Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Zjuuu, tek sad sam video da Junajted u FA kupu sutra igra sa Lidsom...

 

 

Ваљда ће Тошић заиграти. :haha:

 

 

mozda u poluvremenu na sredini terena sa onim cupavim sranjima u rukama...

 

:haha: :haha: :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijenim da bi doticne boljela patka da li su ti odbojni ili ne. U svakom slucaju, ako bi htjeli, uzeli bi te na onaj nacin, kao pravi muskarci. Hell yeah!

A odbojnost koju gaje zene je cesto diskutabilna kategorija - predstavljas sve ono sto doticne odbija, na pricu(djubre si, bolikurcina, problem, tretiras zene kao stoku isl.). Al si zajeban i nezgodan, ne jebes zivu silu. I sto biva - sve one vecinom zavrse u narucju takvog, dok oni sto su fini mamini sinovi i muski drugari, rade sto? Drkaju na tebe i placu, da bi se zatim smuvali sa nekom gaborkom koja je cekala takvu priliku 300 godina.

Iz zene zbori razum, al su joj dijela nerazumna. A i kad kaze jedno, misli suprotno. Oduvjek sam se divio toj domisljatosti koja je posledica drustvene evolucije, gdje je zena bila prinudjena da snalazljivoscu savladu fizicku dominaciju muskarca i njegovu glupost okrene u njenu korist. Oto Vajninger odlicno pise o zeni u svom kapitalnom dijelu 'Pol i karakter', preporucujem za citanje.

 

Prema tome, mislim da zeni zaista moze biti odbojan jedino muskarac koji u sebi nema muskosti. I naravno, neka ljiga slinava. A kad bih sumirao te musko-zenske odnose, sve bi moglo stati u recenicu - penis bonus pax in domus

 

Sad će frojdovska diskusija na osam strana...

 

Sto, ti bi radije da gledas slike nekih pedera metroseksualaca poput Dejvida Bekama, ili pak Runija macho mena.

 

Bili Zejn za mene.

 

Opa, dobar izbor. Imas imaginarni plus od mene.

 

 

:haha::haha::haha:

Edited by Full_Metal_Yakuza
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušajte Daath. Droga. Zaraza. Ispira mozak, jeb'o trance.

 

 

Puko Kuruz od domacje kujne.

 

 

Ja mislim da je vise zbog toga sto neces da mu das pitcke. Poceo da trazi od verbata savjete, to je kriticno.

 

:haha::haha::haha:

Edited by Full_Metal_Yakuza
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa normalno da urbane devojke briju stidne dlake kada danas manje vise sve devojke briju stidne dlake.one koje ne briju stidne dlake su nekulturne i idioti.mada poznajem jednu divnu,finu pametnu devojku koja kaze da ne brije stidne dlake jer ne vidi poentu toga i jer voli svoje stidne dlake.mada to su ekstremni primeri.ali 99 odsto devojaka koje ne brije stidne dlake je cisto djubre

 

 

:haha: extra!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још.

 

upoznao sam neke interesatne ljude sa fakulteta primenjenih umetnosti

 

ali onako ne nesto preterano interesatne

 

 

moje cipele su cipele koje sam dobio od komisije koji radi elektrodistribuciji.ponosan sam na to sto imam iste cipele ko i ljudi koji se penju na bandere

 

Изврнуо сам се.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ова прва слика, к'о са фотографије митинга подршке СПСу из '99.

 

једне сисе, дигитално умножене.

 

дао сам ти плус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigh tema... Zalutalo se u šumu malo i kreće ludilo... :haha:

 

 

Ove Josifove slike su tr00 necro grim frost icon_rockdevil.gif

Bravo Josife, i tvoje slike su jako dobre. icon_rockdevil.gif

Ja da nepoznajem tu shumu, nebi zimi krochio tu.

Move away, bitches

n1140458183_30255418_8695.jpg

 

To je to, nema dalje.

 

Lunar - to je bas fora, tako sam se ja gubio po Fruskoj gori na pocetku, jeste zajebano ali jbg, palim se na to.

Tako se namerno gubim i po gradovima koje ne znam.

jebale vas sume i planine,ja volim moju sumornu ravnicu :rockdevil:nikad se ne umorim pesacuci...a sume smrde,narocito u proljece icon_rockdevil.gif

Nemš ti pojma. Šuma ist krieg.

siso brdjanska evotigana.gif

Mlohava ravničarska kito iz senika evotigana.gif

ajde dodji mi u senik picko. musik19.gif

 

moram nabavati reizdanje imaginary sonicscape-a...

 

Lyrics for the song "Nietzchean Conspiracy" written by Bard Faust. nesam znao

Dođi ti u šumu da te ostavim međedima icon_rockdevil.gif

Jel mogu ja? Jel ima vukova?

@grob a ti dodji da mi budes pas ovcar pivopije.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra grupa,dobra.Videcemo,sve zavisi od forme,ove sezone nam je forma nestalna u pm.

 

 

Vam?Dakle,ipak si potpisao ugovor?Sabane?

 

 

Jesam ali me jebe to sto ne mogu da se registrujem,ne da mi KK Smederevo ispisnicu pa moram da igram na tudje registracije(Tejlorovu,Radivojevicevu,Videnovovu oni mi odgovaraju visinski najvise).

Ma prepoznajes me valjda na terenu,ja sam onaj najbolji.

 

 

Aha,sada sam te prepoznao,cak sam i nasao tvoju sliku na netu:

 

normal_Vladimir_Stimac.jpg

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko jebe ove. Od kada su odbacili NS nisu ni za kurac. SAMO NS!!!!

HEIL!

Opet si pijan?

Opet si pao u blato?

Jebao sam kozu!!!!!!

Svaka ti dala.

Jebem ti, ova sljiva je bas jaka. Samo 10 sam popio i vec krlja. Mater joj jebem. Turili halucinogen neki. Vidim kisobrane raznioh boja. Jebem te!!!! Vid duge. :icon_eek:

Blekeri. :wub:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pecin oprostaj

 

 

Da iskoristim priliku da još jedared pozdravim Stivija i da mu kažem da mi se nabrsti glavića i u zanosu samo da predje na ćmarne dlaćice.I da pozdravim ostatak ekipe,Gojku želim da mi se iznapasa zamudnog znoja dok mu Sinod ne proradi,Voždu da ubuće gaće kad skoći u onu zabokrećinu jer ko zna gde je RS tu je i Bosna,mozda imaju nekijeh aligatora pa da mu ne poćupa ona jaja što je razbacivo ispred SKCa.

 

Grobu želim da nastavi da piše za Metal Sound,Lunaru da naući gramatiku već jedared jer je sramotno izigravate tu neku polupismenu elitu.Branislava da nadje svog princa na belom konju,ali izgleda da je ubola samo konjine koji jašu magarćine,Lemiju da postane domaći Keri King samo ima malu glavu,Jaroslav da se zapere i podhitno skine one grivetine jer u afriku da ode bacili bi ga u rezervat sa lavovima.Double Fire da se lepo ucvonja u Simensu,Ajlinka da postavi svoju sliku,Morbid da nastavi da sodomizira vjever’ce i svome Zemial fazonu,Teša da postane doktor zavodjenja tako što će na poćetnim ćasovima samo isukati svoju kurćinu i rešiti misterije stoleća.

 

Mladji Elitisti da se malo manje stresira oko ove bagre iako nekad nije u pravu pa da ga jebeš po sred prkna.Malom Jarčiću da konaćno ubode nešto pa makar i u dlakavi ćmar,merak nema cenu pa makar bila i ciganka.

 

Ako sam nekog izostavio nek se tornja

 

Toliko od mene mufloni.

 

Aj ćao

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ово је најтачнија изјава коју је ико икада рекао на овом форуму

 

Do jaja je ustvari shto 90% metalaca smatra da su 80% metalaca govna i niko nikada ne ubraja sebe u njih icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

жив био Елдамаре! :pivopije: :pivopije: :pivopije:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj cale je dobio sud protiv duznika,koji duguju njegovoj firmi velike pare pre 5 godina.Nije video ni dinar od tih para.Sudski izvrsitelji izadju na teren da popisu pokretnu i nepokretnu imovinu a seljak izadje sa puskom i vilom i tako se vec 5 godina vrti u krug.

E to je nase pravosudje.

 

 

што им није пустио џукце или их прегазио Нивом? или да је пустио тебе на њих, да се сликаш са њима, окачиш на јум и да кажеш ''овај лево ми је ех дужник а овај десно је његов теча''.

 

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...