Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Pali su u trećoj četvrtini strahovito, ali šta da se radi,

Barsa je najjača ekipa u Evropi u ovom trenutku, treba da budemo zadovoljni što su i uspeli da im nanesu jedini poraz u Evroligi. Sad neka se Katalonci mačuju s Madriđanima, Partizanu se pao Makabi. Bez obzira što su Jevreji večeras savladali Novicu & Co, mislim da bi oni više i odgovarali. Uzbuđenja tek slede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubili smo milion lopti...ali nema mesta za prigovor, momci su ove godine ucinili mnogo vise nego sto je iko mogao ocekivati, svaka im cast!

I Cibona je ispala, bilo bi previse da su opet prosli...ko ih jebe...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo poluvreme smo se bas muski drzali, a trebao je Dule da trazi da se kod poslednjeg kosa Mekejleba pregleda snimak da se utvrdi je l' je bio kos :haha::D

 

Treca...jebiga, malo nas stisli mi malo pali, dovoljno da se pokaze razlika u kalibru. No drago mi je da smo zadnju bar odigrali do kraja k'o ljudi, bez da nas razglave...

 

ALI, najbitnije od svega je:

 

Мислим да неки људи овде не схватају поенту...Партизан је прошао у топ 8 најбољиг екипа у Европи са буџетом званим "Нема ме" и тимом који је и ове сезоне Дуле за месец дана уиграо, поред неколицине играча од прошле сезоне...Можемо само да им се (опет) клањамо. Elderanu свака част за коментар.

 

Гробари с тобом, све до победе!

 

Stvarno rezultat za klanjanje, svake godine isti jadi, i opet evo trecu godinu zaredom u ovom periodu isto radovanje :] Ko mi pomene srecu, samo nek se seti sta smo uradili u prva dva kola, pa nek se malo porazmisli....

 

 

Sto se tice daljeg, parovi su, ako se ne varam, ovakvi:

 

Barcelona - Real

Makabi - PARTIZAN

CSKA - TAU Laboral

Olimpijakos - Prokom

 

Barsa i Olimp cenim da ce lagano da prodju (Gledao sam finale spanskog kupa 'de je Barsa pocistilia Real, te na osnovu toga jel...), a za druga dva stvarno nemam pojma :] Nama na papiru mozda vise Makabi odgovara, ali sto ce tice gostovanja, pre bih birao Real...

 

edit: dakle jes, potvrdi Baal

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasluzeno smo prosli. nikolas protiv nas trojke 6/6, veceras 1/11, al me boli kurac sad. e sad, iako sam omrzo barsu, navijam za izbace real iz proslog razloga sto je mesina jebeni babun. ako, nek mu igraju garbahosa i tomic, daleko ce dogurati.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put sam gledao Partizan na final fouru 1992, kad su ga i osvojili. S time sam i počeo da pratim košarku. Onda 1998. kad su pogubili sve žive utakmice, pa se na kraju izvukli i napravili senzacju protiv Olimpijakosa. Tada sam mislio da već naredne godine Partizan može opet na final four, možda i da bude prvak Evrope, ali je FMP napravio senzaciju i eliminisao ga u polufinalu plej-ofa. Prošlo je 12 godina i ja i dalje čekam da se Partizan opet nađe na final fouru, a imam osećaj da će to biti sada. Nekako mi je, doduše, tih 12 godina brzo prošlo, onih 6 pre toga su mi delovale kao mnogo duži period.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do prekjuče nisam znao da li je taj Nikolas crnac ili belac, niti sam imao pojma da on napuni Partizan prošle nedelje. :haha:

Neko gleda košarku, neko drugu tribinu. :haha:

Знао сам, латентни хомић! ;) ;) ;)

 

Pre ce Partizan opet biti prvak Evrope nego sto on skine mrak...

Обзиром да сваки твој пост треба гледати из контраугла, само си нам избаксузирао Партизан и истриповао човека безвезе! :haha:

Требало је да напишеш "пре ће Принц појебат` нешто, него Партизан постати првак Европе!" :da:

Преправљај брзо, да не прође као онај са ТДИ радија ... ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...