Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

svi su lepi, a narochito onaj basista. je l' on beshe ima onu prelepu zensku? :pivopije:

 

Ranije je bio zaista lep za razliku od ovoga danas, i znali su ga i po sviranju, a ne samo po devojci... :icon_sigh::huh::(

 

Jebiga, vreme je za penziju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hm...sta se desava sa vama???

 

Pa evo ovako:

 

Kao prvo da potvrdim one glasine koje su kružile posle promocije, a koje glase da je Arpadu to bila oproštajna svirka.

 

Detaljno iznošenje njegovih razloga za takvu odluku bi bilo narušavanje neke njegove privatnosti, a učiniti to u pojednostavljenoj/nepotpunoj formi bi ga predstavilo u pogrešnom svetlu.

Tako da smo se olučili da za javnost serviramo priču kako sam Arpada IZBACIO JA, i to na nacionalnoj osnovi, hehe... :)

 

Održan je sastanak benda, na kom smo se dogovorili da tražimo novog pevača, i definisali smo i šta se očekuje od njega. Na sledeći sastanak je pozvan čovek koji je najadekvatnija moguća zamena Arpadu, i kome smo na neki način i bili dužni da prvom ponudimo "angažman", i upoznali ga sa (novim) uslovima rada.

Čovek je razmislio i pristao.

 

Novi pevač je Arpad Takač. :D

 

Eto, to se dešava sa nama.

Sad radimo neke nove stvari, ali ako negde iskrsne neka mogućnost da smorimo masu nekom svirkom, naravno da ćemo tu priliku i iskoristiti.

 

Takođe je izglasano (sam nadglasan) na sastanku da se menja štim, što mislim da ti nije nikakava bitna informacija. To će uticati na rad utoliko što moju malenkost više nećete viđati sa onom Fender Precision Bass gitarom već sa nekom drugom.

 

Eto, to je bilo javno saopštenje.

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...