих шанси, зависно од менталитета оног који силује.

 

Стојим иза тога да само будале могу да запоставе то колико ''животињског'' у људима има и постоји, почев од нагона који су апсолутно у природном селективном односу Мајке Природе...

Такође стојим и иза Гојковог поста о Камену, јер простије од тога некоме објаснити мислим да није могуће - али пошто неки више воле друге да вређају и да им говоре да су дебили и да имају идиотске аргументације - то само говори о њима више него што пишу у складу теме.

 

 

 

082405potd.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где је Стоик са извештајем и сликама?

 

неће тога бити. изгубила Војводина, па нема шта да се качи.

 

Partizan - Vojvodina 1:0

 

Slike sa meča

 

а, ево га. то је прави навијач. и у победи и у поразу! свака част!

 

Ја мислим да је он некаква унапређена верзија бота... :)

 

Profesionalni human-bot, da može da override-uje captcha i ostale antibot gadosti.

 

O cemu li Stoik sada razmislja? :D

 

о неким компликованим бинарним операцијама. и како да их унапреди да га ниједна кепча, или математичка анти-бот једначина не спречава :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ija bih zabranio i Grobare i Delije i to ne zato sto prave sranja (to seda resiti nekim kaznama i sta znam), nego brate mili beskorisni su,koji djavo ovaj fudbal uopste i postoji, evo, gledam to djuskanje neznam ni ja koliko dugo i smorilo me dozlaboga. A gledao sam zenskofinale US opena do 5 ujutru.

 

На теми о геј паради.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мани је ово свакако превазишло Alice In Chains, који ми је био најбоље остварење ове године које сам чуо.

 

 

Ti svake nedelje cujes po jedan album godine. :haha:

:haha:

pwn

Edited by Josif Visarionovič
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,a jel znate sta je jos sladje?kada bi mi izvadili jedno oko i stavili mu neki zajeban povez...bio bi to pravi micika :wub:

:haha: sa teme kucnih ljubimaca,a prica je bila kako su nekom keru kupirali usi..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha.....

Tema o pederima. :haha:

 

Imam utisak da će sad negde Laza da dođe, da će da splituje temu, ovu očisti, a otvori novu na S&S sa nazivom tipa: "Da li metalci počinju da slušaju muziku zbog trenda, ili zato što vole tu muziku".

Pa će na toj temi o muzici Kuruz da se pojavi i da kaže da je svoju prvu metal pesmu čuo na stadionu, a lemi će da kaže da je Motorhead prvo čuo na stadionu kad su igrali plavi sa crvenim šorcevima i zeleni sa belim šorcevima. A onda će Kuruz njemu da kaže da su zeleni sa belim šorcevima sranje tim, a ondfa će Sisus da kaže "Kurac, pička, govno, sisa", pa će Narsil mrtav ozbiljan da pita da li je Sisus mislio nešto metaforično u vezi timova kad je to rekao, a onda će Veronika da kaže da su plavi sa crvenim šorcevima slatki, a Gojko će da pita da li bi prebili te plave ako bi slučajno saznali da su gejevi... i tako... idem da perem zube...

 

 

Odgovor Josifu.

 

 

Tebe sam zaboravio da umetnem. :haha:

Ti bi na temi rekao "Ajde da vidim koliko kompleksaša ima i koliko ću negativnih poena da dobijem"...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

..

...

..

i...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... dobio bi gomilu negativnih poena. :bigblue:

 

A jesi u pravu da smo dosta postali zavisni od foruma. ;)

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako može Madonna na Jazu, može i Porcupine Tree na CEtinju... :haha:

Utinam.

 

Sviraju na Cetinju na Arandjelovdan. Ako ste zainteresovani,mogu da vam obezbijedim karte i m&g pass-eve. Vec su najavili dolazak svi crnogorski prog rockeri,tako da bi bilo super da dodjete svi sa ove teme,svih 8 znaci,da uduplite broj posjetilaca. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Masturbaciju potpuno podrzavam. :da:

 

 

I ja je podrzavam i svakodnevno po 2 puta upraznjavam, a nadam se i ti   :bigblue:

 

 

Nema Double Fire pa je sad nasrnuo na mene. ;)

 

 

Da znas da bih veoma rado nasrnuo na tebe, jer si slatka cura ;)

------------

 

Ni ja ne volim drkadzije. :haha:

:pivopije:

 

 

Zasto ne volis drkadzije, a podrzavas drkanje.

 

 

 

 

 

Pusticu Sisusa na tebe ako nastavis tako. :D

 

 

Pusti sisu na mene   :smile:

 

 

 

Ignore

 :haha::haha::haha:

 

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

са Имортал теме јбт, покидао сам се.

 

Jel znate vi koja su 2 osnovna tipa pičke?

 

Прво научи како се пише албум који си слушао па ћемо онда да разговарамо.

 

 

Елем, Сисусе, који су? Нисам знао да има више типова? Обријани и необријана? :haha::haha:

 

Imaš pičku tipa sisalica i pičku tipa stiskalica. Pička tipa sisalica je ona što sama usisava kurac i u stanju mirovanja je nalik na var (spoj 2 metala). Pička tipa stiskalica je ona što u stanju mirovanja izgleda kao dečija. Kad jebeš ribu koja ima pičku tipa sisalica, ona sama usisava kurac. Čak i ako se preceniš, pa u zanosu pomisliš da ti je duži, pa ti ispadne, već u sledećem pokretu napred pička tipa sisalica ima da ga usisa nazad. Otud i ime. Kad jebeš ribu koja ima pičku tipa stiskalica, ona istiskuje kitu napolje, otud i ime, pa čak i ako se ne preceniš, ako ti ostane i 2cm kite unutra, ona im da ga istisne napolje i bez upotrebe ruku, nećeš ga ugurati nazad. Dakle, dolazimo do zaključka da je pička tipa sisalica bolja, jer diže samopouzdanje u muškarca, mada ima i onih ljudi koji vole da im nešto stišće kitu. Nadam se da su sada neke stvari jasnije. :bigblue:

 

moracu da reagujem na kolegino sochinjenije gorenapisano..

 

on je hteo da malo plasticnije objasni vrste pichke..

 

u dosadasnjoj praksi,sam sretao slucajeve "stiskalica" i "sisalica" koje delimichno ali primetno odudaraju od opsteprihvacene definicije..

 

nailazio sam na primere "sisalica" koje su,pored penisa,mogle da prime josh i nogu..

dok recimo neke primere "stiskalice" nisam smeo ni da pogledam poshteno..

 

Šta bre tu odudara od definicije? Usisala bi i crnu rupu.

 

odnosno,hteo sam da prosirim i na jos slabo istrazene terene guranja noge u vaginu..

 

da ne pomisle ljudi da u vaginu mogu da guraju samo ono sto im sugerishu crkva,patrijarh,sinod, Vojislav Koshtunica i Tesha Teshanovic

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je... za razliku od ljudi koji lepo, racionalno rasporede svoje minuseve i pluseve jer ih tako malo ima... lepo ustaneš, i uz jutarnju kaficu kreneš da iščitavaš teme i bukmarkuješ sve postove koji su ti kandidati za + ili -... malo kasnije, negde oko ručka proveriš da li ima još kandidata, pa se nakon toga vretiš iščitavanju već bukmarkovanih postova... postove koji ne ostavljaju više tako jak utisak kao ujutru obrišeš i na taj način suziš izbor... i naravno, konstanto rifrešuješ "View New Content" stranicu kako ne bi ispustio neki post koji kasno uliće u trku ali ima potencijala da bude "jedan od odabrane petorke"... nakon večere odradiš još par uzastopnih iščitavanja bukmarkovanih postova dok eliminacijom ne napraviš izbor od 5 najpozitivnijih i 5 najnegativnijih postova tog dana... tačbo u 00:00 raspodeliš pluseve i minuseve pobednicima i onda pod obraz il šapu il ruku, došlo vreme da se lepo spava... E TO ZNAČI ŽIVETI ŽIVOT PUNIM PLUĆIMA!

:rockdevil: где би нам живот био без плусева и минуса :confused::confused::violent:

Морају и малоумни нешто да се играју. :ph34r:

  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam da okačim najjači post ikada. :haha: :haha: :haha:

 

Tema o silovanju, kada je Narsil na tri strane pokušavao ljudima da objasni da je kaše silovati devojku u miniću, nego neku koja je obučena. :haha:

 

imaginarni car: :haha:

 

nego, da se vratimo na temu:

narsil je hteo da "razjasni" i da nam, vrlo bitno, ukaze na to da je tehnicki lakse silovati ribu u minicu nego u skafanderu. hvala mu na tome, to nismo znali, to je tako komplikovano zakljuciti, i uopste nije ocigledno. da nam narsil to nije rekao mi bismo mislili da je minic bolje stiti vaginalnu regiju od skafandera. narsile, hvala ti!!! jos samo da dodam da je mnogo lakse silovati pijanu devojku nego zensku od 120kg koja je prvak u kik boksu. ako niste znali, hteo bih da ukazem na to. ako neko iz toga zakljuci da je mnogo verovatnije da ce pijana biti silovana pre nego kik bokserka - onda je to pouzdan znak visoke inteligencije. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je... za razliku od ljudi koji lepo, racionalno rasporede svoje minuseve i pluseve jer ih tako malo ima... lepo ustaneš, i uz jutarnju kaficu kreneš da iščitavaš teme i bukmarkuješ sve postove koji su ti kandidati za + ili -... malo kasnije, negde oko ručka proveriš da li ima još kandidata, pa se nakon toga vretiš iščitavanju već bukmarkovanih postova... postove koji ne ostavljaju više tako jak utisak kao ujutru obrišeš i na taj način suziš izbor... i naravno, konstanto rifrešuješ "View New Content" stranicu kako ne bi ispustio neki post koji kasno uliće u trku ali ima potencijala da bude "jedan od odabrane petorke"... nakon večere odradiš još par uzastopnih iščitavanja bukmarkovanih postova dok eliminacijom ne napraviš izbor od 5 najpozitivnijih i 5 najnegativnijih postova tog dana... tačbo u 00:00 raspodeliš pluseve i minuseve pobednicima i onda pod obraz il šapu il ruku, došlo vreme da se lepo spava... E TO ZNAČI ŽIVETI ŽIVOT PUNIM PLUĆIMA!

 

 

Nema sanse da je ovo tako dobro razradio napamet. 

 

 

напокон неко ко брине о томе шта ће написати? упркос садржају?

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveće blaćenje Dejva do sada :haha:

 

Pevajmo deco,svi zajedno,svi zajedno!

 

M - za majmuna,što misli da svira thrash metal

E - za ekser što guta svud

G - za govna što jede kao stoka

A - za anus što mu prdi ko lud

D - je njegova glava dijabolska

E - za Evergrey što mu prcaju ženu na redaljku uz ormar

T - za tatule što ih jede kao lud

H - je njegov poremećaj hormona, Dejv Mastejn majmun na kub

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,oduvek sam zeleo da se bavim sokolarenjem

9232_308762010376_569595376_9210593_1966494_n.jpg

 

 

Већ дуже време ме копкало на кога ме подсећа овај Јосифов трајни фацијалис који се може приметити на свакој његовој слици и сасвим случајно дођох до одговора ... ;):)

josif2.jpg

 

 

Necu da komentarisem,i previse ste dokoni da bi covek ista sa vama diskutovao.

 

Da nastavim,evo jedne s bratom

9232_308796765376_569595376_9211571_1661939_n.jpg

 

 

ma josif je isti tomas vermalen.

gun__1245425776_profile_vermaelen.jpg

 

 

Koj pwn xD

Edited by Drogarito

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolikoljudi je preporucilo District 9, da sam ja ocekivala ko zna sta, istvarno ne razumem sta se svima toliko svidja? Ja sam ostala nekakopotpuno ravnodusna.

Je l moze neko da mi objasni sta tacno jetoliko dobro u tom filmu? Jasno mi je da sam nesto propustila, a volelabih da znam sta (zaista ne mogu ponovo da gledam, ima suvise krvavihscena za moj ukus)

Hvala unapred :pivopije:

 

 

mogu ja da ti objasnim, nema problema. :pivopije:

- dosla si na temu "filmovi, preporuke", gde ljudi pisu o tome koji filmovi im se svidjaju i napisala si poruku u stilu "ovaj film se svidja svima, ali ja sam ravnodusna - jer sam tolika faca da me je mnogo tesko oduseviti za razliku od glupe vecine koja se odusevljava ovim filmom. ja nisam kao svi ostali, ja sam posebna! gledajte mene!". :haha::haha::haha:

Edited by Andrija Smith
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...