Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

EJ BRE!!!!!Kiki,jel ti prijatelju cujes sta nam oni pricaju!!!!

Jos nas napravishe na pedere!!!!!

Ja znam da nosim tesne farmerke,ali ja sam thrasher majku mu,pa mi je oprosteno,

ali vi da zajebavate mene i Kikija?!:D

Pa ja i kiki smo raskinuli odmah posle zajecarske!!!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Pozdrav za Jovanu koja nam velikodusno daje sobu!!!!!!

Jel si za trojku!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

salim se!!!!!

Ne moze trojka!!!!!

SAMO JA I KIKI!!!!! icon_twisted.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajebite to govno od Brajda! lecite se svi vi 'doomeri', cak vas i Anathema zajebava... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

p.s. nemate pojma! nja nja nja nja nja nja.... mi smo bolji... nja nja nja nja nja nja, NAJ smo.... nja! NJA! A-ha! NJa! Ninja! Nin- dza! Min-dza! Sta, pretite mi warn-om? go to hell!! budite picke do kraja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se T.O.D-a tice,iako nisam neki pobornik te muzike,u ekstremnim raspolozenjima izuzetno mi prija,mislim da ste jako korektno odradili Gitarijadu,ali i da Gitarijada nije mesto za vas...mada kako se krece mozda postane......doduse ziri kao i publika su vas jako lepo "primili"...menjaju se stvari....srecom.....

 

Fenomenalno je ako imate toliko ideja,a mnogo vaznije je ako imate ekipu koja to moze da iznese...

 

Prilicno sam sigurna da pevacica moze sta god zeli,a za ostalo sam manje vise nekompetentna da sudim.Ali sve u svemu zvuci ok,pa pretpostavljam da je i tehnicki ugao zadovoljen.....

 

Zao mi je sto vas sinoc nisam opet slusala,ali bash je bilo zagusljivo i vruce,totalno nisam tr00 icon_smile.gif

 

Imam samo jedan savet,to sam vasem menadzeru(v.d-u u svakom slucaju te f-je) rekla:Vasa muzika je po meni na neki nacin ambijentalna i u meni makar zaista budi emocije...taj efekat se u kucnoj atmosferi savrseno postize ponavljanjem i razvlacenjem teme,sustine i raznih melodijskih kombinacija.......ali za live svirke mozete istu frazu da odsvirate i samo jedan put,ili da ih malo samo kompresujete,bar na ovim mass svirkama sto bi vam dalo mogucnost da vise pesama odsvirate.Na vasim solo-koncertima razvucite josh toliko slobodno....jer tad ce doci ljudi koji samo to i ocekuju.U prevodu-drugaciji aranzman za live i studijski rad...ne biste bili prvi.......

 

E,sad to je moje misljenje,naravno.....

 

POz!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Novi bubnjar ToD je odlican, PRECIZAN, tacan, tehnicki potkovan...

ALI JE SMORIO!!! SVE JE ODSVIRAO SPORIJE!!!!! TO NE SME TAKO! icon_wink.gif

 

Ipak je bilo i previse sporo, ali ne zamerite mi, u zadnje vreme slusam samo emo-core. biggrin.gif

 

Kiki, znaci album ce biti:

 

-U Kori Tame

-Mephistorium

-Via Descendens

-...Of Grandious Fevers And Passion Arcane

-Prophecy

-Luciferian Elegy

 

Jos nesto? Ispravi me ako gresim...

Edited by Rain delay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se T.O.D-a tice,iako nisam neki pobornik te muzike,u ekstremnim raspolozenjima izuzetno mi prija,mislim da ste jako korektno odradili Gitarijadu,ali i da Gitarijada nije mesto za vas...mada kako se krece mozda postane......doduse ziri kao i publika su vas jako lepo "primili"...menjaju se stvari....srecom.....

 

Fenomenalno je ako imate toliko ideja,a mnogo vaznije je ako imate ekipu koja to moze da iznese...

 

Prilicno sam sigurna da pevacica moze sta god zeli,a za ostalo sam manje vise nekompetentna da sudim.Ali sve u svemu zvuci ok,pa pretpostavljam da je i tehnicki ugao zadovoljen.....

 

Zao mi je sto vas sinoc nisam opet slusala,ali bash je bilo zagusljivo i vruce,totalno nisam tr00 icon_smile.gif

 

Imam samo jedan savet,to sam vasem menadzeru(v.d-u u svakom slucaju te f-je) rekla:Vasa muzika je po meni na neki nacin ambijentalna i u meni makar zaista budi emocije...taj efekat se u kucnoj atmosferi savrseno postize ponavljanjem i razvlacenjem teme,sustine i raznih melodijskih kombinacija.......ali za live svirke mozete istu frazu da odsvirate i samo jedan put,ili da ih malo samo kompresujete,bar na ovim mass svirkama sto bi vam dalo mogucnost da vise pesama odsvirate.Na vasim solo-koncertima razvucite josh toliko slobodno....jer tad ce doci ljudi koji samo to i ocekuju.U prevodu-drugaciji aranzman za live i studijski rad...ne biste bili prvi.......

 

E,sad to je moje misljenje,naravno.....

 

POz!!!!!

bezveze.

 

ja sam absolutno protiv ovakvih stvari.

 

radio edits, i ta govna.

 

pesma ima pocetak, sredinu i kraj, i predstavlja neku pricu, koja je uglavnom mnogo licna.

 

ako izbacis par recenica iz price, ona gubio poentu.

 

svirajte to sto svirate, kako svirate, i nacice se publika koja uziva u tome.

 

Uraditi kompromis da bi sto vise ljudi mogli da uzivaju je bezveze.

 

budi svoj, SPRITE i tako to. icon_smile.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

KIKI,u guzichku te rutavu !!!!!!Pa jel mozes da mi posaljes demo dete mu krvavo je...bem!!! icon_wink.gif

Salim se!!!!

Puno pozdrava za lepog Kikija,Arpada pivopiju ,Cecu THRASHERKU i celu ekipu Tales-a!!!!!!

Ostanite kakvi jeste,svirajte sta volite i zajebite komercijalu!!!!!

Ako nece bilo ko da vas podrzi u tome,sta da kazem nego NE MORA!!!!!!!

Ima ljudi koji hoce ,a ja sam medju njima!!!!!!!

DEATH to EVERY FUCKIN POSER!!!!!!Neka vam to bude jedan od razloga da nastavite putem koji ste utabali na samom pocetku!!!!

Ti znas kakvi smo mi,miznamo vas,zato prijatelju,nemam sta da ti pricam jer sve znas!!!!

 

 

 

KIKI ,LJUBI TE ZOKI!!!!!!! biggrin.gif

 

PS.A,da zaboravih!!!

TVOJ ZOKI!!!!

Edited by Infest

Share this post


Link to post
Share on other sites

KIKI,u guzichku te rutavu !!!!!!Puno pozdrava za lepog Kikija

 

 

 

KIKI ,LJUBI TE ZOKI!!!!!!! biggrin.gif

 

PS.A,da zaboravih!!!

TVOJ ZOKI!!!!

Zoki, Zoki!!!! no.gif A posle brate Kiki shta to o nama prichaju. I posle nosish uske farmerke zato shto si thrasher. Nije lepo shto lazesh. Jagodinci mi nisu delovali kao lazovi. Mogu vam preporuchiti Room service

 

http://www.hoteli-srbije.co.yu/hoteli-jago...na/jagodina.htm

-----------------------------------------------------------------------------

Edited by justhell

Share this post


Link to post
Share on other sites

KIKI,u guzichku te rutavu !!!!!!Pa jel mozes da mi posaljes demo dete mu krvavo je...bem!!! icon_wink.gif

Salim se!!!!

Puno pozdrava za lepog Kikija,Arpada pivopiju ,Cecu THRASHERKU i celu ekipu Tales-a!!!!!!

Ostanite kakvi jeste,svirajte sta volite i zajebite komercijalu!!!!!

Ako nece bilo ko da vas podrzi u tome,sta da kazem nego NE MORA!!!!!!!

Ima ljudi koji hoce ,a ja sam medju njima!!!!!!!

DEATH to EVERY FUCKIN POSER!!!!!!Neka vam to bude jedan od razloga da nastavite putem koji ste utabali na samom pocetku!!!!

Ti znas kakvi smo mi,miznamo vas,zato prijatelju,nemam sta da ti pricam jer sve znas!!!!

 

 

 

KIKI ,LJUBI TE ZOKI!!!!!!! biggrin.gif

 

PS.A,da zaboravih!!!

TVOJ ZOKI!!!!

shto lazesh sine mogu da se kladim da mrzish sve osim thresha i deatha a sad kao 'i ja sam medju njima' pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiki, znaci album ce biti:

 

-U Kori Tame

-Mephistorium

-Via Descendens

-...Of Grandious Fevers And Passion Arcane

-Prophecy

-Luciferian Elegy

 

Jos nesto? Ispravi me ako gresim...

Pogresno! icon_biggrin.gif

 

Album ce biti:

 

-Via Descendens

-Luciferian Elegy

-Mephistorium

-...Of Grandious Fevers And Passion Arcane

 

 

+ jos dve pesme koje jos uvek nemaju ime i neki intro ili outro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...