Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Марић не може да игра за Србију, било је речи о томе пре десетак дана.

 

Не знам зашто не уведу правило као у фудбалу.. да играчи који су играли у млађим категоријама једне земље могу да промене репрезентацију у случају да су пореклом из те државе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras je bilo magicno vece !!

Ponos Srpske kosarke !

 

Navijam svim srcem za Zvezdu ove sezone da nekako osvoji onaj Evrokup pa da i mi dozivimo ovakve momente, a ove sezone imamo finu ekipu!

 

 

btw, veceras sam pogodio 4 meca sa Evrolige, igrao sam na CSKA, Barsu, Orlean i Partizna u hendikepu... Duplo slavlje za mene :pivopije:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, суђење је било језиво, у једном тренутнку су сви у петорци осим Кецмана имали по 4 личне (Робертс, Марић, МекКејлеб и Божић). Марићев кош из угла у последњој секунди напада за 77:70 је изазвао хаос.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unicaja 5-0

Olympiacos 3-2

Lietuvos Rytas 3-2

Efes Pilsen 2-3

Partizan 2-3

Entente Orleanaise 0-5

 

Биће клања са Ефесом. Рачунам да ће Литванци лагано изборити пласман.

Следећу сигурно губимо против Уникахе. Ефес дочекује Литванце..кад би ту изгубили..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не морају ни проћи, вечерашњом победом су нас купили...

Сисајте га грчи мултимилионери!

 

Ma daj, kako je Kosta odigrao nakon takmičenja po grupama. Praktično nas je izvadio protiv Rusa, ako se ne varam. Nije bio uopšte lošiji od Krstića.

 

Коста је у првој фази био катастрофа, касније је драстично поправио форму како је такмичење одмицало. Сјајно је одрађивао посао замене. Против њих је ваљда убацио 18 кошева.

 

МАРИЋ ЈЕ ЛАВ, а и лаф у срцу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Следећу сигурно губимо против Уникахе. Ефес дочекује Литванце..кад би ту изгубили..

 

E vidis ja bas tu imam nadu za iznenadjenje, evo i zasto:

Unikaha ima perfektan skor u EL 5-0 (jedini u EL pored Barselone ! ), a sa druge strane raspadaju se u ACB ligi, amali su 0-6 skor na pocetku, sad se malo konsoliduju...

Forsirace sada Spansku ligu, dok ce sigurno opustenije ulaziti u naredne evroligaske meceve...

Postoji tu sansa i to vrlo dobra, a seti se kako je Partizan prokockao dobijenu utakmicu sa Unikahom u prvom kolu, ne mogu da prezalim taj poraz jos uvek...

Po mom misljenju sledi revans !!

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће клања са Ефесом. Рачунам да ће Литванци лагано изборити пласман.

Следећу сигурно губимо против Уникахе. Ефес дочекује Литванце..кад би ту изгубили..

 

Sa Efesom kljucna tekma, al' kita ako to igramo sa praznom dvoranom zbog neizivljenih maloumnika. No nadam se da gresim.

 

Inace, dobra tekma bila, realno da je ostao Skorcijanitis tu imali bi jos 10 faulova na ovaj konto i Maric napolje rano..tako da, malo srece :] Najveci plus, Rasic konacno krenuo da igra jeb'o ga mis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...