Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Cekaj malo,pa zar nije on nadrogirana camuga?

 

pa kako je odigrao sinoc, ne bi me cudilo da je bio nadrogiran. :haha:

 

vezano za novicu... pa jbg, garbahosa je ko zna kolko placen tako da mora da igra. smrdljivi rejes je 'legenda' kluba, pa mora i onda igra. jaric je mesinim ljubimac jos iz fortituda...

novica neki dan u ligi za 12min 9p, a ovi za 35 ubace 5 uz procenat suta 21. al opet, znamo kolko je mesina zagrizao da dovede novicu u cska pa sad i u real. moguce da ga uprava jebava.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто Новица не игра? Покачио се са оним кретеном или..?

 

Juce je Paspalj izneo interesantan stav , rekao je da je Mesina (a i Real) poznat po tome sto u sezoni , cim ne ide , menja koncept igre , zato je doveo Jarica i Tomica , pazi njemu jedan Bulok koji je godinama najbolji strelac ekipe igra 6-7 minuta u proseku , a Jaric 30 ! Kako drugacije objasniti to sto Novica sedi na klupi a na pocetku sezone je razbijao . Stoji i cinjenica da igra "kosarkaski Raul" Rejes , pa i Garbahosa , ali koji ga je kurac onda dovodio ?

 

Sve u svemu zna se koliko ne volim Barselonu , ali nek popushi Real , zbog glupog zabara , svaka cast malom Tomicu , ali statistika kaze sledece : Barsa 25 skokova , Real 18 , Tomic+Rejes+Garbahosa+Lavrinovic = 7 skokova , Riki Rubio + Navaro = 9 skokova ! Jaric za 30 minuta 6 poena , i to 4 sa bacanja , nek dobijem proliv ako Novica za tu minutazu ne bi imao 10 poena i bar 7-8 skokova .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико је Месина само плакао да се доведе Величковић, надао сам се да ће му бити главни играч у Реалу.

Човек је, оно што сам гледао, одиграо максимално коректно. Гарбахоса се вуче по терену. Једва се избори за слободну позицију. У скоку је го курац..али ето, Шпанац је и мора се форсирати.

Ваљда ће му доћи изд дупета у главу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako izgleda karta za vecerasnju utakmicu? Jel ista kao i pre 2 dana? Posto sam u utorak usao ,nisu mi ni ponistili kartu ni nista ,samo sam usao,pa sam mislio da se prosvercujem veceras sa neponistenim kartama od pre 2 dana :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam danas u Novostima i Sportu , skoro se potukli Blutental i Anderson , valjda je totalna nesloga kod Makabija , postoje 3 klana , Ameri x 2 , Jevreji , jedino je Sharp koji ne igra dobar sa svima ...

 

Samo da se utakmica dobro otvori , tj da prvo poluvreme bude egal ili da vodimo, mislim da tada Partizan ima sansu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam danas u Novostima i Sportu , skoro se potukli Blutental i Anderson , valjda je totalna nesloga kod Makabija , postoje 3 klana , Ameri x 2 , Jevreji , jedino je Sharp koji ne igra dobar sa svima ...

 

Samo da se utakmica dobro otvori , tj da prvo poluvreme bude egal ili da vodimo, mislim da tada Partizan ima sansu .

 

Neka i oni vode sa nekoliko poena razlike na poluvremenu, Partizan će preokrenuti. Ja se jedino plašim mogućnosti da Partizan konstantno vodi nekom malom razlikom, a ovi u finišu preokrenu uz malo sreće, dve vezane trojke i neku izgubljenu loptu Partizana.

 

I definitvno publika mora da bude bolja. Imao sam utisak za vreme gledanja prenosa prošlog meča, da ih konstantno vođstvo Partizana uspavljuje, umesto da ih dodatno probudi.

Edited by Leather Rebel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam danas u Novostima i Sportu , skoro se potukli Blutental i Anderson , valjda je totalna nesloga kod Makabija , postoje 3 klana , Ameri x 2 , Jevreji , jedino je Sharp koji ne igra dobar sa svima ...

 

Samo da se utakmica dobro otvori , tj da prvo poluvreme bude egal ili da vodimo, mislim da tada Partizan ima sansu .

 

s kim je lazme u klanu? :D

 

inace, treba polupati od batina andersona. najantipaticnija pojava u evroligi, magarac kurceviti. verujem da se ovima u ekipi popeo na kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam maločas repr. Real-Barsa na SK. Znači, onaj Jarić je skroz azdisao, čovek ne zna koja mu je pozicija u timu, dođe mu k'o levo smetalo. Za njega je Navaro tata-mata, al' dobro, ovaj je verovatno i najbolji bek u Evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prve dve je sutirao trojke 0/10. sad ga je krenulo. ocekujem da veceras dobiju opet. i ral nema sanse s onim dedama da dobije, doduse ima i barsa deda, al igraju ko besni (bazile npr).

 

 

@karnisero

 

i mene nervira rubio, al je igracina, nema sta.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наваро је кошаркашки Меси :bigblue:

 

Fakat.

Onaj Real jedino Tomića ima raspoloženog u napadu, i Priđoni što se trudi, ostalo...Jare, tu i tamo, solidno može da odigra odbranu, ali se u napadu gubi samo tako. Dosta zna da koči igru, bespotrebno zadržava loptu, k'o Rašić kad ima žutu minutu. Treći put gledam Real od kada je ovaj stigao, i sve se ponavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaric je kurac, ja ni dan danas neverujem kakvu je karijeru uspeo da napravi. Mada opet kontam da su se mnogi gorko kajali sto su ga doveli,siguran sam da ce i Real. Imao je ugovor u NBA-u preko 5 mil. po sezoni a moze na prste da nabroji utakmice u kojima je dao vise od 20 poena za sve te godine. Secam se da je on bio u Zvezdi na probi jedne godine, ustvari kada je napustio Peristeri. Igrao je cak onaj letnji turnir u Pioniru za Zvezdu. Medjutim odmah posle je otisao u Kinder.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...