Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

inace bato set lista tog albuma sto si skinuo sa kerazija je losa evo prave set liste

 

01: Bestial Invasion

02: Profanity

03: Release From Agony

04: Mad Butcher

05: Reject Emotions

06: Death Trap

07: Cracked Brain

08: Life Without Sense

09: Total Desaster

10: Deposition (your Heads Will Roll)

11: Invicible Force

12: Sign Of Fear

13: Tormentor

14: Unconscious Ruins

15: Curse The Gods

e da album je nikad gori i ubedljivo ce biti najveci promasaj ne u njihovoj karijeri nego jebene 2007 :)

znaci koja smaracina od pesama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam sigurna želim li ovo da čujem. Ne verujem da će (muzički) biti promašaj jer su same pesme fantastične, ali mislim da će mi bilo kakva promena u odnosu na prve studijske verzije smetati.

 

Pesme su savršene takve kakve su BILE, ako je samo produkcija bolja možda mi se i svidi.

 

Kada će biti u prodavnicama? Nije mi ovo za slušanje sa mp3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre jes ti normalna da dajes pare za ovakvo govance od albuma

evo tipa sad cu vam kazem

total desaster original je meni prosecno/na granici sa sranjem :)

total desaster 2000 je moja omiljena destructionova pesma

a novi total deaster je toliko lose odradjen bez ikakve energije kao i sve pesme na albumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto je WOIce napisao za Total Desaster potpisujem svakom mogucom olovkom u kuci. Jebote, pa oni su usporili pesmu!!!!!

A isto se moze reci i za Curse The Gods. IMHO jedna od najboljih thrash metal pesama ikada..totalno ruinirana, bez imalo ballsa, i oni heavy kao dabar prelazi su sada nekako..izgubljeni..ne mogu da objasnim sta su to oni uradili sa pesmama bre pa albuma zvuci ovako..bedno? Nove pesme nista specijalno..kao po obichaju...

 

Chak i Mad Butcher zvuci kao da je imao vrlo los dan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis?...ja ipak ne mislim, jer se prosto oseti kad neki bend unese celog sebe u snimanje a to sada nece da bude slucaj, samo ce se potruditi da odsviraju sto bolje, nema te vatre vise u njima sto je i realno, imaju ljudi oko 40 leta...

Jbg, mrzim da kazem ali nazalost, izgleda da sam bio u pravu :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah... jebiga. Nisam očekivala da uspore - samo kao fancy produkcija ali ista suština i približno ista duša.

 

Matore valjda pa da ne zamaraju prste X(

I ja sam ocekivao to isto, pre svega zbog pomenutog slucaja 'Total Desaster' i 'Total Desaster 2000'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da vam kazem, negde ovakva produkcija lezi do jaja, negde je skroz zasrala, jedino sigurno je da je bubanj odsviran mnogo bolje nego na originalnim pesmama, jebem li ga, volim ja nadrkanu produkciju i uklapa im se, sta znam, nije ona toliki problem, po meni je najveci problem i najvise mi se ne svidja sto su usporili pesme, na zalost to mnogi stari bendovi danas rade uzivo(ko je bio na Exodusu zna o cemu pricam(bilo je do jaja, ali malko sporije)), Megadeth totalno zasrao Rattlehead, a Destruction je to uradio na albumu... jebi ga, zato ce Slayer uvek ostati najveci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj, a u kurac, ja sam se vec otrovao, ili slusaj ali bez Curse the Gods, stvarno je sranje, mnogo sporije. Imam ja resenje za nas koji vise volimo kako zvuci Destruction sa Markom na bubnju, lepo uzmete "alive devastation" iz 2002. i resen problem.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne? Treba to uraditi bar informativno, a tu su i 2 nove pesme. Ne znam samo sta mi je bolje (ili gore): izdati klasican best of (sto je ocigledno bila provbitna namera izdavacke kuce, ali mislim da nemaju prava na obajvljivanje onih starih snimaka) iliprckati po istoriji i prepravljati nesto sto se vec pokazalo kao klasika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...