Jump to content

Spock's Beard


Totamealand

Recommended Posts

the way you go.. :D

 

Jedan od mojih najomiljenijih bendova. Sjajni muzičari koji znaju da naprave dobru pesmu i album.

Omiljeni album mi je ''Snow'', mada su svi super. Od prvog pa nadalje..

The Light, koji je njihov prvi album iz '95 je snimljen sa parama koje su jedva skrpili :) a opet je to neverovatan album.

Svaka čast njima i ovoj temi :D:)

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam , nagledao sam se nji' i Flower Kings-a kao predgrupa DT. Namrtvo se dosadjujem kad to gledam. Ali nema veze, ako drugima odgovara super. Nekako mi nije to to, taj nivo. Par puta sam se zapio za barom dok su isli Spock's Beard, Fates Warning i Flower Kings kao predgrupe i otisao mrtav pijan taksijem kuci pre nego sto sam i pogledao DT. Toliko me smore. Sad sam naucio da ne pijem dok ne krene DT. A i onda izadjem 3-4 puta sa certa po picence i da zapalim pljugu i odmorim. Ostarilo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

What :ph34r:?

 

Paa, pre svega Spocks Beard je prog rock i fura skroz drugaciji fazon od DT. Covece, opiti se i smoriti na njihovom ili koncertu The Flower Kings-a?! Blasfemija!! :):no:

Eh ta Amerika, sve ti je na tacni..ja ovde mogu samo da sanjam takve bendove.

 

@Davidian - imas torrent sa 7 albuma, ukucaj, lako se nalazi.

Edited by Egil Skallagrimsson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paa, pre svega Spocks Beard je prog rock i fura skroz drugaciji fazon od DT. Covece, opiti se i smoriti na njihovom ili koncertu The Flower Kings-a?! Blasfemija!! :):no:

Eh ta Amerika, sve ti je na tacni..ja ovde mogu samo da sanjam takve bendove.

 

I DT je prog rock. Slazem se da su im stilovi razliciti i stil ovih drugih sux. Dosadno mi je poslednjih godina i na koncertima DT, sta da se radi. U Americi ti je na tacni samo onoliko koliko mozes sam da stavis, tojest kupis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...