Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ha Bandi, može ali da ne nosiš flaster preko face, nego da se vidi scar! I još ćemo staviti neke crve i blato pa da bude zlo! icon_smile.gif

 

E da, spot jeste u planu, ali je došlo do novih momenata, pa se cela priča malo odlaže. Ne znamo još uvek ko će ga snimati, a ne želimo da napravimo neko jeftino sranje. Onda bolje da ga ni ne radimo. Mrzi me da objašnjavam sve moguće opcije, pogotovo što ni meni nije baš sve jasno. Ako bude nešto bitno u vezi toga javiću 100%.

 

Još jednom samo da spomenem da sviramo na EXIT-ovom Explosive stage-u. Uskoro ćemo znati i tačan datum i satnicu.

 

Pozdrav svima! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se da neće biti sekvenci iz Zmaječara niti bilo kog drugog nastupa. Plan je potpuno drugačiji, a da li će uopšte biti ostvaren, ne znam. Treba nam keš i vreme! Ako je neko voljan da nas sponzoriše neka se slobodno javi! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se da neće biti sekvenci iz Zmaječara niti bilo kog drugog nastupa. Plan je potpuno drugačiji, a da li će uopšte biti ostvaren, ne znam. Treba nam keš i vreme! Ako je neko voljan da nas sponzoriše neka se slobodno javi! laugh.gif

 

Javite se Zeljku Mitrovicu on ima para laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a kad ce da bude opet neka svirka u BG-u?

Najverovatnije kada izadje album, ali nije iskljuceno da bude nesto i pre s obzirom da album verovatno nece izaci pre septembra.

Medjutim, ko zna sta ce se sve izdesavati.

 

A sto se tice Zeljasa Mitrovica, ne bih se ja puno bunio da nam uleti sa par hiljada evra, mada ni onda ne bih potpisao za njega i City! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ej, pozdrav ljudi!

 

Pišem iz dva razloga. Prvi je probam kako radi ovaj QUOTE đavo.

 

Najverovatnije kada izadje album, ali nije iskljuceno da bude nesto i pre s obzirom da album verovatno nece izaci pre septembra.

 

Rekao sam Davoru da posle ovoliko miksanja očekujem da zvuči minimum kao crni od metalike.

 

Nadam se da je QUOTE uspeo.

 

Drugi razlog mog pisanja je da vratim temu na vrh. Mrzim da kopam po stranicama.

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi je probam kako radi ovaj QUOTE đavo...Nadam se da je QUOTE uspeo.

Taj 'quote-djavo' ti radi (uspeo si biggrin.gif ).

By the way,imas kod svakog posta u gornjem desnom uglu neko sranje (pise 'quote') i,uglavnom,pristiskas na to...i posle svrljas sta oces - viceve,recepte za jela,gluposti (k'o ja sada laugh.gif )...

 

A evo i ja da malo poguram temu ka vrhu icon_biggrin.gif

 

A mozes i ovako:

Cheerz! pivopije.gif

Cheers Bandi pivopije.gif

 

P.S.-Idemo na Megadeth? icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...