Jump to content

Scorpions


Lordring

Recommended Posts

Pozdrav!

 

Imamo nekoliko svežih informacija... Naime, karte će biti puštene u prodaju do kraja ove nedelje, a cena će iznositi u pretprodaji koja će trajati 2 nedelje 1600 dinara (parter); od 2000 do 2600 dinara (tribine) i 8000 dinara će iznositi cena loža. Nakon 2 nedelje sve ulaznice poskupeće za 30%, a nedelju dana pred koncert za 50% u odnosu na osnovicu. Zelimo Vam da stignete da nabavite ulaznice u pretprodaji.

 

Hvala na podršci

 

http://scorpionsfunclu.11.forumer.com/view...db488c4fbf#1924

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се кад је пре неких 5-6 година заказан (наводно) концерт, било је објављено ан њиховом сајту. Требали су још да свирају и у Будви и Скопљу од ових порстора, а поред сваког заказаног концерта је стајала врста концерта која се свира. Нпр, поред већине концерата у Немачкој је писало 'unplugged' или 'with symphonic orchestra', док је испред ових наших било 'rock concert', пошто овде никад нису свирали.

Hahaha,mi smo posebni :rockdevil::cool:

 

Na svakoj turneji sviraju nešto novo ali i ono staro neizbežno ..blackout ,big city nights,loving you sunday morning ,rhythm of love i balade still loving you , holiday .

bez tih stvari ne bi ni prošli dobro .

Škorpioni za razliku od Maidena znaju neke stvari tako da sam siguran da ćeš dobiti sve stare hitove i eventualno New Generation i još koju...

Naravno.

Ocekujem sto vise starijih stvari :da:

 

 

Naime, karte će biti puštene u prodaju do kraja ove nedelje, a cena će iznositi u pretprodaji koja će trajati 2 nedelje 1600 dinara (parter)

Samo?

Whoho :pivopije:

Ima odma' da kupim :lol:

Kakve tribine,kakvi bakraci - samo parter :rockdevil:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што рекох, чак ни тад немој веровати, јер видиш шта се десло за Тестамент. Стоји на њиховом сајту, а цео фест на ком су требали да свирају отказан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da je ugovor potpisan i da su plakati na autorizaciji i da se karte prodaju od sutra po vec pomenutim cenama (1600 parter i od 2000-2600 tribine) na prodajnim mestima Eventima. Takodje, trebalo bi da te cene stoje sigurno 2 nedelje, a posle ce verovatno poskupeti. Ja jos uvek ne mogu da verujem! Tako bi trebalo da bude, ako ja juce nisam sanjala jednog od organizatora. Sutra je i konferencija za stampu. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da je ugovor potpisan i da su plakati na autorizaciji i da se karte prodaju od sutra po vec pomenutim cenama (1600 parter i od 2000-2600 tribine) na prodajnim mestima Eventima. Takodje, trebalo bi da te cene stoje sigurno 2 nedelje, a posle ce verovatno poskupeti. Ja jos uvek ne mogu da verujem! Tako bi trebalo da bude, ako ja juce nisam sanjala jednog od organizatora. Sutra je i konferencija za stampu. :pivopije:

Ugovor jeste potpisan. Tako nam je javila agencija koja organizuje koncert. O cemu ce da se radi na toj konferenciji za stampu?

 

Najsvezije informacije o koncertu na www.scorpions-serbia.org

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugovor jeste potpisan. Tako nam je javila agencija koja organizuje koncert. O cemu ce da se radi na toj konferenciji za stampu?

 

Najsvezije informacije o koncertu na www.scorpions-serbia.org

 

Pozdrav!

Evo, ja sam upravo pristigo sa konferencije u Sava Centru.

Uglavnom, mogu samo da potvrdim za cene karata (sve što je napisala layla je u suštini tačno).

Koliko sam shvatio biće više press konferencija, a ova je trajala relativno kratko i imala je karakter ''upoznavanja'' novinara sa promotivnom agencijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVAKO:

 

Sve shto mogu da kazhem jeste da su karte pushtene u prodaju. Parter koshta 1600 dinara a za tribine se kretju od 2200 - 2600 dinara u prve dve nedelje prodaje, nakon toga skachu za 30 % :)

koliko je pusteno karata za parter?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам знао за ту циркулацију... Мада, у ствари, колико бендова и може да буде предгрупа за овај концерт? Осим ова два, можда још К. Апартман и Стратус нпр.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle narode, shto se tiche predgrupa mi smo ih ubacili u dogovoru sa menadzmentom Scorpionsa jer u svim gradovima gde sviraju ako im gosti nisu Uli Jon Roth i/ili Michael Schenker onda su lokalni bendovi, sve u svemu BITJE LUDO :)

Edited by Uninie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...