Jump to content

From Sin


Tyler Durden

Recommended Posts

From Sin je nastao od starih clanova benda In Vitro. Nakon odlaska dugogodisnjeg bubnjara Stefana, iz benda, osnivaci gitarista Zarko, i basista Vlada a.k.a. Mosquito a.k.a Komarac, resavaju da malo promene svoj muzicki pravac, i tako od nu metala, prelaze na moderan trash-death, sa primesama starog zvuka i hardcore-a. Bendu se prikljucuje pevac, Loshmee, i kasnije i gitarista Patak. Trenutno smo u pregovorima, ali kako stvari stoje, najverovatnije ce bubnjeve svirati Darko, ili nam svima poznatiji, kao simpaticni banjalucanin koji radi u Chainsaw studiju... :D

 

Vise ste nego dobrodosli da pogledate nasu myspace stranu, poslusate nesto od nase muzike, dodate nas u priajtelje, i ostavite koji comment...... :D

 

Keep on shreding!!!!

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

www.myspace.com/fromsinmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jeste on prilicno zajeban za saradnju, jeste neozbiljan, zato ne mozes da s eoslonis da ce da uradi nesto van probe, nezainteresovan je ako moze bez problema da odsvira ono sto treba da svira, tako ako mu das nesto sto mu je tesko i nesto za sta treba da se potrudi, onda ce da se zainteresuje... Ili mu dajte dovoljnu kolicinu zena i alkohola i ima da puca kako ce da svira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma on je nesto neozbiljan, nezainteresovan, zajebava nas za probe, pa ne verujem da ce biti ista od toga....

 

 

 

 

Pa kad je ovde i KSE, lamb of god i sl, mislim da zanrovski ni ovo nije daleko.

ne pricam o zanru, nego o zemlji porekla.

tema ide na demo bandove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali smo mu nesto sto mu je mnogo tesko, i sto ne moze da odsvira, i nije ni dalje bio zainteresovan, tako da nisi bas u pravu...a to za zene i alkohol jesi... :D

E pa jbg.... Verovatno mu se ne svidja... Pitacu ga bas. Jel imate neke lepe drugarice? Tj ne moraju da budu lepe, samo da piju i da su lake? Mislim svako bi to zeleo, ali bedn je uvek na prvom mestu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam pojma , decko je nedefinisan. Mi ga lepo pitamo, reci nam, jel hoces, ili neces da sviras. I on je u fazonu, da, da, da.... svidja mi se extra, najozbiljnije, bas sam za, javicu vam za 2,3 dana kad cemo probu. I onda ga nema nedelju dana. I mi ga pitamo, dobro brate kad cemo. I on je opet za 2 dana, i onda ga nema 10 dana, i sve tako u krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam pojma , decko je nedefinisan. Mi ga lepo pitamo, reci nam, jel hoces, ili neces da sviras. I on je u fazonu, da, da, da.... svidja mi se extra, najozbiljnije, bas sam za, javicu vam za 2,3 dana kad cemo probu. I onda ga nema nedelju dana. I mi ga pitamo, dobro brate kad cemo. I on je opet za 2 dana, i onda ga nema 10 dana, i sve tako u krug

Ako ocekujes da ce on sam nesto da organizuje, onda pisi propalo, posto je sa te strane neodgovoran, iako misli ad je odgovoran... Ja da sam pustao njega da organizuje nikad ne bi nista ispalo... Mislim, sviram sa njim, pa od 2004. i kadgod je trebalo on nesto da izorganizuje van sobe za probu, tu je bilo komplikacija, e sad, na samoj probi, kad se radi, tu dobro radi i trudi se stvarno, tu imam samo reci hvale. Ako hoces on da ti svira, a kazes da jeste zainteresovan, moraces sam da organizujes probe i da ga pustas da samo dodje tamo i odsvira, onda ces moci da nesto uradis sa njim... Upoznas ga sa vremenom.... Ovo ti najdobronamernije kazem, posto ga znam duugo, a i znam vas bend pa bi bilo super da uspete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije uopste lose, konacno sam stigao da preslusam. S`obzirom da ja obozavam Machine Head, meni je OK, a ovako licno, ja ne volim one "melo" deonice kad forsirate "string skipping" na tercama i oktavama, to mi bas ide na kurac (gitaristi znaju na sta mislim), ali generalno je vise nego solidno, i ako bude svirki sa ovim bendom, Liva nastupi ce biti dosta "mocni".

 

Eto, toliko od mene. Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sasvim dovoljno. Hvala!

 

Elem, svirki ce BITI!

U bend se vratio stari bubnjar Stefan, koji je jedan od osnivaca benda, i koji je ucestvovao u pisanju pesama koje se mogu cuti na spesju i krenucemo sa svirkama za koji mesec. Neko vreme nam je ipak neophodno da vratimo staru formu, da bismo vam se predstavili uzivo u pravom svetlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Evo, kao sto sam obecao, dobrih vesti za one koje interesuje!

 

From Sin svirke u narednom periodu:

 

  • 13. mart, bioskop Palez, Obrenovac, promocija obrenovacke ploce
  • 17. mart, Living Room, Beograd, promocija Nocturne magazina, tema na yumetalu
  • 7. april, Danguba, Beograd, sa Lament From Eden, Bukowski...

 

Vise informacija o svim svirkama na nasem spejsu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...