Jump to content

Lotke i Lavirint


Guest IVAN GOTIK

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Bolje zvuče kurac. Muzika razvodnjena klavijaturama nikako ne može biti bolja od tr00 heavy metal gitarskog prženja.

 

Ajde majke ti, kad je Apartman bio tr00 heavy?

 

To je bre narodna muzika sa distorzijom, bre onaj pevac peva kao da je iz neke kafane zasao. :D

Slusao sam ih u Beloj Crkvi, ok sviraju, imaju nekog klinca za gitarom, 80% repertoara im je bio stari kraljevski apartman..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde majke ti, kad je Apartman bio tr00 heavy?

 

To je bre narodna muzika sa distorzijom, bre onaj pevac peva kao da je iz neke kafane zasao. :D

Slusao sam ih u Beloj Crkvi, ok sviraju, imaju nekog klinca za gitarom, 80% repertoara im je bio stari kraljevski apartman..

 

Apartman je heavy do daske, posebno na albumu Izgubljen u vremenu. Možda te zbunjuje što imaju dosta ljubavnih tekstova sa tu i tamo narodnjačkim forama, ali kakve to veze ima. To je duh ovog podneblja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje zvuče kurac. Muzika razvodnjena klavijaturama nikako ne može biti bolja od tr00 heavy metal gitarskog prženja.

 

Sta fali klavijaturama u metalu? Ako ti se sucajno nije dopalo kako one zvuce kod Lavirint-a, to je verovatno jer im je klavijaturistkinja taze clan, pa je jos u fazi uklapanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne govorim o tematici vec o NACINU na koji lik peva.

Ima taj "narodnjacki prizvuk" u glasu.

:da:

 

 

 

 

Elem ,ja sam prosle godine gledo na jednoj Niskoj televiziji gde je rekao da vole da slusa Tomu Zdravkovica,ozbiljan sam! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne govorim o tematici vec o NACINU na koji lik peva.

Ima taj "narodnjacki prizvuk" u glasu.

 

Pa, to je više do određenih melodija, nego do njegovog glasa.

 

Sta fali klavijaturama u metalu? Ako ti se sucajno nije dopalo kako one zvuce kod Lavirint-a, to je verovatno jer im je klavijaturistkinja taze clan, pa je jos u fazi uklapanja.

 

Ja jesam za klavijature u metalu, pogotovo u nekim pravcima, ali Kraljevski apartman daleko bolje zvuči bez njih. Zato su se i razišli, Lotke je hteo da zadrži zvuk kao na Ruci pravde.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika razvodnjena klavijaturama nikako ne može biti bolja od tr00 heavy metal gitarskog prženja.

 

 

prate neoklasični stil Tolkijeve gitare, koja je takođe prženje.

 

 

bez komentara.....jel moze bar jedna tema da prodje bez ovakvih budalastina,bar jedna,a?

 

A sto se tice Lavirinta,nije lose.Svirali su ovde u Cacku na ovogodisnjem moto-skupu.....meni licno je drazi Apatman,ali,mislim da se Lotke dobro snasao i ovde. :da:

 

Ma,cemu filozofiranje o muzici,jebote,SLUSAJTE.To je bitno,a dal je tr00 ili ne,i dal je heavy ili ne-to je sporedna stvar.

 

It`s only rock n roll....but I like it....

 

:pivopije:

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...