Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

musik20.gif sad mi je lakshe, pomislih da tju da ostanem bez svog primerka ph34r.gif

pa ne bi se bash slozhio da je isto, mozhda pomalo vuche na mdb, ali ipak tales ima neku sopstvenu atmosferu. a to shto liche nije nishta negativno, chak je i pohvalno. u kori tame...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kao se zove ona plavusa iz benda i sta ona svira ? Okacite neke njene ili fotke celog benda (ako bas mora) nisam lepo video u MetalHameru?

Pa nema više plavuše u bendu. Ofarbala se. Sad su "plavuše" Arpad i Davor. biggrin.gif

 

Hoćeš njihove slike? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Evo, dakle "PLAVUŠA" iz ToD:

 

user posted image

user posted image

 

 

uf pa kad bi komentarisala masu iz benda...uf...shta li bih rekla

 

Samo slobodno, ovde niko nema slab stomak... icon_mrgreen.gifbiggrin.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest +Disturbed_Angel+

pa mislim da bi to ipak trebao od nekoga nabaviti icon_uhoh.gif

a mozda i ima... ako ima, covek bi se napatio dok nadje... ja sam i za Bodom dusu izdahnula! Jedva! bolje da sam skinula sa neta zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (Secracon @ 9. 5. 2005, 19:54)

icon_rockdevil.gif Ej Kiki, jel' vam treba neki Skarfejs za spot?

 

pivopije.gif

 

Izgleda da, nakon skoro godinu dana, postoje realne šanse da se skarfejs ipak pojavi u spotu...

icon_smile.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

 

musik29.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo, kad izadje, je definitivno za mene domaci album godine!

Po onome sto sam cuo, produkcija je jebachka!!!!

 

Ne da cju da uzmem original nego ima da mi se jebeno potpisete na ovaj masterpiece!!!

 

I na sajtu stoji da na albumu nema intra/outra a rekoste da ce biti? jel tako ili samo nije navedeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto sam cuo od novih stvari je svetska klasa !!! Sto se produkcije tice ne znam da li je moguce uraditi bolje u nasim uslovima. Sve je na svom mestu, samo se treba probiti na strano trziste jer u ovoj vrsti muzike ToD ne zaostaje nipocemu sa bilo kojim svetskom bendom. Za nase uslove, mislim da ce ulaganja biti veca od dobiti, bilo bi greota icon_rolleyes.gif

 

Ovaj album bi trebalo da preslusaju ljudi iz eminentnih svetskih casopisa i bas me zanima da li ce naci neku zamerku, a onda se za pocetak povezati sa ljudima iz susednih zemalja pa onda u shiroki svet ako bude sve kako treba icon_mrgreen.gif

 

NAdam se da ce kadrovski problemi biti uspesno reseni, jer bi trebalo odmah krenuti u promociju ovog remek dela.

 

Naravno, original se kupuje cim se pojavi. Ne znam kolko ima pravih ljubitelja doom/deatha kod nas, ali mislim da ni jedan nece biti razocaran. Ko voli MDB recimo, nema ni jedan razlog da ne uziva u ovom albumu. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...