Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Jovana se nije logovala neko vreme, ali ću joj preneti čestitke. Rođendan je bio nezaboravan, osim nekih delova večeri kojih se uopšte ne sećam, pa ne mogu ni da ih zaboravim jer sam ih zaboravio čim su se desili! biggrin.gif

 

UPOZORENJE:

 

NE KONZUMIRAJTE ALKOHOL. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam vas prvi put ( i poslednji) na gitarijadi i tada ste mi se svideli iako to nije muzika koju ja slusam privatno,ali onda sam dobio od jedne prijateljice vas demo i onda sam promenio misljenje(za sad).Kontam ja da je to demo ali ne zbog produkcije nego mi se nesvidja kako je otsviran.Ima mnogo gresaka pojedinih instreumenata.Sve u svemu samo napred i METAL FOREVER icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paz, vako jarane, ja sam već skoro pola Mishomor-a napiso. Mislio sam da bi bilo dobro onu gajbu pive što ti dođem za frizuru, da kupim pa da se namjestimo negdje između pomenute gajbe pive i računara, i da ga završimo više. A i gajbu takođe. Može i raja doć, defakto...

Ima i Bahro nekih čelčnih rifova, onih praaaaaaaaaaaaaavih. icon_rockdevil.gif

 

Nego ovaj Zaim zajebava. Neće da mi dođe po onu Anathemu, a i sada propagira neku bezalkoholnu filozofiju. icon_confused.gif

 

Zaime, matere ti saber'se bolan! icon_smile.gif

 

Selam!

Ibro. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego ovaj Zaim zajebava. Neće da mi dođe po onu Anathemu, a i sada propagira neku bezalkoholnu filozofiju. icon_confused.gif

 

Zaime, matere ti saber'se bolan! icon_smile.gif

 

Selam!

Ibro. pivopije.gif

...pa moze da propagira dokle `oce, al sreda je za dva dana!

 

Selam Alejkum! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam vas prvi put ( i poslednji) na gitarijadi i tada ste mi se svideli iako to nije muzika koju ja slusam privatno,ali onda sam dobio od jedne prijateljice vas demo i onda sam promenio misljenje(za sad).Kontam ja da je to demo ali ne zbog produkcije nego mi se nesvidja kako je otsviran.Ima mnogo gresaka pojedinih instreumenata.Sve u svemu samo napred i METAL FOREVER icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Pa, da. Demo jeste užasno loše odsviran, a i pesme nisu potpuno zrele, ali nam je pomogao da se proguramo. Uskoro će se pojaviti naš prvi album sa 6 novih pesama, pa se nadam da će ti se više svideti (na gitarijadi smo svirali 2 pesme sa tog novog materijala).

Kako god, hvala na podršci! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman Ibro, jeba ga ti!

Pa ovdje ima i maloletnijeh lica, pa kako njima da savetujem alkohol?! icon_smile.gif

Mi ćemo na prijelu popit, pojest i pojebat, kako to uvijek i biva, al ođe da bude mirno zbog omladine bolan. Reće ovi iz evropskih onih unija da loše utičemo na mladost.

 

A Anathemu ti samo čuvaj, valjda ću se i ja sa mojim senilnim mozgom jednom setiti da naletim. icon_smile.gif

 

Zaim Sumorni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Exitu imamo 30 minuta, pa smo napravili repertoar sa 4 najkraće pesme koje imamo. Počećemo 2-3 minuta ranije da bi završili tačno u 01:50.

 

12.07. sviramo u Beogradu na promociji Rain Delay-ovog albuma prvenca, pa pozivam sve da dođu u SKC.

 

Pozdrav.

Edited by Kristijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiki sine, kako da ti vratim produzni? laugh.gif

Samo ga sačuvaj, daćeš mi kad se sledeći put vidimo! biggrin.gif

 

Inače, Davor i ja smo se danas našli da napravimo promo disk z aizdavačke kuće, ali smo se u 6 popodne napili od Absinth-a kao bulje, tako da nismo ništa uradili. laugh.gif Sad sam došao kući, i imam problema sa ubadanjem tipki na tastaturi, tako da ako pogrešim u pisanju nemojte zameriti. Promose pravimo sutra! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ga sačuvaj, daćeš mi kad se sledeći put vidimo! biggrin.gif

 

Inače, Davor i ja smo se danas našli da napravimo promo disk z aizdavačke kuće, ali smo se u 6 popodne napili od Absinth-a kao bulje, tako da nismo ništa uradili. laugh.gif Sad sam došao kući, i imam problema sa ubadanjem tipki na tastaturi, tako da ako pogrešim u pisanju nemojte zameriti. Promose pravimo sutra! pivopije.gif

Jedan promos ovde, odma' sada odma'!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel ćeš se ovoga:

Promosi i jesu namenjeni isključivo stranim izdavačkim kućama. Rešili smo da studijske verzije pesama ne dajemo nikome dok album zvanično ne izađe.

 

pridržavati koliko i ovoga:

 

UPOZORENJE:

 

NE KONZUMIRAJTE ALKOHOL.

???

icon_da.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...