Jump to content

Buckethead


suicide

Recommended Posts

ako postoji tema, onda ne radi Search ! pusti te mi link .. slusham najnoviji album Buckethead & Friends sa Serjom i ostalima ..

bruka je lik, zna sa gitarom mnogo toga !! pokazuje se to u vishe - chak mnogo pesama, a diskografija mu je ogromna ..

ima mnogo razlichitih bendova sa kim je radio i sa kima josh uvek radi .. ali evo, za pochetak, opet kazhem - ako ne postoji tema, link za poslednji album (valda je) ..

 

----------

 

Buckethead & Friends - Enter The Chiken

 

----------

 

Bucket_Album_1_Web_Store.jpg

Edited by antichristus

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam tražio temu, ali nisam je našao nigde. Pošto je čovek toliko svestran, možeš ga svrstati na svaki forum :D. I sumnjam da je Enter the Chicken zadnji album, to je album iz 2005. Ima dosta njegovih novijih radova.

 

Cheerz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije najnoviji, to sam ja tripovo .. serjicalstrike je sajt gde sam saznao i pronshao ovaj album, znao sam buckethead-a josh od ranije, kada sam limewire-om skinuo spot serja i njega we are one ! tako da, sada ga slusham, ali samo ovaj album, zato sam samo njega i postovao .. ne znam je li najbolji, kladim se da nije, ali pochecu da skidam josh njegovih albuma i radova .. a serjicalstrike je jebeno najachi sajt ! nije bash "jebeno" :bigblue: .. ali je jako mocan, trajace ja mislim mnogo dugo ! forum im je mnogo jak .. itd. itd. cheers !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, on ima preko 60 albuma (racunajuci sve njegove side bendove, i gde je jos stigao da gostuje), od solo albuma sam imao prilike da slusam ove albume: Crime Slunk Scene (odlican), Pepper's Ghost (malo dosadnjikav) i Cyber Slunks...

 

Od ostalih mu side bendova, ponajvise mi se dopao Cornbugs, koji je oformio sa poznatim horor glumcem (on peva/recituje) Bill Mosleyem, i kroz neki pseudo country psychobilly rock prepricavaju razne horor dozivljaje :D (posedujem 4 albuma od njih)

 

Slusao sam i Praxis Bill Laswell-ov eksperimentalni heavy metal, jazz fusion projekat u kome buckethead svira djitru i poprilicno je solidan.

 

I poslednje sto sam nabavio/preslusao je Thanatopsis, koji me nije toliko odusevio kao ovi predjasnji...

 

Video sam na wikipediji da je radio sa glumcem Viggo Mortensenom, e to me bas zanima kako zvuci, pa ako neko ima linkove neka postavi (jerbo se ubih od trazenja i nigde ne nadjoh).

 

P.S. Neka se tema prebaci na rock, avangardu ili ne metalni deo podforuma samo da ne stoji ovde :P

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kakav car! Kakav jebeni car! Ne mogu da sakrijem odusevljenje kad govorim o njemu, jednostavno je GENIJE! Pre me je odbijao zbog silnih titula za najbrzeg gitaristu koje je dobijao jer me shreding uopste ne pali. Ali kad sam skinuo par njegovih albuma moje misljenje se naglo promenilo. Projekat sa Serjom mi se bas i ne svidja, ali albumi kao Electric Tears, Colma, Giant Robot, Bucketheadland 2 - savrsenstvo. :da:

Video sam na wikipediji da je radio sa glumcem Viggo Mortensenom, e to me bas zanima kako zvuci, pa ako neko ima linkove neka postavi (jerbo se ubih od trazenja i nigde ne nadjoh).

Jeste, taj projekat se zove Intelligence Failure, nisam jos stigao da preslusam, ali evo link odakle sa ga skinuo:

Bucketheads 15 albums

 

Zamolio bih nekoga ako ima linkove za albume Praxis-a da okaci, bicu mu vecni duznik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Pogresan podforum.

 

Poslednji albumi su:

 

Albino Slug ( Buckethead )

 

The Dragons of Eden ( E ovde su i Brain i Travis DIckerson, tako da sumnjam da se kotira pod Buckethead the band. Ja ga drzim u folderu side projects )

 

Da ne serem i ja kako je genije. Covek je jebena inspiracija. Ma institucija. A must have za svakog zeli da svira gitaru, i muziku generalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...

Сад преслушао дванаестицу и тринаестицу. Не могу се поредити, два поприлично другачија звука. Одлична оба албума.

Мени дванестица закива баш, типичан бакет, јебе кеву ! Мало ми се више свиђа од 13.

 

Бакетхед је најбољи гитариста на свету, без икакве конкуренције.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неки н00б ставио.

 

verovatno je satrijani najbolji među tim električarima, ali bakethedov opus kenja po opusu ćelavog patuljka.

 

Бакетхед је најбољи гитариста на свету, без икакве конкуренције.

:D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...