Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Juče nisam otkrio jednu stvar, od krucijalne vaznosti za devojke sa ovog foruma... gejčina, koja je muvala moju poznanicu krje se među ovih 10 'iljada (cirka) članova.

Ne prozivam ali kad ga se dočepam, zapamtiće me, dobro.mhihi.gif

 

 

Sto? Imao je vece sanse da jebe nego ti?

 

 

Ne.

Nije ljudski igrati se tuđim - emocijama, pogotovo kad je rec o devojkama.

Slazes li se?

Uglavnom, moj cilj je bio da lik ovo procita, kao i da zna da se sve, pre ili kasnije, sazna.

 

I ne, ipak necu da ga bijem, nije toga vredan.

 

 

Ako se ipak posibate okacite klip i utiske ovde.

 

 

Reci ko je u pitanju or be gone forever :haha:

 

 

Da, zaista, od gledanja nema selameta. 'Ocemo imena! :da:

 

 

Ime, prezime, adresa! Jebemo li mu JMBG.

 

I vrisak za kraj

 

Koliko muskaracina trazi ime jednog pederka. Prijebalo vam se, a drugari..

 

 

:haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kviz, igra: pogodite ličnost iza paravana.

 

Evo pre sat vremena mi banu u kancelariju ministar poljoprivrede. Gde bas uvek mene nadju? Drze neke tribine po selima. Valjda cemo imati bar malo leba, voca i povrca ako ovo urodi plodom. Ako ne dogodine glad u Srbiji. Verovatno. :ph34r:

 

 

da nisi ti mirko cvetkovic?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da jeste. Sto neko jednom rece - Pero Defformero je najobicniji izgovor metal populaciji da slusaju seljacku muziku. Moze ono imati jacu ili slabiju distorziju ispod, moze on da peva o cemu hoce ali, brate, to je onaj najcrnji narodnjak upakovan u formu "zajebancije". Stoga, ako slusate njegovo arlaukanje i kul vam je, slobodno slusajte i ono grandovsko, posto je u sustini isto.

 

 

idi slusaj sun0 i one zagrade :haha:

 

 

 

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cotoha musko? Jebote, da sam znao, napizdio bih ga na onoj temi Enthroned. Ja mislio cura, neka nervozica, pms, ovo ono...

 

 

izgleda da sve vise muskaraca ima simptome pms-a...

 

odlazi svet u kurac...

 

 

A zene sve manje nose suknje... eno vidjesmo lemija u mantiji il kiltu, a onolika bandera od momka.

 

 

ja sam se skroz razocarao u zivot kad sam lemija vidio u suknji.jos samo fali da se kukuruz pojavi nasminkan i stvarno treba zatvarati forum.

 

 

Covjek cupa obrve.

 

 

ne,nije to istina.necu da vjerujem u to.eto prije bi povjerovao da bi srbin prodavao tore i kapice na trgu nego u to...

 

 

brate,ima dokaz...ja video sliku...bilo negde ovde okaceno...onak,stilski ih je odradio...one tanke kurvanjske... 

 

:haha::haha::haha::haha:

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

fucking_austria.jpg

 

 

Stvar je u tome shto mesto uglavnom posecuju stranci, koji pojma nemaju shta taj naziv znachi, niti kako se izgovara. Ybg, svi bolje znamo shta znachi ona engleska rech :P Za one koji ne znaju: Fucking u ovom sluchaju znachi "Fukoovi ljudi". Mislim da sam sve ostalo isprichala u prethodnom postu ;)

 

 

Ti, Divlji Tigar i Princ treba pod hitno da idete na kurs ironije.

 

:haha::haha::haha:

Edited by tier_mfkr
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, ali volim ribe koje kačiš po randomu :D

 

 

edit... izuzetak, volim svoj penis, dobro me služi (kako u dlanu tako i u vulvi) i pruža mi beskrajna zadovoljstva...

........................

edit2... dodjavola, sad sam tek skontao, bilo bi mnogo dobro da sam za nalog kod telekoma izabrao ime penis, adresa bi mi bila [email protected], bio bih kultni drkadžija...

 

 

zagrcnuh se :haha::haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa najlepsih zena. :haha:

 

Ajde sreci mi sta ima ruzno u tome sto se neke zgodne sisate skinu?Zar nisu najveci slikari na svetu slikali gole ljude i ko danas zamera tim slikarima i i i tim ljudima na slikama?Kako mi da uzivamo u najlepsim zenama sveta,ako vi necete da se okace slike na kojima su zene gole?

Sramota je ukrasti,biti,biti lopov,slagati,prevariti,a nije sramota biti go.Da je sramota biti go,ljudi bi se rad radjali obuceni a ne goli.Zensko telo je najvece savrsenstvo na svetu.

 

Ono sto ste napisali, verujte, duboko me je razocaralo, du-bo-ko.

Pokazu malo dupe i sise a vi udarili u dreku i urlanje.

 

Sad cu vam pokazati koliko ste primitivni i glupi.Gasi tu lampu i sedi ovde.

E vidis ovako,ova glumica

hedylamarr.jpg

je pocela gola u reci, bez laznog stida i srama.A sad je najpoznatija zvezda Holivuda,cuvena Hedi Lamar.Najbogatija,najbogatija zvezda u svetu filmske umetnosti,ima dve kuce sa bazenom,pet automobila rucne izrade,a sa dolarima i sa zlatom ne zna sta ce.. Ali nije se lazno stidela, ovo je radila, vidis.

6.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фејд вс Гадплеја у епизоди:

"Фејд узвраћа ударац"

 

fora je prvo ulupati cvrst sneg od belanaca, pa posle oprezno dodavati zumanca i brasno/skrob (ja u smesu dolivam i crno pivo, odlicna kombinacija za ribu).

naravno, da bi se orli zadrzao na mesu, meso mora biti suvo (prebrises paparinom ili platnenom salvetom) i masnoca/ulje vrelo.

ako se ITF u postupku skine na golo i pocne da se prikrada zeleci jedan mali seks s nogu, stvar je mnogo bolja.

 

Наставиће се...

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što reče Gojko, zgadi mi se život kad vidim nekoga da ljubi ljubimca.

Вала баш, ја не бих ставио мачора у уста па да ми плате. Верујем да је исти случај са тобом.

BUUUUUUUURN! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman vishe stvarno s tim Kuruzom, nije umro, ybt... Ako tolko hocete da ga vidite, se isprichate s njim- telefone u ruke, ili idite negde na vopi, kafu, shta li... Dosadiste i Bogu...

 

 

Pa i ti si dosadila sa svojim nebulozama,pa te niko zbog toga ne nabija na stub srama.Stoga,odjebi.I srecan ti uskrs.

 

 

E bash necu :P I ne mosh mi nish :P

 

 

Naravno da ti ne mogu nis'...ali ni ti nemozes nis' po pitanju osudjivanja sramnog izbacivanja jedinog klipa kukuruza koji cupa sopstvene obrve.

 

 

??? Kuruz je banovan zbog klipa? Pih, svashta...

 

 

Nije tebi lako.I nepismena,a i sporokapirajuca.

 

:haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta vise Ruznih slika bendova u posterima metal casopisa!!! HOCEMO ZMAJEVE, VILENJAKE I CAROBNJAKE!!! :rockdevil: Thats whats metal is all about!!!

 

a realno sta ce nekom koi ... slika clanova benda - pa nismo gay !!!

 

:pivopije:

 

Gejometar foruma je poludeo od ovog posta.

  • Upvote 5
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na Groba.

 

Tako je!!! Dosta vise Ruznih slika bendova u posterima metal casopisa!!! HOCEMO ZMAJEVE, VILENJAKE I CAROBNJAKE!!! :rockdevil: Thats whats metal is all about!!!

 

a realno sta ce nekom koi ... slika clanova benda - pa nismo gay !!!

 

:pivopije:

 

 

 

AJDE IDI U DIZNILEND PICKA TI MATERINA!

 

:haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^slusao sam Blueprrint Dives od njih kul albumce a i benAd

 

 

Jel hriscanski? Ako jes, jebes ga.

 

 

Ш`а да се ради smil443643319dc3d.gif

 

 

Sir, step away.

fenriz-transcript-photo.jpg

 

nastavak...

 

Ma ono kad razmislis, ko ce bolji death metal da uradi neko hriscani. Zombificirani Dzizus Krajst, based on true events. Moze i hristoliki DM da prodje ako se odradi na pravi nacin, njihova ikonografija je zesce morbidna. Pahomije i djeciji chamorvi, pedofilija to the bone. Katolicki skandali, papa Rotvajler koji se kao satro izvinjava sto je pola vatikana djecacima prosirivalo analni kanal. Il kad podjes i obidjes neku stariju katedralu, jebo te zivot, ko da listas buklet nekog NED benda. Najjaci trip u katedrali St. Johna, obilazak uz Ondskapt na sluskama. Zamalo sam gace umazao u jednom katarzicnom momentu.

 

Hriscanski extreme metal - ou jea.

 

:haha::haha::haha:

Edited by SkullKrusheR
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...