Jump to content

Najbolji bas gitarista u thrash metalu


MT91_raketni pogon

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest Dzidix_Thrash_Soul

CLIFF BURTON definitivno jebe majke, po meni je on definitivno najbolji bassis po svim aspektima, onda ni newsteed nije za bacit, pa LEMMY :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, преслушајте песму "Infernal Disstortion Assault" од аустралијског бенда DEMOLITION са њиховог ЕП-а "Strike Force" и чујте шта се зове бас!

 

Иначе, да не буде забуне, ради се о техничком а не о old-school/mosh/pit треш металу.

 

@Ужас Пријст: Роџер је стварно добар али ништа без чика Чоја. ;)

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

e znao sam da cu da vidim pola 'iljade elefsona, burtona, angelrippera...elefson je dobar,objasnio je u Black Friday i Five magics...Burton, mogu samo da kazem da je brz do bola ali da sam u mogucnosti nikako ne bih zeleo da ga cujem bez distorzije(kapiram da je haoticno)...Angelripper samo prati gitaru, nista posebno..jes da je covek pojava ali pojam basiste osrednji...veoma mi je zao sto niko nije spomenuo coveka koji se zove Markus Grosskopf(realno ubija decu). Na walls of jericho njegove bass linije se cuju do jaja za sve pare. Kada je Helloween promenio stil njegova solaza za Eagle fly free je pokidala...Takodje mi je veoma zao sto nisam video da je bilo ko spomenuo coveka iz ASPID-a(Vladimir Pzhenkov ). Lik je objasnio sa bass uvodom za "Where the night" al opet niko ne zna za njega...Steve DiGiorgio je kult od coveka isto kao

i D.D. i Ron Rojs...ali po mom misljenju Pzhenkov je toliko podcenjen da je to sramota...

 

ASPID FTW!!!

 

eeee da i narafski JA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da je iko spomenuo Rob Fioretti-a! Nije daleko najbolji al jebem mu mater, za mene vise znaci 100 puta od Speesy Giesler-a.

Svi vole pesme tipa Tormentor, Flag of Hate, Under the Guillotine, Toxic Trace, ja volim Bringer of Torture i Fatal Energy i ceo Coma(i Renewal svirao). A Kreator fanovi ga zaboravili? Mozda ga nikad nisu ni znali,slusali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e znao sam da cu da vidim pola 'iljade elefsona, burtona, angelrippera...elefson je dobar,objasnio je u Black Friday i Five magics...Burton, mogu samo da kazem da je brz do bola ali da sam u mogucnosti nikako ne bih zeleo da ga cujem bez distorzije(kapiram da je haoticno)...Angelripper samo prati gitaru, nista posebno..jes da je covek pojava ali pojam basiste osrednji...veoma mi je zao sto niko nije spomenuo coveka koji se zove Markus Grosskopf(realno ubija decu). Na walls of jericho njegove bass linije se cuju do jaja za sve pare. Kada je Helloween promenio stil njegova solaza za Eagle fly free je pokidala...Takodje mi je veoma zao sto nisam video da je bilo ko spomenuo coveka iz ASPID-a(Vladimir Pzhenkov ). Lik je objasnio sa bass uvodom za "Where the night" al opet niko ne zna za njega...Steve DiGiorgio je kult od coveka isto kao

i D.D. i Ron Rojs...ali po mom misljenju Pzhenkov je toliko podcenjen da je to sramota...

 

ASPID FTW!!!

 

eeee da i narafski JA!!!

Ja mislim da je retko ko na forumu čuo za Aspid, a kamoli za Vladimira Pzhenkova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...