Jump to content

Klasična muzika


Mita

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Haha mislim da sam poceo samo da skidam to davno davno, me mogu da se setim da li sam je znao vrv ne celu..

Ali bas mi krenuo flesbek na 0:20 :D

Ovo mi je cilj da skinem do kraja jednom napokon, stigao sam samo do oko dva minuta pa sam tad promenio profu. Master of puppets of klasicna gitara jbg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, mene mrzi da uzmem u ruke uopste jbg kad sam govedo lenjo..

Jesi gledao ovog lika, na pola svira neki tremolo iz raja izasao, kako ga sece lik

Probajte napuseni da gledate ove gitariste, zna bas intenzivno da bude :D

Onaj Yamandu gore njega pogotovo, samo pustis na autoplay i zavalis se i divis cudesima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/9/2019 at 3:54 AM, obsessed by cruelty said:

uf da, bas mu je dobar tremolo

skroz mi je krivo sad sto nemam neke svoje snimke od ranije da se kurcim malo :D

 


na 2:47 isto dobra vezba za tremolo, sigurno imas note po netu, inace i ovo sam svirao na medjunarodnom u Vrscu u 3. ili 4. osnovne muzicke, uzeo drugo mesto :D

Tek sad vidim ovo, ovu sam svirao na takmicenju u 2. godini i posto sam se usro jel, ceo jedan deo sam preskocio :D

A secam se kao da je juce bilo, dosli smo sa profom par dana pre da kao vidimo kakav je prostor gde se odrzavalo, da pipnemo stubove, da osetimo akustiku dok se uvezbavamo i tako :D I posle na takmicenju nisu me ni pogledali iz zirija, kao da me nisu ni slusali sta sviram :) 

Sad sam kopao po notama kuci..

aSaFLsx.jpg

<3

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha vjekoslavljeva zbirka, kvlt
imao sam sve one joviciceve udzbenike kopirane isto, mada ne znam jesu li i danas toliko relevantni, svirao sam i Bahovu fugu u A duru cini mi se, ono nedobog nikom...

pre par meseci sreo profesora, kaze otkad sam otiso nema nikog ni blizu takvog, upisala skoro neka moja dalja rodjakinja, dete, on se poradovao da krv nije voda, sad se dere na nju sto nije ja :haha: eto jbg mogao sam da sviram profi klasiku sad gulim trecerazredni metal, sta ti je zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je isto super komad, generalno Vila Lobos ima odlicna dela
i ja sam izgubio interesovanje pred kraj osnovne jebiga, krenulo se sa izlascima zajebavanjima itd pa sam zajebao, doduse pre jedno par godina me odjednom puklo da krenem da sviram opet i iscimam ja starog profesora da mi daje neke vezbe kurac palac da se vratim u formu, i tako odradili par treninga al sam zajebao opet. steta i za tebe ako si zajebao jer je vrh prica inace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...