Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Drago mi je da ti se sviđa.I muziku i text je radio Arpad,pa će mu biti posebno drago kada mu prenesem pohvale! pivopije.gif

I ne samo ta...

 

U pocetku mi je Tod bio previse nekako prost, nabadacki, klasican...

Ali vremenom sam shvatio koliko u vasoj muzici ima snage, dobrog rifa, pa i melodije, a opeth da ne bude previse raspevano... Arpad je po meni, pored Danila iz Con, najbolji vokal na sceni (nemoj da mu kazes, uobrazice se icon_smile.gif )

Cudno je kako Vukasin forsira brze ritmove a ustvari mnogo bolje svira ove spore. Mada on je sad vec bivsi clan... Svaki dan slusam onaj snimak sa finala demo maratona.

Sjajan bend, meni, pored Consecrationa i Amentesa- NAJBOLJI!

 

Ajde sad ti Kiki, posteno, kako ti se cini RD, makar na osnovu onog budjavog snimka. Mislim na ideje i to. I nemoj opet: "E, bolje je nego u Novom Sadu..."

Nego precizno sta valja, sta ne valja.

 

Doomerski pozdrav. musik19.gif

 

P.S. Vrlo bitno- Kako se zove ona stvar sto ste prvu svirali u finalu Demo Maratona?

Edited by Rain delay

Share this post


Link to post
Share on other sites

One stvari sa dema su,logično,mnogo "prostije" i naivnije od ovih koje danas sviramo jer su nastle na samom početku našeg rada kada još nismo bili definisani,niti smo bili načisto šta hoćemo.

Takođe,iz te postave je ostalo samo troje ljudi:Nikola,Arpad i ja.Sve je to uticalo na pozitivnu promenu u usmerenju i težini muzike.

Meni je žao što Vule više ne svira,ali bolje da je to njegova odluka nego da smo se za par meseci zakačili oko bubnjarskih deonica.

Darko je odličan bubnjar,i fantastično se uklopio u ono što mi pokušavamo da uradimo.

Prva stvar sa finala je VIA DESCENDENS,i nadam se da ti se sviđa.Nove stvari će biti uglavnom te težine,a upravo smo završili jednu koju je radio Davor (na Arpadov text) koja se zove Luciferian Elegy i traje 16 minuta.U pitanju je NAJCRNJI DEATH-FUNERAL DOOM,i jedva čekam da je čuju oni koji tvrde da mi nemamo veze sa doom metalom.

Nadam se da ćemo na jesen biti spremni za studio i snimiti prvi album u nekom dobrom studiu,pa će svi moći čuti pravi domaći doom metal bend sa dobrom produkcijom.

 

26.05. u Novom Sadu će se održati svirka u klubu NS RIDERS gde će svirati:

 

TALES OF DARK-predstavljanje novog bubnjara i novog matreijala koji će se snimati

ANGUISH SUBLIME-bend u kojem bubanj svira Vukašin (i zbog kojeg nas je napustio icon_mad.gificon_biggrin.gif ,peva Arpad,a bas svira Nikola.Radi se o Geteborg-death metalu.Ovo im je prva svirka, a Vule u junu ide u vojsku,pa je ovo lep način da se oprosti od publike.

ANUS DEI-grind core u kom je pevao Arpad ali ih je napustio zbog TOD i AS

 

Sve u svemu svirka bendova koji se privatno poznaju sa ciljem ispraćaja Vuleta i upoznavanja Darka.Nadam se da se vidimo! pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže da je imao nekih problema sa domom omladine,tj.nije mogao da dobije termin ili tako nešto.

E da,Ninoslave,pre 3 sata sam ti poslao naš demo,pa možeš da ga očekuješ verovatno u ponedeljak.

Javi kad stigne.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e skoro sam ih cuo na 202-ci i to je bila jedna od boljih svirki koje sam cuo!za to imate samo pohvale kako je to zvucalo na radiju.pre neki da n sa m dobio i demo i moram reci da sam jako prijatno iznenadjen kvalitetom zapisa a o muzici ne treba pricati!to je nesto sto nam je falilo u kori tame me je oduvala na prvo slusanje!nadam se da cete snimiti u nekom dobrom studio i da vam producent nece zasrati odlicne ideje!

samo tako nastavite pozdrav iz uzica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Steta, nisam mogao 26-og doci zbog ispita.

Morali bi da se dogovorimo za neki kombinovani nastup, ovoga puta mozda i u BG. Reci Kiki onom iritirajuce flegmaticnom liku Davoru da je smrad zato sto ne odgovara na poruke! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Inace pre neki dan, moja majka (da- majka, a ne keva icon_da.gif ), cula U KORI TAME.

Komentar: Kakvo ti je bre ovo opelo...

icon_smile.gifbiggrin.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta, nisam mogao 26-og doci zbog ispita.

Morali bi da se dogovorimo za neki kombinovani nastup, ovoga puta mozda i u BG. Reci Kiki onom iritirajuce flegmaticnom liku Davoru da je smrad zato sto ne odgovara na poruke! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Inace pre neki dan, moja majka (da- majka, a ne keva icon_da.gif ), cula U KORI TAME.

Komentar: Kakvo ti je bre ovo opelo...

icon_smile.gifbiggrin.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav od Withed Tearsa!

zanima li me mozete li da oranizujete kakvu svirku za iskljicivo

Goth-Doom bendove iz nase zemlje,ili ste zainteresovani za svirku u

Niksicu na ljeto,i sta vam treba da dodjete?

mislim koliko para,oprema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Što se tiče gostovanja u Nikšiću,budi siguran da smo mi veoma zainteresovani.Jedine dve stvari koje mi tražimo kada idemo tako daleko su pare za prevoz i 2-3 piva po članu benda.Koliko je to para,nemam pojma,ali mogu da saznam ako se nešto budemo dogovarali.Ako bi tamo bila oprema to bi bilo dobro,a ako ne mi možemo doneti dobar deo.

Mi smo planirali da organizujemo nešto u Novom Sadu preko leta,ali još nemamo ništa konkretno,pa ako budemo skontali neku mogućnost ja ću ti se sigurno javiti.

 

Puno pozdrava od Tales of Dark-a!

Edited by Kristijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,to je oko 130 evra(22 e. po clanu), vi bi ste platili dolazak,a te pare bi vam vratili,plus bi vam dali pare za odlazak.pare bi bile od karata,jer mi nemamo prebijene!ako ste na H stimu onda bi imali svu opremu,a ako ne,donijeli bi svoje gitare i bass,a ako vas bubnjar svira duplu mogao bi da je donese,jer mi

se grebemo od Deucaliona kad su svirke.spavali bi kod nas,a za pivo,

mi posle svake svirke pravimo pijanku,pa bi smo se oletvili.

zenski clanovi nasih bendova bile bi zajedno.

uglavnom,zbrinuli bi vas.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam rekao da donosimo svoju opremu mislio sam na pojačala,a možda i bubanj i razglas.Gitare uvek nosimo svoje,kao i klavijaturu,double-beat i činele,a nekad i doboš.Ako vi imate solidna pojačala,onda ih mi verovatno ne bi ni nosili (mada ja najviše volim svog Randall-a icon_biggrin.gif ).Možda je i najbitniji razglas.Kako tu stojite?

Inače mi sviramo "staromodne" šestožične gitare u D štimu. icon_smile.gif

Mislim da možemo doći i za manje pare,jer obično dolazimo kombijem,a čovek nam uzima baš malo para.Za to ima vremena oko dogovora.

 

Nego........jel mogu ja da se družim sa ženskim članovima oba benda? icon_biggrin.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zenski clanovi nasih bendova bile bi zajedno.

 

Lesbian love yeah

 

Inace Kristijane gledao sam vas u Filozofu pre nekih dva, tri meseca sa MAD Goyom i Casket Gardenom i mogu ti reci da ste fenomenalno zvucali, mada sam bio samo na prvoj pesmi posto sam se prebio sa Vladom i Oliverom tako da nisam cuo ni Anathemu ni CoF no.gif . Prvo sam pomislio da ste Doom bend iz neke strane zemlje a posle mi je Oliver rekao da ste to vi.

 

Pozdrav od Deucaliona

 

P.S. Ceca rules!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_wink.gif

Edited by ThyRaven

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok-je,to bi bio metal fest,a zvali bi jos i Interfector,sve zavisi ako bi nasli

neko sponzorstvo.tu bi vam bili i svo jaci metal bendovi iz CG.

a vi donesite svoje sve sto vam treba,a razglas je profi,monitori i

ostalo...ambijent je LUDILO,ostaci drevog grada Onogost...

mda,ne bi se ja zalio na Randalla...

a druzi se ti sa zenskim clanovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda smo se dogovorili.Kada budete planirali tu svirku, računajte na nas!

 

Prenosim pozdrave za Deucalion i Withed Tears od ostalih ljudi iz Tales of Dark-a, kao i za svu metal masu u Crnoj Gori.

 

Nadam se da se vidimo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...