Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Sako i patike definitivno jes abominacija u bilo kom slučaju. Ja sam za ovo namjerno uklapao da mogu na patike, pantalone su navigare crne a ne neki komunjarski-predsjednik-opštine model. Da imam kakvu sliku valjanu online postavio bi je, mrzi me sad da kopam po kompu i uploadujem, nije tolko bitno.

 

:da:

 

Zato sam ja uzeo neke cipele,bas sam ono :cool:

 

mmcostumespic37.jpg

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Епски :haha:

 

 

Šovinizam je ekstremnija varijanta,a nacionalizam je sam po sebi već dovoljno bolesna ideologija da isključi odrednicu „normalan“,ukoliko se,nečijom zabludom, nađu u istoj rečenici.

 

 

Prije nego što objasniš „ovima sa B92,Tadiću i polovini ovoga foruma“,mogao bi prvo da objasniš Lemiju, Hefestu i co. razliku između etnocentrizma i nacionalizma, jer mislim da su oni ti koji brkaju pojmove. Teži zadatak bi bilo objasniti šovinisti koji misli da je nacionalista,a ustvari ne zna šta je šta. Ljudi koji su nacionalisti na ovom forumu:

 

Axeanosilas – Obrazovani i inteligentni wannabe pop,sa čestim promjenama raspoloženja, koji živi strogim hrišćanskim životom prožetim tučama. I mean,c’mon.

 

Dark Elf – Čovjek koji je najveci zagovornik nacionalnog pokreta na forumu,koji je (reklo bi se) veoma pristojan momak,blagog stava a oštrih ideja. Toliko je normalan da kad se urolja od alkohola mora TEŠA TEŠANOVIĆ da interveniše i da ga pokušava urazumiti (hvala nekoj od tema za okupljanje YuM-ovaca na informacijama).

 

Lemi- Čovjek koji je bio u centru dešavanja kad je bio rat u Bosni,prebjegao u Vojvodinu. Više razumljivo (i opravdano) nego ne,čovjek ne može a da nema šovinističke stavove prema drugim zaraćenim stranama. Da kažemo da je jedino nenormalno kod njega što to ne vidi...naravno osim visine.

 

Hefest- Humanoid koji govori 7 jezika, zna da izmlati isto toliko ljudi,bude sa isto toliko djevojaka i pročita isto toliko knjiga...naravno sve odjednom. I pritom tuguje za svojom vjerenicom po forumu. Pravi multipraktik.

 

Sreta- Čovjek koji je na poraz CroCop-a izjavio: „Žao mi je sto je ujka izgubio,želio sam da umre“.

 

Kuruz – Čovjek koji mijenja klubove za koje navija u tako ekstremnoj varijanti,jednostavno ne može biti normalan.

 

Fenix - :D

 

Bata Zivotinja – 80x80.jpg

 

Trne – Novosadskog sajma bb,Novi Sad- ko voli neka izvoli.(..)

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je, do sada, najbolji predlog za otvaranje novog podforuma

 

hocemo krajiski podforum gde mozemo da kacimo albume krajiske muzike,tugujemo za kninom,pricamo o tome kako su kapetan dragan i ratko mladic heroji,i gde mozemo da pravimo najave nastupa narodnih pevaca

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, ja, Fallen Angels i Satanic Witch trazimo osobe (obavezno) suprotnog pola, metalnog opredeljenja za druzenje, caskanja o metalu i ostalim stvarima, mozda za nesto vise, ako se budemo lepo slagali biggrin.gif 15-18 god, please posaljite slike u e-mailu ili private message

 

pedobear.png

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' znate mozda gde se mogu kupovati patike online?Pretrazih ceo ovaj patuljak-grad,nigde nista vece od 46.

 

 

Није Суботица у Африци па да неко сме да убије седам крокодила и истопи све камионске гуме у покрајини да би ти имао шта да обујеш.

 

 

:haha: :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наставак.

 

Ако ћемо по тој логици, онда су се по, да простиш, теби испишавали више него по средовечној порнићарки која је навучена на крек па мора да ради све што јој се нареди.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, posto smo tako svi moderni, proevropski orijentisani i liberalni, posto ne bi trebalo trebalo da se stidimo onoga sto smo, neka svi od vas dignu ruke koji imaju sklonosti ka istom polu, obecavam u ime moderatora, nece ih niko zbog toga diskriminisati, a ko pokusa, dobice ban.

 

 

isto nek vazi i za ljude koji nesto kazu protiv Immolation..

 

sa druge strane, ne znam da li ce sad Grob,Talvi,Jhonyzz,Trne,Blagoje,Starshooter,Kuruz i ostali da dignu ruke,ali evo ja dizem sve raspolozive ruke umesto njih.

 

humor-hands-up.jpg

 

:lol::lol::lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tri moja ortaka su isto upisala istoriju na filozofskom sad, dva su na budzetu, dva nisu.

 

Dva moja testisa su upasana u gaće, jedan niže, jedan više.

 

a sta je bilo sa testisima? mora da su se osusili ipak treba platiti skolarinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Baal,jeste da se prodao kao picka,ali ipak zastupa interese nas sa sporta.Jos kada bi onu Fensi Tigricu skinuli,to bi bio preporod za YUM.

 

 

Mislim da ni Fensi Tigrica nije vise mod.

 

 

Pardon, ja sam iz nekog razloga mislio da Lemmy pod fensi tigricom podrazumeva Shamandalie, koja vise nije mod. Nisam kontao da on Tigra zove ovako. rtrd :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umro POP BILDER,

pao sa splava i Udavio Se. :cry::cry::cry::cry:

Nek se pomole bogu i zapale mu Svecu,poslednji pomen

svi koji ga poznaju ili ga se Secaju iz Teretana, Crkve,

kolege sa Bogoslovije.

Neko ce da procita ovaj Mail pa da im Kaze.

:cry::cry::cry: :cry: :cry: :cry:

Tolike Godine je Spremao Svoju SMRT Da je Red Vec Vise Da Ga Sahrane.

Stedeo je Svaki Dinar, nigde nije Izlazio Nista Zivo nije kupio u kuci (sem televizora),

ni dokumenta nije imao-licnu ili pasos,Naslusao se Silnih Predavanja Na Bogosloviji

A ispite nije Dao.

Sad moze i Da polozi ispite,da izvadi licnu kartu ili Da Kupi nesto Za Sebe.

Slava.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...