Jump to content

Tropical Heat


Vlladimir

Recommended Posts

Seća li se neko ove kultne serije iz 1991. u originalu se zvala ''Sweating Bullets'', dok je kod nas bila poznata kao ''Tropska Vrelina'' sa parolom : ''serija koja će vam se podvući pod kožu''. :D

Snimljeno je 66 epizoda, u tri sezone.

 

Glumac Rob Stewart, koji je igrao kultnog Nick Slaughtera posle je otišao u muzičke vode, nešto slično onome što je furao Dejvid Haselhof...:D

 

Info o seriji:

http://www.imdb.com/title/tt0101226/

 

Ova serija je kasnije bila uzor serijalima poput Vest Vajkikija, Vreline Akapulka, pa i Pamelinog horrora V.I.P.

 

Ipak, jedan je bio Sloter Niče.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahaha, o boze, ovo se davalo kada sam ja bio prvi osnovne, secam se da sam caleta danima smarao dok mi nije kupio pistolj igracku na kapisle, maltene identicna onom Nickovom revolveru :rockdevil:

 

Ma sta reci, kult od serije, jos u onakvo vreme u onakvoj drzavi kao sto je bila nasa, ne moguce da ne uspe :)

Svako je bar jednom pozeleo da bude u ulozi alfa muzijaka Nika Slotera, pogledajte vi te maljave grudi :) :) :)

 

cast.jpg

 

 

Imam na kompu i neki studentski strip o Herr Sloteru, ako je neko zainteresovan da vidi to cudo, nek' mi posalje mail na pm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ах, Керолин Дан... најјаче ми је било кад сам видео да је серија у ствари канадско/израелска копродукција.

 

А ниједна од оних других серија, осим можда "Западног Ваикикија", јој није ни принети... поготово не Памела.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У био сам лудо и неутешно заљубљен у њу!

:)

Невероватно лепе очи!

 

:da: :da: :da:

 

 

btw. i Nik Sloter je bio pravo oličenje mačo mužjaka sa također plavičastim očima i pride maljavim grudima.

 

Koje su ( nažalost ) sada out! Mlade dame, koje pratiste ''Vrelinu Tropsku'' oglasite se i vi malko.

 

Mnogo sam gotivio ovu seriju k'o mali, ni snjao ne bih da će se iko setiti da ovde otvori temu!

 

Blesavi yumetalci, koji pamte k'o slonovi - 'bem ih u kljove. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh to su te serije moje mladosti :)

svaka epizoda se gledala po 15 puta :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

ali bre ljudi se seca neko ovoga

AcapulcoHeatS2.jpg

 

zene moje mladosti :)

 

Ajooooooj, Vrelina Akapulka!!!! Hahahahaha!!

Ja sam se lozio na to najgroznije, narochito na ovu ribu shto je dole na slici.

 

A shto se tiche Tropical Heat-a, mislim da nisam nikada gledao. Sve mi je to poznato, ai se ne secam da sam gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоји и чувени графит у Жаркову - Слотеру Ниче, Жарково ти кличе

 

Wikipedia

 

Popularity in Serbia

200px-Nick_Slaughter_in_a_Serbian_comic_from_1996.jpg magnify-clip.png Nick Slaughter portrayed in Serbian comic "Strip protest", by Aleksa Gajić, released during the 1996-97 students' protests against Slobodan Milošević's regime. The series was broadcast on Serbian television stations during the '90s and re-run numerous times. It was the reruns in the then isolated country that made the show, initially perceived as terrible, extremely popular, although still terrible. An epitome of a bad show over-aired on TV, its badness turned to a type of cult and a cultural phenomenon which is no surprise having in mind Serbian dry sense of humor. Atheist Rap, a Serbian punk band, paid a "tribute" to the show's protagonist by recording a song titled "Nick Slaughter, Serbia hails to you" [in Serbian: "Sloteru Niče, Srbija ti kliče]. During the massive months-long protests against the rule of Slobodan Milošević in 1996 and 1997, the slogan "Slaughter Nick for President" (Slotera Nika za predsednika) was often seen on banners and badges of the anti-Milošević protesters.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajooooooj, Vrelina Akapulka!!!! Hahahahaha!!

Ja sam se lozio na to najgroznije, narochito na ovu ribu shto je dole na slici.

 

ne ne ja na ovu francuskinju skroz desno. ima taj francuski seksipil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sećam da je taj Nick u svakoj epizodi karao drugu ribu. Kad su prikazivali tu seriju, ja ga još nisam ni drkao, ali sam ipak priželjkivao da sam na njegovom mestu.

 

Svašta.

 

Pa kad se emitovala ta serija? 1995-96 god ?

 

Kol'ko si tada im'o godina? 13-14 - znači pubertet te drmus'o, a ti od onanije ništa.

 

Evo, ja sam mlađi od tebe čitave tri godine ... i mogu reći da sam drkao tada k'o blesavo majmunće

i na ovu riđu i na Sneki, pa i na onu plavu Keli iz Beverli Hilsa!

 

Moj drkadžijski staž počinje od onog nesretnoga doba, hiperinflacije i kolektivne depresije '93 god.

 

Eh moj tamni prinče, zato ti u ovim godinama MSN-uješ sa svakojakim alkoholisanim metalkama ... al' opet ništa,

nisi sapunao mačora kad mu je vreme bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh to su te serije moje mladosti :)

svaka epizoda se gledala po 15 puta :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

ali bre ljudi se seca neko ovoga

AcapulcoHeatS2.jpg

 

zene moje mladosti :)

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Gledo' sam ja ovo.

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Svašta.

 

Pa kad se emitovala ta serija? 1995-96 god ?

 

Kol'ko si tada im'o godina? 13-14 - znači pubertet te drmus'o, a ti od onanije ništa.

 

Evo, ja sam mlađi od tebe čitave tri godine ... i mogu reći da sam drkao tada k'o blesavo majmunće

i na ovu riđu i na Sneki, pa i na onu plavu Keli iz Beverli Hilsa!

 

Moj drkadžijski staž počinje od onog nesretnoga doba, hiperinflacije i kolektivne depresije '93 god.

 

Eh moj tamni prinče, zato ti u ovim godinama MSN-uješ sa svakojakim alkoholisanim metalkama ... al' opet ništa,

nisi sapunao mačora kad mu je vreme bilo.

Razbijach style. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si kralj svih detektiva,

za korak si ispred sviju,

prepreke za tebe nema,

visoka ti stručna sprema.

 

Ti si kralj svih Don Žuana,

tebe, brate, ribe vole,

žena ti je načitana,

a frizura zalizana.

 

Ti si kralj svih avantura,

šta god smisliš tako bude,

donosiš nam bolje sutra,

miriš narode i ljude...

 

Sloteru Niče, Srbija ti kliče!

 

Povedi nas u pobede,

sa tobom šanse su nam jake,

jer okupljaš tako dobro,

žene, decu, starce, đake.

 

Radnike i neradnike,

seljaštvo i subnor celi,

supermene naših dana,

sve nas ničim razveseli.

 

Ti si kralj svih avantura,

šta god smisliš tako bude,

donosiš nam bolje sutra,

miriš narode i ljude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svašta.

 

Pa kad se emitovala ta serija? 1995-96 god ?

 

Kol'ko si tada im'o godina? 13-14 - znači pubertet te drmus'o, a ti od onanije ništa.

 

Evo, ja sam mlađi od tebe čitave tri godine ... i mogu reći da sam drkao tada k'o blesavo majmunće

i na ovu riđu i na Sneki, pa i na onu plavu Keli iz Beverli Hilsa!

 

Moj drkadžijski staž počinje od onog nesretnoga doba, hiperinflacije i kolektivne depresije '93 god.

 

Eh moj tamni prinče, zato ti u ovim godinama MSN-uješ sa svakojakim alkoholisanim metalkama ... al' opet ništa,

nisi sapunao mačora kad mu je vreme bilo.

 

Ta serija se davala 1993, barem sam je ja tada gledao, a moj drkadžijski staž počinje 1995. I ne MSN-ujem ni sa kim, ima godinu dana, pogotovo sa alkoholisanim metalkama.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh to su te serije moje mladosti :)

svaka epizoda se gledala po 15 puta :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

ali bre ljudi se seca neko ovoga

AcapulcoHeatS2.jpg

 

zene moje mladosti :)

Ја се трудим да је се не сећам. Ипак "Тропска врелина" припада данима невиности. Са "Акапулком" сам почео да увиђам колико су све такве серије заправо глупаве.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...