Jump to content

Scorpions


Lordring

Recommended Posts

Solidan novi album Scorpionsa. Ako nista, bar nije dosadan. "Lorelei" i "SLY" (dobro je, nije posvecena Staloneu) su mi ubjedljivo najbolje pjesme na albumu i kandidati za buduce best-of ili best ballads kompilacije, dok mi ostatak albuma ne ostavlja neki izrazito jak utisak. Dosta stereotipnih heavy rock aranzmana i bez nekog zestokog hita. Album se i pored toga moze slusati, ali je po mom misljenju primjetno slabiji od svog prethodnika iz 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam upravo sa zavrsio sa jednim preslusavanjem danas...sad mi se album cini jos bolji nego pre...

Ovako, vec smo rekli da su balade neverovatne! A od rokera Raised On Rock, No Limit i Spirit Of Rock su mi prave himne karakteristicne za njih! Album nije masterpiece, ali je jako dobar... Losi momenti na albumi su Sting In The Tail (muzicki najgora) i Turn You On(liricki najgora, mrzim ovu tematiku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

citiram allmusic:

" As a farewell, Sting in the Tail is an album the Scorpions and their fans can be proud of."

 

Jasta da mogu i mozemo. Tako se to radi. Matori smo pa sta!!!

 

:muzicar:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Za mene su slabe jedino Sting in the Tail i Sly (jbt. peva o ljubavi prema devojci koja je 85. godiste, to mu dodje 40-ak godina mladje, pedofilija boles' najmilija :))

 

Gresis :D

 

"We have a ballad on the album and a song called 'Sly'. It is the name of a few thousand girls in France. We made a baby boom in France and a bunch of parents had the idea to call the girl babies 'Sly' after the song "Still Loving You". Out of that, the idea came from Klaus and he was writing about a girl who was born in 1985 right after "Still Loving You" came out. This song has the same quality as "Still Loving You"."

 

 

Evo linka za intervju:

http://www.thegauntl.../Scorpions.html

Edited by AuroraFallen

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Slušam malo starije albume i tek sad uviđam koliko je ono što su snimili dok je Uli Roth bio u bendu superiorno u odnosu na ono kasnije. Taken By Force vrhunac. Zanimljivo da je to bio prvi album koji sam ikada čuo od Scorpionsa, ali evo, sad se tek podsećam koliko zapravo vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма чини ти се, само су другачији. Некоме више одговара Улијев стил, а некоме Матиасов (Михаел је ипак више урадио у другим бендовима, мада је мој фаворит). Обрни окрени, гре'ота је не слушати целу њихову дискографију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Od pocetka su planirali da turneja traje dve godine i rekli su da ce svirati svuda gde ranije nisu dolazili. Nadao sam se da spadamo u tu kategoriju. Posto sam u kontaku sa Uli Jon Roth-om moram da vidim da ih zabedim da dodju. Cenim da bi na njihov koncert ovde doslo mnogo ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...