Jump to content

Tales Of Dark... | Wurmloch


SAROTH

Recommended Posts

Buduci da nam je album konacno izasao u prodaju, mi smo spremni za svirku bilo gdje na ovoj planeti, a i u blizoj okolini od 10-ak parseka, tako da bi bilo jako lijepo da se zasvira zajedno, a jos ljepse da se pije. musik19.gifpivopije.gif

Put zurke, poslije svirke je, kao sto to svi, nadam se, znamo je pit ekstremno pojake istine! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buduci da nam je album konacno izasao u prodaju, mi smo spremni za svirku bilo gdje na ovoj planeti, a i u blizoj okolini od 10-ak parseka, tako da bi bilo jako lijepo da se zasvira zajedno, a jos ljepse da se pije. musik19.gifpivopije.gif

Put zurke, poslije svirke je, kao sto to svi, nadam se, znamo je pit ekstremno pojake istine! icon_rockdevil.gif

Sviraće se, piće se!!!!!! Pa jesmo li bardovi ili nijesmo?????? musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviraće se, piće se!!!!!! Pa jesmo li bardovi ili nijesmo?????? musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

najbitnije je da se svira

mi izdajemo demo krajem ljeta a za svirke smo spremni uvijek

sad imamo neki unpluged da uradimo i onda se przi

 

ps-ja sam vokal wt

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbitnije je da se svira

mi izdajemo demo krajem ljeta a za svirke smo spremni uvijek

sad imamo neki unpluged da uradimo i onda se przi

 

ps-ja sam vokal wt

Tačno je to da je najbitnije da se svira, Ali ne zanemarivati piće. PIĆE!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Pa da za svirke smo raspoloženi, i po Srbiji ali samo uz uslov da nam se plati put. I piće naravno. HAHAHAHA Mislim da je to korektno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Jedno obaveštenje za sve one koji bi želeli da čuju Tales of Dark, a nisu imali priliku.

Na ovom linku

 

http://www.soundclick.com/bands/7/talesofdarkmusic.htm

 

možete naći 3 pesme Tales of Dark-a (U kori tame & Prophecy sa dema i jednu novu pesmu koju smo snimili na probi a zove se Via Descendens).

 

Download je prilično brz, tako da sa 56 k modemom stvari skidate za par minuta.Uživajte!

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Jedno obaveštenje za sve one koji bi želeli da čuju Tales of Dark, a nisu imali priliku.

Na ovom linku

 

http://www.soundclick.com/bands/7/talesofdarkmusic.htm

 

možete naći 3 pesme Tales of Dark-a (U kori tame & Prophecy sa dema i jednu novu pesmu koju smo snimili na probi a zove se Via Descendens).

 

Download je prilično brz, tako da sa 56 k modemom stvari skidate za par minuta.Uživajte!

 

Pozdrav!

nano skini ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci i đevojke, moram vam reći da razbijate. Stvarno ste odlični. produkcija ovih pjesma je užas, ali su pjesme odlične. Vokal me malo podsjeća na Aarona. Griješim li?

 

U svakom slučaju imate našu punu podršku i nadam se da ćemo svirati neđe zajedno sa još nekim Doom bandom i napraviti Doom Night. bila bi masu dobra ideja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi svirka na nk bedemu je skoro izvjesna

bice sredinom jula i novac za put cemo imati

TALES OF DARK,WITHED TEARS - DOOM METAL

DEUCALION BLACK METAL

SALVATION POWER METAL

jeli to ok

to ce biti ukoliko prihvatite 1. put da sviramo sa bendom istog zanra

STAY DOOMED

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi svirka na nk bedemu je skoro izvjesna

bice sredinom jula i novac za put cemo imati

TALES OF DARK,WITHED TEARS - DOOM METAL

DEUCALION BLACK METAL

SALVATION POWER METAL

jeli to ok

to ce biti ukoliko prihvatite 1. put da sviramo sa bendom istog zanra

STAY DOOMED

Jedva čekam. Kad skontaš kad je svirka tačno reci mi. kad ćeš doći da čuješ ovo što sam skinuo??? ja sam slobodan u ponedjeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno.Kada budes imao detalje javi, i mi dolazimo.

 

Pozdrav!

E V O

imam neke detalje

morasmi javiti koliko vam je novacazaput potrebno da sa opstinom to zavrsimo

uz to red bi trebalo da bude ovaj

SALVATION

W.T.

TOD

DEUCALION

I moras mi reci koliko vremena vam treba

mi smo racunali da bi idealno bilo da svi sviraju po 45min do sat vremena

s tim sto bi SALVATION IMAO MALO VISE POSTO IM NECE BITI PUBLIKE na prvih 20ak min. svirke,pa posto su pristali,a i naj prihvatljiviju muz. sviraju mislim da je posteno

nakon svirke dobicemo neku mizeriju od para za ulaznicu da izgustiramo najbolje pivo na svijetu

NK-PIVO

naravno(ja sam veliki fan)

to je za sad

cim mognes javi mi ove podatke

STAY ANATHEMIZED!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...