Jump to content

2008.11.20. *SKC, Beograd* Biohazard


kIDd

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dovodi ih Ron Jerremy i Private Production

:lol: :lol: :lol:

 

 

A jel' se zna koliko ce da bude karta?

 

Ovo obavezno treba videti. Bili mi jedan od omiljenih bendova 90-ih. Zao mi sto nisam bio na koncertu 97. Ali evo prilike za popravni, i to jos u originalnoj postavi.

 

Down For Life :rockdevil:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

 

A jel' se zna koliko ce da bude karta?

 

Ovo obavezno treba videti. Bili mi jedan od omiljenih bendova 90-ih. Zao mi sto nisam bio na koncertu 97. Ali evo prilike za popravni, i to jos u originalnoj postavi.

 

Down For Life :rockdevil:

 

ma Tera je pravi straight in da face Brooklyn pride hardcore,a ne ovi paceri... :pivopije:

 

moram da se gleda biohazard obavezno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se secam da tu noc pred koncert nisam mogao da spavam. Bio sam u srednjoj skoli i u jednoj svesci odbrojavao dane, nacrtao kalendar i onda precrtavao dane. To je za mene bilo nesto neverovatno, Biohazard uzivo....au jeeeee, samo kada se setim. I dalje chuvam kartu, znam da je chak i na RTS-u bila emisija od sat vremena o ovom koncertu (neki termin oko ponoci, intervju + koncert). Imam to na nekoj VHS kaseti. Tada su svirali bez Bobby-a ali je zato tu bio Echeverria iz Helmeta. Ali ipak, iako sam ih vec gledao, ovo nikako ne smem da propustim. Verujem da ce najvishe svirati sa prva 3 albuma. Biohazard, Urban discipline i State....pesme sa ta 3 albuma i bicu prezadovoljan. Jos 2 meseca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Донео ми ортак свакакве дискове, гомила игрица, нешто филмова ... тек чешљајучи набасам на фолдер ''Теra Patrick.''

 

Отворим ја, кад оно имао сам шта да видим. Гомила њених експлицитних фотки, зло & наопако!

 

Пошто верујем да имате све Бајохазард албуме у својим колекцијама, реших да аплоудујем овај албум фотографија.

Мени баш и не треба, мада високе су резолуције:

 

http://rapidshare.com/files/145034006/Tera_Patrick.rar.html

 

Очигледно нешто слабо има њеног цењеног супруга, на сличицама. :):red:

 

Само за Biohazard фанове, остали заобиђите ... овај, сматрајте као да сте ''under 18.'' :mhihi:

 

Мене и даље неће бити тамо, ал' можда се неко од вас предомисли кад одгледа ово,

надајући се да ће ''глумица'' доћи у БГ као ''гошћа вечери.''

 

Поз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто верујем да имате све Бајохазард албуме у својим колекцијама, реших да аплоудујем овај албум фотографија.

Kasete imam. Bash lepo od tebe za slichice.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...