Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ја колико знам, чим лопта пипне обруч сме да се скине. Колко пута се десило код слободних бацања да играч крене да је вади па се зајебе и онда се важи 2 а не 1.

 

I ja tako znam , nema tu silazne putanje, pitanje je samo bilo da li pipnuo obruc , a nije pipnuo ... ali i da postoji neko ludo pravilo svi argumenti su na Partizanovoj strani , ne znam koliko je realno da se sad promeni odluka ,mislim da za to ne postoje sanse , ali sve je moguce kad je u pitanju katalonsko-cigansko-siptarska separatisticko-teroristicka banda .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A brate mili,i vi ste teska patetika...nijedna jedina utakmica ne moze da prodje bez kukenjisanja na sudijske odluke,sa jedne ili druge strane.

gledas li ti kosarkaske utakmice Partizana redovno??

ako gledas onda cudno da ti jedini ne vidis

 

ali sve je moguce kad je u pitanju katalonsko-cigansko-siptarska separatisticko-teroristicka banda .

ovoga se najvise bojim

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledas li ti kosarkaske utakmice Partizana redovno??

ako gledas onda cudno da ti jedini ne vidis

 

Ja ne gledam kosarkaske utakmice Partizana uopste,zato sto me zabole kita za taj franjevacki klub.

Ono sto je cudno sto vi vidite svetsku zaveru protiv tih vasih,budalastine...jebote,i kada odlicno igrate i potpuno zasluzeno pobedite,pet strana ode na sudije i sudjenje.Da ne pricam kako je kada izgubite.To nije pateticno?Daj bre,uzivajte u pobedi svog kluba koji volite i bodrite,sta kukate ko neke zene jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au kakva utakmica.. znachi, josh uvek sam pod utiskom..

 

Koliki je ovo samo uspeh nashe kosharke, to nije normalno.. Sad ce Kapichic tamo da se hvali kako iza svega toga stoji izuzetno dobar rad saveza, bla, bla, bla.. Kad pobedjujesh, svi su ti uz rame a kad treba pomoc onda nikoga nema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лорбек да се ошиша!

ВЕЋ једном...

Какав лилипутански фриз, ццц...

 

ТО ни ТАТА Радован не може волети...

i onda kaze da nije Razabijac :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i onda kaze da nije Razabijac :haha:

 

Бановаше ми Клеа и Клеопатру му... :frown:

То ова каталонска испостава, сужањ плаћених модова ремети форум...

 

ВЕСЕЛИ је вечерас блистао...

ВЕСЕЛИМО се људи...

пивопије...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...