Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Ajd da ne bude shvaceno kao moja reklama nego kao zelja da sto vise ljudi cuje ToD, imam konstruktivan predlog. Ko od mene kupi makar 1 disk sa bilo cime, uz svoj izbor koji placa po normalnoj ceni moze da dobije za 25 din (po ceni praznog diska u slimu) promo materijal Tales Of Dark koji sadrzi:

 

Koncert - Zajecar, finale, 19 minuta, avi

U Kori Tame, demo

New Stuff - Live At Studio M [3 songs]

Pictures [Exit, Pfoto Session, Zajecar]

lyrics

 

Rece mi Kristijan da ovaj materijal moze da se shiri pa mislim da je ovo dobar nacin. Sto se mene tice ako je neko iz BGD moze doci kod mene na gajbu samo po promo ToD a bez obaveze da bilo sta drugo uzme i to ce kostati istih 25 dinara, samo sto mi je cimanje da saljem negde u unutrasnjost samo taj disk.

 

radi se o jako dobrim i za sada exclusivnim snimcima koje definitivno vredi imati. Jednog dana ce vredeti mnogo kad bend dostigne popularnost koju objektivno zasluzuje icon_rockdevil.gif

 

Nadam se da se clanovi benda s ovim slazu, a ako ne ja povlacim svoju ponudu i mozete mi obrisati post icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hvala ljudi. Ja sam takođe stekao utisak da je to bio jedan od naših najboljih nastupa, ali za to ste najviše zaslužni vi. Takve ovacije posle svake pesme nismo imali ranije, iako su nas ljudi odlično primili gde god smo svirali.

Hvala vam za fantastičnu podršku. Publika u Novom Sadu je jebeno najbolja publika na svetu! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

luciferian elegy nije losa stvar, cak mislim da bi bila prilicno dobra da nema onaj brzi brajd deo....

Pesma nije uopste losa, muzika je na mestu, kao i muski vokal... ALI, nikako nisu trebali ubaciti zenski vokal, ne uklapa se nekako... icon_uhoh.gif

Edited by Dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...