Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

JAO KIKI !!!!!!!!!

Super,svaka cast,a kad se vidimo ponovicemo onu pesmu od Tankarda pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

ALCOHOLIC NIGHTMARES!!!!!!!!

Raduje me sto se to uradili,jos samo da dodjete u Jagodinu da prasimo zajedno,i to bi bilo to!!!

Pozdrav prijatelju!!!

 

 

Kiki ,ljubi te Zoki!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

24.09.2004. petak u 20:30.

 

Tales of Dark svira u novosadskom studiu M, odakle će biti rađen live prenos na radio Novom Sadu. Nemam pojma koja je frekvencija, ali ko može da sluša neka sluša! Bolje nego da trošite pare po zadimljenim kafanama! ph34r.gif

koga ste ubili za to (znaju li ti ljudi koju muziku vi svirate)? icon_smile.gif

by the way, kafane znaju biti simpaticne. evo, recimo, "Sneza"... icon_smile.gif fino boemsko mesto... bolje nego ona rupa NS riders...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZDRAV!!!!

 

zao mi je sto nismo uspjeli da organizujemo svirku sa vama onda,pa sad imam jos jedan genijalni(hahahahaha) predlog.

 

posto smo mi snimili nas prvi demo-album,"A soul is being sold to her",

hti bih da vam ponudim split izdanje vaseg i naseg dema.

 

napisite i vi ostali vase komentare,prijedloge i ostalo,pa neka onda Kristijan prosudi sta mu je cinjet.

 

Vjecna hvala i slava!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da si nešto pogrešno razumeo. Demether kao pobednik dobija nagradu koja bi trebalo da bude izdavaštvo PGP-a. Mi smo bili drugi, ali to što sam spomenuo Rock Express nema nikakve veze sa nagradom. Rogošić je samo rekao da je zainteresovan da izda naš album. Još nije došlo do pregovora, tako da tu informaciju ne treba uzimati za gotovo. Koliko ja znam za One Records će izdavati Infest i Koncept ( od finalista Zaječarske gitarijade ), ali ni za to nisam potpuno siguran, tj. ne znam da li su se nešto konkretno dogovorili.

Ako se nešto desi u našim pregovorima sa potencijalnim izdavačima, ja odmah javljam ovde.

 

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo sam postavio i na forumu o koncertnim okupljanjima, a red bi bio da kažem i ovde!

 

Dakle, 30.10.2004. se navršava tačno 3 godine od nastanka benda TALES OF DARK. Možda smo uradili dosta, možda ne, kako god mi smo zadovoljni onim što smo postigli s obzirom na sve probleme sa kojima smo se sreli. Takođe smo zadovoljni i muzikom koju sviramo, a i odzivom publike, tj. svih vas dobrih ljudi koji ste nam pružili podršku u našem radu. Ja vam se svima u ime benda iskreno zahvaljujem na tome.

 

Sve ovo je dobar povod za ono što će se pomenutog 30.10.2004. desiti u N.S.Riders klubu u Novom Sadu, a to je naš koncert povodom proslave 3 godine rada.

 

Koncert počinje u 22:00 a cena ulaznice je 100 dinara.

 

Nadam se da će se veći broj vas odazvati, jer ćemo svirat preko sat i po, i predstavićemo svih 6 novih pesama koje ćemo uskoro snimati.

 

Puno pozdrava! pivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ste svi pogrešno razumeli. ROCK EKSPRES će objaviti album TALES OF DARK iz dva razloga: zato što su bili drugi na Gitarijadi /prvenstveno/, a drugi razlog se podrazumeva - naravno da mu se dopada, kao uostalom i svima koji smo bili u žiriju - zato i jesu drugi.

 

poz

 

član /žirija/

Share this post


Link to post
Share on other sites

hah, gledala sam slike sa seshna (na tvrdjavi)... icon_smile.gif maj dajing brajd vonabiz! one oko nadgrobnog spomenika su vrhunac! icon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif eh, da! i bar da ste se dogovorili koje godisnje doba izigravate... icon_smile.gif

 

luciferian elegy nije losa stvar, cak mislim da bi bila prilicno dobra da nema onaj brzi brajd deo.... al' dobro. da nema tog dela pesma ne bi trajala 16 minuta, jel'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...