Jump to content

Summoning


Turin

Recommended Posts

Ja imam samo jednu pjesmu u mp3 formatu od ove grupe i odusevljen sam. Trazio sam album, ali ga, nazalost, nisam nasao.

 

Btw, da li se album zove "Let The Mortal Heroes Sing Your Name" ili "...sing your fame"???

 

fame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja imam samo jednu pjesmu u mp3 formatu od ove grupe i odusevljen sam. Trazio sam album, ali ga, nazalost, nisam nasao.

 

Btw, da li se album zove "Let The Mortal Heroes Sing Your Name" ili "...sing your fame"???

Fame i ja sam mislio da je name ali sam se zajebao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel istina da su pred raspadom??

Au,to ne valja.Meni se bend veoma dopada.Inace,koliko sam saznao u bendu su samo dva coveka.Oni takodje ucestvuju u projektu ABIGOR.

Zanimljiva stvar:albumi Summoning-a i Abigor-a nastaju za svega 5 8O :? sati?!

 

Prvo: Nastati i snimiti su dva potpuno razlicita termina!!! Po tebi ja sticem utisak da oni pisu albume iz dosade, nesto tipa: "Uh ala nam je dosadno. Peter, Gregor ajde da napisemo album" i za pet sati gotov album. Prijatelju, oni snime album, ali ne za pet sati vec za najvise 3 dana!!! Jedini album koji snimljen za gotovo pola sata je Orkblut.

 

Drugo: ABIGOR nije projekat vec "Full time band". Projekat je kada se clanovi drugih bendova iskupe i napisu album, i posle ili vise ne postoje ili izdaju sledeci album kada imaju vremena (tacnije kad ne rade u svojim "Full time bendovima") tj. za sto godina. Projekat bendovi su sledeci: STORM, WONGRAVEN, EIBON, WURDULAK, HEIDENREICH.... ABIGOR bas cesto izdaju albume tako da mi oni uopste ne izgledaju kao projekat.

 

ASKE je izjavila sledece:

Pa da Silenius je pokrenuo i ABIGOR i Summoning...eto izgradio je Black metal scenu u Austriji...

 

Hahahaha... nije Silenius pokrenuo ABIGOR vec P.K., Silenius im se prikljucio na prvom albumu zvanom Verwustung- Invoke the dark age. I tvrdnja da je on izgradio Black metal scenu je GLUPOST!!! On jeste pokrenuo A.B.M.S. (za neupucene Austrian Black Metal Syndicate, politicka organizacija), ali daleko od toga da je on pokrenuo celu Austrijsku Black metal scenu. Tu ima vise likova kao sto su Protector, P.K., Silenius, Tharen...

 

P.S. Za neupucene P.K. je Peter K.

Silenius- Gregor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...