Jump to content

Titlovi


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

http://www.sci.brooklyn.cuny.edu/~sklar/teaching/s09/cis3.5/who/francisco/mongol-2.jpg

 

 

Скинуо сам овај филм али не знам који је прави превод јер причају на :нежелимдалупамком: језику па не знам да ли је прави превод. Је л' гледао неко ово да ми да линк за добар превод?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je uvek lepo znati originalno ime fajla koji downloadujes npr "Mongol.DVDrip.Xvid.Axxo.avi " i znajuci koja ju je grupa ripovala Axxo ti lepo nadjes prevod na netu koji ima identican naziv kao ime ovog .avi fajla i nikad neces pogresiti.

 

Zato , dont do rename :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Треба ми превод за четврту сезону серије Хоботница (La Piovra), српски, енглески или руски. Може и за пету, шесту, седму, осму, девету и десету.

 

 

Mogu ti ja prevoditi simultano, ako mi das linkove da i ja to skinem sa interneta, mislim da je jako super, posebno ona sezona u kojoj glumi Raoul Bova, kad se radnja odvija predesetih godina proslog veka, kao i onaj serijal gde je glavna licnost komesar Dave Licata, mnogo dobar glumac je i taj.

 

Salu na stranu, ja trazim srpske, hrvatske ili italijanske titlove za seriju Xena Warrior Princess, dobila sam sve sezone, ali mi fale titlovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest HEFEST

Mogu ti ja prevoditi simultano, ako mi das linkove da i ja to skinem sa interneta, mislim da je jako super, posebno ona sezona u kojoj glumi Raoul Bova, kad se radnja odvija predesetih godina proslog veka, kao i onaj serijal gde je glavna licnost komesar Dave Licata, mnogo dobar glumac je i taj.

 

Salu na stranu, ja trazim srpske, hrvatske ili italijanske titlove za seriju Xena Warrior Princess, dobila sam sve sezone, ali mi fale titlovi.

Ovo je za prvu sezonu na italijanskom(vise nema). I ja sam skoro nabavio celu seriju. Pre ovoga odledah Herkulesa.

http://www.titlovi.eu/simple/xena-warrior-princess-1995-sottotitoli-p593857

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...