Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Tacnije, traje 16,5 minuta i zove se Luciferian Elegy.

Kratko, kratko,...

Kad mozemo da ocekujemo jedan pravi ep umjesto ovih kratkih grind pjesmica? biggrin.giflaugh.gificon_smile.gif

Dosta je bilo radio friendly pjesama, znaci porast minutaze i smanjenje udarca dobosa. biggrin.gificon_smile.giflaugh.gif

Edited by Invictus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda izbacimo dobos iz kompleta, jer ga bubnjar sve manje udara!

 

Davor i ja vas pozdravljamo sa Sziget festivala u Budimpesti.Sinoc smo gledali Gathering, veceras ce biti In Flames i Amorphis, a sutra bogovi dooma:MY DYING BRIDE!!!

 

Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da nije mesto za post, ali kakav je bio gathering?

mene su brajdovani malo smorili prosle godine... mislim, ispunio sam zelju da ih gledam live koju sam vukao jos od 1997., ali, objektivno, da sviraju u onim oklopima i da drndaju grind delove posle toliko godina... ma daaaaj icon_smile.gif

a ono za anathemu stoji icon_mrgreen.gif to je koncert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gathering je bio fantastican!Anneke je boginja u ljudskoj ljusturi ili tako nesto.Mislim da nikada nisam cuo da neko tako dobro peva uyivo, a pritom da zraci pozitivno, smeje se i igra.Odlican izbor pesama iako nisu svirali Leaves.

 

In Flames je bio odlican, a Amorphis je smorio Isusa Hrista.

 

Veceras MDB.

 

Cujemo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebozovan nastup na gitarijadi.Kiki predrkana ti je gitara icon_da.gif

Davor i Ceca su delovali veoma misticno na bini

Darko jedini sa kratkom kosom icon_biggrin.gif

Jovana je pokazala onoj maloj iz demethera kako se peva icon_da.gif

by the way, jel jovama dobila moj SMS icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mene pitaš mislim da pesme uopšte nisu bile predugačke. Traju onoliko koliko treba da traju za takav žanr muzike.

Od textova si mogao da razumeš samo "U kori tame" koja je nastala pre 4 godine a uopšte nije reprezent onoga što bend svira. Ostale dve su na engleskom i potpuno su druge teme od ove.

Meni je koncept benda sasvim ok, ali u svakom slučaju hvala na komentaru. Kritike su dobrodošle kao i komplimenti.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije sve u duzini/kvantitetu (sram vas bilo, sta god pomislili! icon_smile.gif )... kvalitet je bitan. icon_da.gif sto se organicavati zanrom? ranije ste imali izlete i u black (zakucavanja u pesmama na prvom demo snimku)... da li svaka doom pesma mora imati preko 10 minuta? ako napravite pesmu od 3 minuta, da li to znaci da cete dodati jos 7 (i vise) kako bi potvrdili zanrovsku odrednicu?

eh, u 1h svako ima inspiraciju za seronja.gif ...

poz. musik20.gif (smajli kaze da trenutno preslusavam bootleg snimak anatheminog koncerta od pre 2 meseca...judgement...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mene pitaš mislim da pesme uopšte nisu bile predugačke. Traju onoliko koliko treba da traju za takav žanr muzike.

Od textova si mogao da razumeš samo "U kori tame" koja je nastala pre 4 godine a uopšte nije reprezent onoga što bend svira. Ostale dve su na engleskom i potpuno su druge teme od ove.

Meni je koncept benda sasvim ok, ali u svakom slučaju hvala na komentaru. Kritike su dobrodošle kao i komplimenti.

 

Pozdrav!

ne, mislim na tu jednu pesmu da je predugačka, ne na druge....

koncept benda se odnosi na infantilno ime grupe, i textove poput luciferian elegy....totalni šablon....ukoliko ima textova koji nisu takvi, nego stvarno nešto govore, onda je to dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije sve u duzini/kvantitetu (sram vas bilo, sta god pomislili! icon_smile.gif )... kvalitet je bitan. icon_da.gif sto se organicavati zanrom? ranije ste imali izlete i u black (zakucavanja u pesmama na prvom demo snimku)... da li svaka doom pesma mora imati preko 10 minuta? ako napravite pesmu od 3 minuta, da li to znaci da cete dodati jos 7 (i vise) kako bi potvrdili zanrovsku odrednicu?

eh, u 1h svako ima inspiraciju za seronja.gif ...

poz. musik20.gif (smajli kaze da trenutno preslusavam bootleg snimak anatheminog koncerta od pre 2 meseca...judgement...)

Ja nisam ni spomenuo da mi sviramo doom, a pesmu od 3 minuta ne mogu da napravim jer mi treba 5 minuta da pročitam text, što znači da muzika mora trajati bar 7! icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ma šalim se!Moraš shvatiti da niko od nas ne pravi pesme da na silu traju dugo jer je to doom! Ja ne mogu da razmišljam od minutima kada previm rif, to se jednostavno desi!

Osim toga ova postava u kojoj sviramo je mnogo drugačija od one koja je snimala demo, pa samim tim ni naš zvuk nije isti (mislim na ispade u black), a i sada smo više usmereni jer sviramo 3 godine, pa znamo šta nam se svira.

 

Evo sledeća pesma koju ćemo raditi već nije toliko dugačka.Prema mojim prognozama neće biti duža od 8 minuta! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

luciferian elegy....totalni šablon....ukoliko ima textova koji nisu takvi, nego stvarno nešto govore, onda je to dobro....

A kako znaš o čemu govori Luciferian Elegy? icon_confused.gif

Pesma nema nikakve veze sa obožavanjem satane (ne samo ova, nego ni jedna naša pesma!) , a Tales of Dark nije nastalo jer to zvuči "dobro" nego zato što se u textovima govori o stvarima koje su "Dark" a svaki dan ih vidiš na TV-u ili prolaziš pored njih na ulici, ili razmišljaš o njima.

 

Kada prekucam Luciferian Elegy poslaću text ovde. Stvarno mislim da text nije šablon. Arpad jako dobro piše textove, a teme mu nisu stereotipne.

 

Pozdrav. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...