Jump to content

2008.11.20. *SKC, Beograd* Biohazard


kIDd

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Људи, морам вас питати нешто јер хоћем да проверим. Да ли карта кошта 1600дин за Биохазард и Лудомудо заједно или појединачно? Пошто ми ортаци рекоше да се за ту своту новца пазари улазница за оба концерта, а не за сваки понаособ. Дакле? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, морам вас питати нешто јер хоћем да проверим. Да ли карта кошта 1600дин за Биохазард и Лудомудо заједно или појединачно? Пошто ми ортаци рекоше да се за ту своту новца пазари улазница за оба концерта, а не за сваки понаособ. Дакле? :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

organizovani prevoz na koncerte 064 15 85 202 iz Novog Sada na koncerte u Beograd 064 15 85 202 (Novi Sad-Beograd-N.Sad) info:064 15 85 202

21.11.2008(pet) Biohazard Skc Beograd prevoz 064 15 85 202 iz Novog Sada

22.11.2008.(sub) Madball Skc Beograd prevoz 064 15 85 202 (Novi Sad/Bgd/N.Sad)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja stvarno, mnogo je bre 3200 za 2 dana. Verujem da bi svi gledali oba ali ce ipak morati da se odluche za jedan. Ja sam imao srece, bio mi je rodjendan pre 2 nedelje pa su mi drugari kupili obe karte kao poklon. Neki su prodavali diskove i neke druge stvarchice kako bi skupili za oba. Tako da, bice nas 15-20 iz Smedereva.

 

PS:Jel se zna kada treba da pochne?

Edited by Milos BTS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja stvarno, mnogo je bre 3200 za 2 dana. Verujem da bi svi gledali oba ali ce ipak morati da se odluche za jedan. Ja sam imao srece, bio mi je rodjendan pre 2 nedelje pa su mi drugari kupili obe karte kao poklon. Neki su prodavali diskove i neke druge stvarchice kako bi skupili za oba. Tako da, bice nas 15-20 iz Smedereva.

 

PS:Jel se zna kada treba da pochne?

 

 

Svaka cast sto imas takve prijatelje,nisi ni svestan koliko si bogat covek.

Mnogo je i mislim da ce organizatori losije da prodju zato sto su spojili ta dva koncerta.

Ja obicno biram ono sto nisam video uopste ili u skorije vreme a pogotovu ono sto ce tesko da se ponovi u Srbiji-znaci Biohazard.Madball su bili toliko puta i doci ce jos toliko puta minimum.

Vidimo se tamo sutra ko ide!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi shizofrenicar,onda si beskicmenjak.To je jos gore.

 

klinac...ogranichen si koliko si dugachak!

davno sam proshao te "truovske" tripove! ...shta sad...onaj ko slusha dissection ne sme da ide na slave i slusha bilo shta shto nije satanic black metal...Please!!! :)

slusham ono shto mi se svidja...i radim onako kako mi se digne...so fuck of & die, a pre toga izvadi malo glavu iz dupeta!

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast sto imas takve prijatelje,nisi ni svestan koliko si bogat covek.

word_logo.gif

 

 

- Inače, baš me čudi što ovaj bend nema svoju temu na yumetalu.

 

Ja ih voleo nekada, više ne - but who gives a fuck.

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...