Jump to content

Legacy


Saša Grbić

Recommended Posts

Slušao sam ovo. Muzika je dobra ali onaj pevač na onom spotu treba da malo izleti iz benda. Jebote šta su radili od procesovanja vokalu da na kraju zvuči kao spržena miktrotalasna.

 

Edit: Za informacije o bendu idite na www.myspace.com/legacypirot

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je sinoc bilo na Rock On-u je zaista ogavno. Vecina ljudi iz Pirota zna za incident koji se sinoc desio, i necu to da komentarisem vise od onog sto cu dole napisati...

Gospodo iz legacy-a, uz sve duzno postovanje sto ste izdali album, ako su svi bendovi, pa i oni sa strane, mogli da sviraju po tri pesme, i to i bendovi koji su daleko bolji i kvalitetniji od vas, mogli ste i vi, ako ne tri, onda 5 pesama, ali ne osam.

Pored toga, vas iritirajuci scenskii nastup je iznervirao dobar deo publike.

Ako neko iz Legacya cita ovo, neka se dobro zapita i razmisli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je sinoc bilo na Rock On-u je zaista ogavno. Vecina ljudi iz Pirota zna za incident koji se sinoc desio, i necu to da komentarisem vise od onog sto cu dole napisati...

Gospodo iz legacy-a, uz sve duzno postovanje sto ste izdali album, ako su svi bendovi, pa i oni sa strane, mogli da sviraju po tri pesme, i to i bendovi koji su daleko bolji i kvalitetniji od vas, mogli ste i vi, ako ne tri, onda 5 pesama, ali ne osam.

Pored toga, vas iritirajuci scenskii nastup je iznervirao dobar deo publike.

Ako neko iz Legacya cita ovo, neka se dobro zapita i razmisli...

Da, bend zvuci neusvirano, kao da su juce uzeli da sviraju, o scenskom nastupu necu ni da pricam, toliki nedostatak harizme i svega, a i zasto toliko kopiraju Mejden, mislim one obrade su katastrofalne...

I nije fer, treba se solidarisati sa ostalim bendovima, jer fest nije pravljen zbog njih tj. Legacija...

Morao sam sve ovo da kazem, jer ocigledno su preterali ali skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LEGACY

LEGACY PIROT - ODGOVOR NA PITANJE JEDNOJ OD POSETIOCA ROCK'ON FESTIVALA

KAO STO TI JE SIGURNO POZNATO MI VISE NISMO DEMO BEND I ZA NAS TO NIJE VAZILO,TO NISMO MI REKLI VEC JEDAN OD ORGANIZATORA,COVEK IZ DOMA KULTURE.BIO JE DOGOVOR DA MI SVIRAMO 50min (STO NIJE TAJNA VEC SVI ZNAJU),A ZBOG KASNJENJA NAM JE RECENO DA PROGRAM SKRATIMO NA 30min STO SMO MI I URADILI.

A AKO ZBOG NASIH 15min "VISKA" NIJE MOGLA DA SVIRA ALOGIJA SVOJIH 1h I 30min I RAPID FORCE SVOJIH JOS 1h I ANTI-DOTE 20min

ONDA SMO MI STVARNO KRIVI.

 

MI SMO TREBALI DA IZADJEMO POSLE ARIE I ANTI-DOTA ALI NAM JE RECENO DA RAPID FORCE NE SVIRA A ANTI-DOTE NIKO NIJE NI SPOMENUO (MIKICA IZ ALOGIJE JE BIO SA MNOM KAD MI JE RECENO DA SE ODMAH PENJEMO NA BINU ODMAH I DA ODSVIRAMO NASIH 7 NUMERA KOJE SMO I ODSVIRALI)

BILO JE RECENO DA NEVEZANO OD TOGA KAD SVIRKA KRENE TRAJACE DOK SVI NE ODSVIRAJU,A KAKO JE SVE SKRACENO DO 2h JA NE ZNAM STVARNO.

TAKO DA OPRAVDANJA I OBJASNJENJA TRAZITE OD ORGANIZATORA A NE OD NAS,DA JE TO PROBLEM NAS SU JEDNOSTAVNO MOGLI DA ISKLJUCE ALI NISU IMALI RAZLOG JER JE SVE BILO REGULARNO

STO SE ALOGIJE TICE MI NE BI SVIRALI NI JEDNU PESMU SAMO DA ONI SVIRAJU JER SU I NAMA JEDNI OD IDOLA,NAJVECA NASA GRUPA

SVE JE VEOMA VELIKI NESPORAZUM

NAMA JE SAVEST CISTA I MI NISMO NIKOG RAZOCARALI SINOC

HVALA NA RAZUMEVANJU

Share this post


Link to post
Share on other sites

\DA JE TO PROBLEM NAS SU JEDNOSTAVNO MOGLI DA ISKLJUCE ALI NISU IMALI RAZLOG JER JE SVE BILO REGULARNO

Nije bitno iskljuciti nekog ili ne...svakog mozes iskljuciti, ali postoji jedna svtar koja se zove solidarnost....

To je valjda i fora, podrzavati jedni druge da bi se uspelo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zelim da se mesam, jer nisam bio i nemam prava da pricam, ali je izgleda sve stvar nesporazuma i sticaja okolnosti. Evo bend je cak u intervjuu koji sam radio sa njima i rekao da je ne solidarnost glavni problem scene "Najveći je problem to što neafirmisani bendovi ne podržavaju jedni druge, već ti neafirmisani bendovi misle da su zvezde i da su kako oni kažu mnogo dobri..." deo intervjua za www.rockserbia.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas 50-ak ljudi je doslo iz Babusnice,pre svega zbog Alogie,al jebiga,sta sad!U svakom slucaju,dobro smo se proveli.Mene licno je najvise smorio Rapid Force,al to je vec stvar ukusa.Sto se tice benda Legacy,meni se svidjaju.Bila sam na vecini njihovih svirki i mislim da svaki put bolje zvuce.Normalno,mora tu jos da se radi ali,Boze moj!Mladi su,ima vremena. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih gledao u Pirotu i u Nishu i za svoj zanr nisu toliko losi,ok su,vidi se samo da vole Maiden! Ako ima neko iz legacyja ovde nek se

javi na Pm da mu posaljem slike sa svirke iz Nisha i ove sad iz Pirota...

 

:bigblue:

 

 

E kakav je to incident bio posle svirke ja neznam sta je bilo !?!??!???!??!? Znam da sam video Duleta iz Anti dote kako je popizdeo.......!?!?!?!?!??

 

 

 

P.S. Dooru gitaru ima onaj bassista ! :bigblue:

 

@razbijach: Nema ovo veze sa Legacy promotion!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...