Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

Stvarno, kako nisu uspeli 38 minuta da sačuvaju 10:2

Covece, ti mora da si mnogo glup kad tako povrsno razmisljas. Ili se podjebavas sa ljudima. Lepo sam napisao da je u jednom trenutku bilo 10 prema dva, t.j. osam razlike i da je ta razlika mogla da se odrzi do kraja da nije bilo nekih propusta sa Partizanove strane.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekajte, zar nisu Kuruz i Lucifer je moj drug jedna ista osoba, samo što ovaj drugi kao Kuruzov Mr. Hyde sve piše u ironiji? :mrgreen: Dobro dođe malo šale da olakša trenutke posle poraza.

 

Elem, ovaj meč je, kao i većina Partizanovih, bio pun bizarnih momenata. Tako je vrlo malo falilo da upravo taj Rašić, koji se cele utakmice ispromašivao, na kraju spase stvar. Ne zaboravite da je jedinu trojku dao 15-tak sekundi pre kraja i smanjio na -1, faktički uhvatio poslednji voz za Partizan, a onda mu pustili i otvoren šut u zadnjoj sekundi - takvu poziciju ni Đorđević 1992. nije imao. Rašić ispade otprilike kao onaj Bogdanović iz Cibone, ne vidi se celi meč, a onda zamalo da ispadne junak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde preokreti u kosarci...sa dobrom odbranom,moze se drzati 4-0 do kraja tekme.Ubacis dva zadnja vezna,jednog sidrasa i jednog pivotmena,i da vidis.

Ma, njima ni Vidić ne bi mog'o da nacrta.

 

 

 

Elem, ovaj meč je, kao i većina Partizanovih, bio pun bizarnih momenata. Tako je vrlo malo falilo da upravo taj Rašić, koji se cele utakmice ispromašivao, na kraju spase stvar.

 

Da, tu trojku je ubacio dok se uveliko igralo, i to nakon šest promašenih šuteva. Čak se nisam ni radovao, već se u kafiću prodrao: E, fala kurcu više, morončino glavata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekajte, zar nisu Kuruz i Lucifer je moj drug jedna ista osoba, samo što ovaj drugi kao Kuruzov Mr. Hyde sve piše u ironiji? :mrgreen: Dobro dođe malo šale da olakša trenutke posle poraza.

 

Elem, ovaj meč je, kao i većina Partizanovih, bio pun bizarnih momenata. Tako je vrlo malo falilo da upravo taj Rašić, koji se cele utakmice ispromašivao, na kraju spase stvar. Ne zaboravite da je jedinu trojku dao 15-tak sekundi pre kraja i smanjio na -1, faktički uhvatio poslednji voz za Partizan, a onda mu pustili i otvoren šut u zadnjoj sekundi - takvu poziciju ni Đorđević 1992. nije imao. Rašić ispade otprilike kao onaj Bogdanović iz Cibone, ne vidi se celi meč, a onda zamalo da ispadne junak.

Hahaha :haha: haha: :haha: e bash me nasmeja sad- mislim na ovo za mene i Kuruza. Znachi, hm, prepirem se sam sa sobom, ja sam bolesnik chovek, nema shta :D:pivopije: Za ostalo si u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasno kako to da 19 sekundi pre kraja, oni prvo puste da protekne skoro 10sek, pre nego sto fauliraju igraca i na kraju to ucine nad covekom koji je sutirao bacanja 6 od 6?!

 

Dobro, to je još jedan od bizarnih momenata. Mislim da su se nadali da će uzeti čistu loptu, pojma nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...