Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Na Hellhammeru nismo svirali iz gore navedenog razloga,ali ste zato svi pozvani u Novi Sad 11.09.2003. u N.S.Riders club gde ćemo održati koncertnu promociju našeg demo cd-a "U KORI TAME".

Veče će biti ispunjeno doom/gothic metalom od strane dj-a,a potom našim koncertom od oko sat vremena gde ćemo svirati naše pesme sa dema,neke obrade (znate svi manje-više koje,ali imamo i nešto novo),kao i naše nove stvari koje još nismo nikad svirali live.

Podelićemo i 20-30 promo diskova,pa još jednom pozivam sve koji su zainteresovani da dođu.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim sve one koji su do sada naručivali naš cd da mi se jave ponovo na pp ili e-mail.

Od 11.09. (posle promocije) počinjemo sa prodajom cd-ova (konačno!!),pa svi zainteresovani treba da mi ostave podatke.

Izvinjavam se svima koji su naručili disk još pre 3 meseca,ali stvarno nismo imali ni prebijene pare za rezanje.

Takođe pozivam i sve zinaše da se jave radi saradnje.

Hvala.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tales of Dark zvuci odlicno! Preslusao sam njihov materijal "U Kori Tame" (posle 3-4 meseca natezanja - ne drzis rec, Kristijane! :x ) i moram reci da sam se prijatno iznenadio. Dodjite na njihovu svirku u Novom Sadu u cetvrtak. Ovi momci i devojka zaista imaju sta da ponude! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skoro sam chula neku njihovu stvar na 202-ci , pochinje kao klasichan doom a onda upada zenski vokal ....not bad uopshte, samo mi je chudno shto je text na srpskom , no vidim da severnjaci vole da upotrebljavaju maternji jezik u pesmama :mrgreen: ....bez uvrede , ali prosto mi ne ide srpski uz ovako neshto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma, oni su totalno cool.Demo sam (konacno) nabavila pre 2 dana, i, evo, mogu reci da se od tada u mom player-u najvise vrti pesma "U kori tame", iako tekstualno nije bas jaka, no dobro... Prema onome sto sam cula ToD je vise neki sporiji black/death nego doom, mada su ideje dobre, obecavajuce.Forever i Prophecy su ok, a i outro je super...

Mozete li postaviti neke od txtova na ovu temu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav svima i hvala na pohvalama! tongue.gif

 

Sto se tice pravca slazem se da prvi demo nije cisti doom,vec mesavina black,death,gothic i doom metala,ali sa akcentom na doom.

Momentalno radimo novi materijal,gotove su 4 nove pesme (peta u pripremi) i planiramo snimanje na prolece.

Ako budemo negde svirali dodjite da cujete i verujte da je sada u pitanju pravi DOOM/DEATH metal!

 

Imali smo i personalne promene u bendu.

Naime,basaista Radenko i pevacica Borka vise nisu sa nama.Momentalno radimo sa novim basistom koji je na probnom radu a za vikend nam dolazi i potencijalna pevacica.Na novom materijalu nece biti mnogo zenskih vokala jer ce od sada zenski vokal biti prateci vokal.

 

Svi koji zele da naruce materijal mogu to uciniti na adresu

 

Kristijan Zavodski (stan Dakic)

Save Kovacevica 9/14

21000 Novi Sad

 

S obzirom da se radi o demo snimku momentalno nismo u mogucnosti da stampamo omote pa je cd u obicnom papirnom omotu i kosta 100 dinara.

Cena je simbolicna kako bi smo pokrili troskove rezanja i postarine.

 

Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od starih pesama nece ici na novi matreijal.

Bilo je dileme da li da stavimo Koru tame ili Prophecy,ali smo od toga odustali.

Znaci,samo nove stvari,koje su mnogo bolje od prethodnih.

Forever vise ne sviramo u zivo jer je konceptualno najdalje od onoga sto sada sviramo i sto cemo svirati u buduce.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,oko tog stiha je bilo nekoliko zamerki od nekoliko ljudi.Mislim da je tu problem kako je taj stih otpevan,a ne kako stvarno zvuci.

Kako god,resili smo da za prvi LP radimo samo nove pesme.

 

Imam jednu molbu.

Neko iz Crne Gore mi je nerucio cd-ove za 5 eura (poslao mi ih je u vredonosnom pismu) ali sam ja bacio kovertu,jer sam adresu imao na kompjuteru.Medjutim,posle 2 dana mi se sjebao hard-disk sa svim informacijama na njemu,tako da ne znam kome da posaljem.Molim tu osobu da mi se nekako javi.

Izvinjavam se zbog ovoga,stvarno nije bilo sa namerom!

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovija informacija vezana za promenu postave u bendu:

od prosle subote zvanicno imamo novu pevacicu.Devojka se zove Jovana,ima 18 godina i peva kao zmaj!

Na mestu basiste je,iako jos uvek na probnom periodu,jos jedna devojka,Svetlana.

 

Momentalno se uvezbavamo za neke svirke pocetkom 2004.

 

P.S.1

Saznao sam ko je narucio diskove.

P.S.2

Hvala Kole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prophecy ce se svirati uzivo,ali nece ici na album.Drago mi je da ti se ta stvar toliko svidja,ali nove su jos bolje,veruj mi.

 

Sto se tice svirki za koje Angel of Desire toliko pita recicu samo da je u planu mini turneja sa jos 2-3 benda.

Ali to je samo IDEJA!!!

Necu da pricam jer mozda nista nece biti od svega!

 

O tom - po tom!Nemojmo vise o tome,please! :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koliko mi se čini (ali još nisam siguran da je potvrđeno) 05. februara ćemo svirati u Novosadskom klubu N.S.Riders sa Rain Delay i još jednim bendom iz BG.

Mislim da ću sutra znati sigurno pa ću se javiti ovde i na forumu "koncerti i okupljanja".

Čujemo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...