Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Jer slusas i onaj gej elektro pop iz osamdesetih? I Majkla Dzeksona? :) Nemoj da me shvatis pogresno, ali tvoj stav mi je malo tupav, postoji tona dobre muzike iz doba pre a bogami i posle osamdesetih. Slazem se da je to definitivno bila zlatna era, ali postoji mnogo kvalitetnih stvari i van nje...

 

 

Gej elektro pop iz osamdesetih je KEVA!!! :P Majkl Džekson je isto keva, mada on ima samo dva albuma iz ove ere... On mi je najbolji od tih gej popera... Razumem da ti je moj stav tupav, slušam ja nešto 'zike i pre osamdesetih, ali ovo posle... Teško, možda nešto maaaaalo nu metala, tipa Soulfly, Guano Apes... :/

 

 

Glupost... aj da imash 30 godina pa i nekako, al ti si 90'... chudno stvarno...

 

Kakve veze to ima? Ja se pronalazim u tim vremenima.

 

 

 

 

@ Topic

 

Fazon, malo sam se razočarao u Distrakšn, skidao sam kao neki snimak Bestial Invasion, kad ono... PLAYBACK!!! Ne kapiram foru... :/

I, da, jel' zna neko 'de ima da se kupe oni krstovi što su furali na coveru od Sentence of Death?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gej elektro pop iz osamdesetih je KEVA!!!

Dude...

Ok, ne volim da se raspravljam o ukusima, ali to stvarno ne mogu podneti, no offense...

I, da, jel' zna neko 'de ima da se kupe oni krstovi što su furali na coveru od Sentence of Death?

Vala i ja bih voleo to da znam...

Mada jebes to, dao bih sve za jedan bullet belt ko sto je Schimerov :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada jebes to, dao bih sve za jedan bullet belt ko sto je Schimerov :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

 

Ne moras sve, samo do 50E! :pivopije::) ima emp.de da se kupi cini mi se, proveri....Nije to zaguljeno da se nadje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

German thrash metal veterans DESTRUCTION are scheduled to enter Hansen Studios in Ribe, Denmark today (April 21) with producer Jacob Hansen to begin recording their new album, entitled "D.E.V.O.L.U.T.I.O.N." An August 29 European release is expected.

 

"Celebrating 25 years of DESTRUCTION is, of course, an additional motivation to record a new classic," comments DESTRUCTION frontman Marcel "Schmier" Schirmer. "But the band has never before been so well prepared for a recording, and the new material is very dynamic crashing straight in your face! All thrash maniacs can now look forward to a merciless and varied album which will put its predecessors in the shade! Beware!!"

 

 

Eto i zvanichno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijedan matori bend sad ne moze da izda album kao shto je to radio 80-ih,ako neko zna bilo koji bend koji je sad izdao bolji album nego 80-ih neka kaze ali generalno se i muzika Destructiona(kao i vecine starih thrash bendova)razlikuje i to dosta(bar po meni) od starijih izdanja.Verujem da ce Destruction izdati dobar album ali ne dovoljno dobar da bi bacio u zasenak starija izdanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nishta protiv tog albuma,ali jbt nema shanse da je bolji od pleasure to killa,ma bre prosechan album.Da ga je izda oenki drugi bend bio extra album ali za Kreator je to prosechan album i nishta vishe od toga...

Uostalom kad sam video milleta na shta lichi na koncertu bash sam se razocharao,izgledao je ko neki jebeni gotichar....A i onaj film shto je ishao na video bimu je bio emo....Ne znam shta im je ono trebalo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...