Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Nakon dugog cekanja album 'Fragile Monuments...' grupe Tales of Dark od danas je u prodaji.

Za sada se do istog moze doci preko web sajta izdavaca, a uskoro i preko talesofdark.net.

Detalji oko promocije se jos uvek ugovaraju, a kada budu ugovoreni- iste cemo i objaviti. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Kristijan je postavio obaveštenje na ovaj topic baš u ona dva dana koja su posle izgubljena, pa kao da ništa nije ni rečeno.

A pošto vidim da niko ne nadoknađuje izgubljene informacije, evo ja ću, kao najveći autsajder iz benda da ih ponovim:

 

Album Fragile Monuments je IZAŠAO. Možete ga kupiti na svirkama, ili ga naručiti od nas na e-mail [email protected]. Cena je 400 novaca. Možete i direktno od izdavača da naručite: www.solitude-prod.com

 

Promocija albuma će biti početkom Novembra u Novom Sadu, u vidu dvosatnog koncerta gde ćemo sve prisutne tri puta smoriti do smrti, i gde ćemo pored kompletnog albuma svirati i neke naše omiljene, šta od narodne a šta od zabavne muzike...

 

Čak vam obećavamo da će ovog puta i Čavar da namesti neki normalan zvuk gitare.

 

Prilika da Tales of Dark čujete u BG, doduše sa znatno redukovanom set listom i bez dodatnih kerefeka, će biti 29 oktobra. Evo i plakata:

 

user posted image

 

Kao što vidite, imaćemo čak deset predgrupa. Toliko ih se javilo da sviraju pre Tales of Dark, da su neke morali i dan, pa čak i dva ranije da stave. Jednostavno nije bilo više termina isti dan. Posle nas će takođe svirati još neki bendovi, da manifestaciju dovedu do normalnog završetka, to vam dođe kao neki dvodnevni epilog naše svirke.

biggrin.gif:D:D

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album super zvuci!!! Produkcija i atmosfera, to je taj doom metal po definiciji reci, samo su mi tu i tamo malo nejasni prelazi na bubnju od strane vaseg bubnjara... Sve ostalo je apsolutno OK i kao da dolazi iz neke mnogo bolje (za metal) zemlje...

 

Vidimo se na Samhainu!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto ste hteli da postignete, postigli ste!

 

Osim:

 

1) Aarpada koji tripuje da je demon (stvar ukusa)

2) par Kikijevih primitivnih rifova (opet stvar ukusa)

3) par Darkovih neobicnih prelaza (i opet stvar ukusa)

 

SVE JE FENOMENALNO!

ODLICAN ALBUM...

 

OBOZAVAM GA... i slusam non-jebeno-stop...

 

Atmosfera...

Odsvirano ubitacno dobro i hiruski precizno.

Produkcija ubija.

Zrelo aranzerski, iako su pesme prilicno dugacke.

Jovana je najprijatnije iznenadjenje. Prelepo peva.

Ima duha...

... a nema vishe "cheesy" delova. Znaci, sve je izvedeno ubedljivo.

 

 

 

FRAGILE MONUMENTS...

 

VREDI!

DOOMERI, ZNAJU ZASTO.

 

 

pivopije.gif

Edited by Rain delay

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

...oooovaj...

 

Jovana je rekla da će da turi neko obaveštenije na jumetal, u vezi promocije albuma Tejlz ov Dark - Fredžajl Monjumentz, (valjda) drugog marta u Beogradu, ali vidim da nije, pa ništa, strpljivo čekamo...

 

Cheerz! :pivopije:

 

Ups... :redface:

 

Vidim da je Jovana ipak postavila obaveštenje.

 

:pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Ovde niko nista ne pise. Ovako dobar bend, a ovako malo postova. Jedva cekam tu promociju, album sam kupila cim se pojavio, na njega nemam komentara.

Nego jel TOD radi nesto novo, kako ce izgledati promocija?

Cula sam neke opise jos kad ste planirali promociju u NS...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi bila Jovana ljuta? Jovana, javi se! Nisi valjda ljuta na mene sto vam reklamiram koncert kod ljudi u BG, jer oni su uvek neobavesteni i uvek se zale kako cuju za neki koncert tek posto prodje....

Draga Jovana, bez uvrede, ali mislim da nema nista lose u tome sto sam ovde okacila plakat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...