Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Roberts ima index 6,Vranes -1, Roberts 41 minut-5 poena,5 izgubljenih lopti, Vranes 10 min. - 0 poena. Igrali su odlicno u odbrani ali u napadu su neefikasni, tu se partizan oslanja jednino na Marica pod kosevima,imao je index 30. Jbg. ne mozes da dobije utakmicu na odbranu jos pogotovo sto je Rasic bio katastrofalan.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je odigrao odlichno. Problem je, izgleda, u tome shto nikako da se odviknemo opushtanja u trenucima kad vodimo s velikom razlikom (govorim o svim nashim timovima, ne samo o Partizanu).

 

Opa, imamo i forumašice koje prate basket. Evo ti plus! Dolazim u nedelju u Dimitrovgrad po Pežo 307.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je odigrao odlichno. Problem je, izgleda, u tome shto nikako da se odviknemo opushtanja u trenucima kad vodimo s velikom razlikom (govorim o svim nashim timovima, ne samo o Partizanu).

Kojom velikom razlikom? Kakvo opuštanje? O čemu, bre, ti pričaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije smesno. Zalosno je koliko je istinito. To jedan od tih nekoliko losih trenutaka u igri Partizana, koje sam pominjao.Mislim na ona 4 napada. Ne znam sto toliko napadate devojku kad je u pravu. A, koliko se ja secam, jeste bilo 10 prema 2 u jednom trenutku.

Edited by Lucifer je moj drug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...