Jump to content

Scorpions


Lordring

Recommended Posts

Klasicna pesma o liku koji se lozi na devojku koju je vise smorio, i pokusace na sve nacine da vrati njenu ljubav, i sto ga ona vise kulira on se sve vise lozi na nju, i tako ce da pati dok ne zaboravi za koju godinu ili dok se emocionaljno ne sjebe...

 

Romantika? Ooook... biggrin.gif

 

Steta sto je tako zamisljas jer bi mogla da bude mnogo lepsa stvar u rvom zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasicna pesma o liku koji se lozi na devojku koju je vise smorio, i pokusace na sve nacine da vrati njenu ljubav, i sto ga ona vise kulira on se sve vise lozi na nju, i tako ce da pati dok ne zaboravi za koju godinu ili dok se emocionaljno ne sjebe...

 

Romantika? Ooook...  :D

 

Steta sto je tako zamisljas jer bi mogla da bude mnogo lepsa stvar u rvom zivotu...

 

Pa upravo je car u tome - istina. Sta on treba sad da peva npr. >I love you & you love me, we'll be together till the death tear us apart..< :roll:

 

Ili ti nikad nisi bio zaljubljen pa ni ne mozes da shvatis kako se on (ili bilo ko u toj situaciji) osecao tada kada je pisao tu pesmu.. :|

 

Patetika ne postoji sve dok je nesto iskreno i iz dubine duse!

Ako je to pretvaranje radi visih interesa i ciljeva, onda zaista moze da postane pateticno i smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, "volim te", te dve reci nisu ni za ljude ni za pesme jer mnogima danas te dve reci cine ljubav, a ljubav nisu reci.

 

Vidis sad i ja kenj, kenj... hoce to ...

 

I necu vise postovati jer da bih ista objasnio morao bih da udjem u psohologiju, a onda bi totalno skrenuli sa teme... biggrin.gif

 

Btw, definitivno patetika... biggrin.gif

 

p.s. Da, mozda sam i ja nekada bio zaljubljen, i mozda sam se osecao kao govno, i radio stvari koje ih rade govna bez trunke samopostovanja(onog jedinog sto coveku ostaje), samo mozda...

Ali to ne znaci da za to treba da zna ceo svet...

 

To sto sam napisao nije bukvalno za pesmu, vec da svatis sta sam hteo da kazem...

 

A postoji mnogoooo ljubavnih pesama koje nisu pateticne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

If we do again all the way from the start

I would try to change things that killed our love...

 

Eh, kakva divna pesma biggrin.gifa: ubedljivo im je najbolja :mrgreen:

 

Ali strasno sam se iznervirala kada ih je Ville Valo ispljuvao da su "bend koji ljudi pamte po samo jednoj baladi" :x

 

Ja ih obozavam! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ma kakvi..

 

A ja bih spomenuo i odlicnu baladu "We all live under the same sun" biggrin.gifa:

 

Nego, posto su planirali da dodju kod nas negde u septembru 2001, mogli bi da nesto uradimo ponovo po tom pitanju, sada posle bendova poput Blondie i DP ce sigurno imati neku sigurnost sto se tice "kriticne mase" odnosno publike.. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...