Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Pozdrav ljudi... nadam se da cete uspeti naci mesto za promociju u NS-u... Pricao sam sa Nikolom pre dva dana, NS Time ima najdebilnijeg gazdu koga je svet video... 250 evra za odrzavanje promocije?! Nisam mogao da verujem... ovaj grad je totalna propast sto se tice mesta za organizovanje svirki... Nadam se da cete uspeti da nadjete adekvatan prostor a nadam se da ce i ljudi da dodju u sto vecem broju... Jedan posetilac je vec siguran :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Pozdrav ljudi... nadam se da cete uspeti naci mesto za promociju u NS-u... Pricao sam sa Nikolom pre dva dana, NS Time ima najdebilnijeg gazdu koga je svet video... 250 evra za odrzavanje promocije?! Nisam mogao da verujem... ovaj grad je totalna propast sto se tice mesta za organizovanje svirki... Nadam se da cete uspeti da nadjete adekvatan prostor a nadam se da ce i ljudi da dodju u sto vecem broju... Jedan posetilac je vec siguran :pivopije:

 

dva :)

 

sad sam bash odgledala vash spot na myspace-u..bah, niste tr00, nemate svecje haha

shto se tiche muzike..prvi album nisam slushala, ovaj drugi mi je Ok ali josh uvek ne mozete da se oslobodite Bride-a, a?ja bi potencirala medieval fazon pevanja i duplirane Jovanine vokale i u svakom sluchaju josh vece udaljavanje od pomenutog benda..tipa:izbegavanje aaronovskog vokala tuznog kucheta pogotovo zbog #$%^&*odlichnog pevacha koji moze da otpeva sve i svashta i zbog chijeg voklala nisam razbila TV tokom prenosa Gitarijade...josh neshto me zanima...chula sam da Jovana ima neki neofolk projekat pa ovom prilikom molim dobre ljude koji znaju o chemu se radi da me upute ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vole ih ljudi koliko vidim na njihovom My space profilu haha.shto se tiche pomenutog profila , koja je pesma stavljena kao spot , treba mi ta informacija za jednu recenziju?rekla bih da je Of grandiose fevers ali gledala sam taj spot samo jednom i to u net kafeu koji za divno chudo ima slushalice pri kompu :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vole ih ljudi koliko vidim na njihovom My space profilu haha.shto se tiche pomenutog profila , koja je pesma stavljena kao spot , treba mi ta informacija za jednu recenziju?rekla bih da je Of grandiose fevers ali gledala sam taj spot samo jednom i to u net kafeu koji za divno chudo ima slushalice pri kompu :uhoh:

 

 

Da za Of grandiose fevers je spot! :da: Ima ga za download na njihovom sajtu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ja sam samo neupućeni basadžija sa četiri žice (od koje su minimum dve višak u ovom bendu), ali mislim da bi bilo u redu spomenuti da ćemo imati svirku 02.12. tekuće godine, sa Followerom u BG.

Neki klub "Ani 4 pištolja" ili wtf???

 

Ni ovoga puta ne planiramo da sviramo bilo šta od Stratovarius, Rhapsody, Dragonforce, itd... tako da oni koji bi došli da čuju taj momenat, bolje da ostanu kod kuće.

 

Novi momenti će biti dve nove pesme, i to da će Nikola ovog puta zaista probati da se naštimuje, ali stvarno, bez zajebancije. :mrgreen:

 

Чирз! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj ti bas ne znas nista o marketingu!

Trebalo je da kazes da cete svirati Indiru i Sinana, pa da dodje masa, a ne da bude koncert za porodice, rodbinu i uzi krug prijatelja! Ovako ce svi oni kvazi ili troo metalci ostati kod kuce i docice saka doomera kao i ljudi koji cekaju da cuju Paradise Lost u izvodjenju Followera. A bogami i Arpad peva As I Die sa Naguish Sublime, pa bi mogao i sa Talesima samo da vam se repertoar ne preklopi sa domacim bendom, jer vi ste ipak gosti.

 

 

Naravno, mala sala na racun onoga gore, ali kazem, treba odraditi dobar marketing za ovu svirku, jer masa ljudi je NEOBAVESTENA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo neupućeni basadžija sa četiri žice (od koje su minimum dve višak u ovom bendu), ali mislim da bi bilo u redu spomenuti da ćemo imati svirku 02.12. tekuće godine, sa Followerom u BG.

Neki klub "Ani 4 pištolja" ili wtf???

 

Ni ovoga puta ne planiramo da sviramo bilo šta od Stratovarius, Rhapsody, Dragonforce, itd... tako da oni koji bi došli da čuju taj momenat, bolje da ostanu kod kuće.

 

Novi momenti će biti dve nove pesme, i to da će Nikola ovog puta zaista probati da se naštimuje, ali stvarno, bez zajebancije. :mrgreen:

 

Чирз! :pivopije:

 

Шта, шта, шта? ТИ у Београду? Ма нема те силе која ће ме спречити да дођем у тај клуб да попијемо! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Fala lepo Pišta!

 

Najza'ebanije stvari koje te mogu sprečiti da dođeš (a i ne samo tebe, već bilo koga) su činjenica da je u pitanju nedelja, i činjenica da je u pitanju doooooooooom.

 

Znaš, i ja sam kao ljuti thrasher ranije mislio da je doom ono što sviraju Cathetdral, ili onaj rani(ji) Paradise Lost, i to mi je okej sasvim, no onda mi je Kristijan dao My Dying Bride (maj darling prde - popularno) da po službenoj dužnosti slušam.

Imam đumle albuma, ali neću sad na silu da se teram, već slušam samo kad mi prija da čujem tako nešto. Polako, pa ću valjda jednog dana preći celu diskografiju.

Evo za godinu dana preslušah ceo jedan album. :D

...neki sa nekim labudovima.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Fala lepo Pišta!

 

Najza'ebanije stvari koje te mogu sprečiti da dođeš (a i ne samo tebe, već bilo koga) su činjenica da je u pitanju nedelja, i činjenica da je u pitanju doooooooooom.

 

Znaš, i ja sam kao ljuti thrasher ranije mislio da je doom ono što sviraju Cathetdral, ili onaj rani(ji) Paradise Lost, i to mi je okej sasvim, no onda mi je Kristijan dao My Dying Bride (maj darling prde - popularno) da po službenoj dužnosti slušam.

Imam đumle albuma, ali neću sad na silu da se teram, već slušam samo kad mi prija da čujem tako nešto. Polako, pa ću valjda jednog dana preći celu diskografiju.

Evo za godinu dana preslušah ceo jedan album. :D

...neki sa nekim labudovima.

 

:pivopije:

EEeeee. pa i to je nesto!!! (od tebe pogotovo :P)

Nego - dobar je to marketinski potez, ta takva tvoja reklama (sorry Olja ;) ). Svirka u Martu je pokazala da je manje vazan kvantitet, a mnoogo vise vazan kvalitet. Sacica doomera je odlicna! Bar cemo svi uzivati ;)

A eto meni uvek bude zao kada dodju ljudi pa ocekuju neki 'bum tras frka sppiiiiddd', a mi... natenane :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji, ali najbolje bi bilo da organizujemo medjunarodni simpozijum na temu ko jeste a ko nije troo publika (mozda ne bi unutra trebalo pustati ljude ako nisu kompletno obuceni u crno ili sta vec?). Valjda je svako ko dodje na koncert dobrodosao, jer ne verujem da ljudi nisu obavesteni i dobro pripremljeni na audio vizuelni ugodjaj koji ih ocekuje.

 

Mozda je tema za razmisljanje i realizaciju i to da pozovete i AMOK da svira na ovom skupu, jer zanrovski/tematski/ideoloski moze veoma dobro da upotpuni program, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam već razmišljao o organizovanju festivala pod nazivom "Da Bandi crkne", gde bi svirali Tales of Dark, Amok, i Amentes, i to je do sada okej, jedino ne znam kako Charlie B da uklopim u tu koncepciju...

 

Onda je ideja prerasla u "Da svi crknu na bini FEST".

Nastupili bi Stojketov tezga bend, Charlie B, Amok, Amentes, Demether, Damjanov tezga bend, Tales of Dark, Anguish Sublime, Senium, Nekropolis, ...jesam li nešto zaboravio?

Zajebo me Čavar što je napustio Mingot...

 

:mrgreen::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...