Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Daj bre brate,pa pogledaj stare albume u odnosu na njih to je jebeni prosek i nishta vishe od toga....Lepo ti rekoh da je to album nekog tek nastalog benda pa to bi bio debi godine ali ovako,vishe se od njih ochekivalo....

E sad o ukusima ne vredi raspravljati,ne kazem da je losh album i mozda si ti i u pravu da nije bash prosek(mozda je malo iznad proseka)ali reci za Enemy Of God da je najbolji album Kreatora je takodje glupost.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je to losh album,nemam nishta protiv njega,jer kreator obozavam ali preterano je reci da je najbolji....

Ja chak i Endoramu mogu da slusham iako smatram da su taj album trebali da izdaju pod drugim imenom poshto ono nema mnogo veze sa Kreatorom...Pleasure to Kill je keva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад нећу укапирати шта је са људима и "Pleasure Тo Kill". Ја тај албум углавном не могу да слушам, звук је огаван. Чак ми је и "Endless Pain" бољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chudish se meni za Kreator a ne chudish se kad ti neko kaze kako je Bombardr extra(iskreno meni jeste extra)a pogledaj produkciju...Uostalom i pored ogavne produkcije Kreatorov Endless Pain i Pleasure to Kill su jedna od najbitnijih izdanja shto se tog nemachkog iliti teutonic thrasha tiche

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад нећу укапирати шта је са људима и "Pleasure Тo Kill". Ја тај албум углавном не могу да слушам, звук је огаван. Чак ми је и "Endless Pain" бољи.

 

 

PTK je thrash kult ipak, ali ja recimo vishe volim EA, COS, i EOG...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chudish se meni za Kreator a ne chudish se kad ti neko kaze kako je Bombardr extra(iskreno meni jeste extra)a pogledaj produkciju...Uostalom i pored ogavne produkcije Kreatorov Endless Pain i Pleasure to Kill su jedna od najbitnijih izdanja shto se tog nemachkog iliti teutonic thrasha tiche

Код Бомбардера ме то не чуди због продукције, него зато што су им песме биле досадне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene lichno nervira to shto su krali ideje od tada poznatih bendova(Celtic Frost npr.)...Samo shto su oni to mnogo loshije odsvirali pa se ni ne chuje da su ukrali ;)

Ali eto i toga shto su krali i pored toga shto mi treba dva ara zvuchnika da sve chujem kako treba ja Bombarder gotivim.Speed Metal,Bombarder,Kuga,Princeza,Metalni Bog,Speed Metal Maniac,sve su to extra pesme.....Mada me chudi shto annathema nije bila popularnija s obzirom na to da su prashili mnogo ozbiljnije od Bombardera tad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бомбардер бре, овде поготово мислим на "Без милости". Мада, треба чути како су их сада преаранжирали, звуле 10 пута боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro kad su trebali da zvuche onako kako sad zvuche oni nisu i to je to nema vishe nazad...Bombarder je lokalni kult.Ali npr.ja sam na netu nalazio recenzija Hellera iz nekih americhkih i nemachkih chasopisa gde je heller dobijao ocene 9/10 ili 8/10 shto je extra jbt....Heller je jedini bend koji je zaista imao priliku da se probije jer su bili potpuno svoji,bili su karakteristichni koliko je to bilo moguce tada biti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad o ukusima ne vredi raspravljati,ne kazem da je losh album i mozda si ti i u pravu da nije bash prosek(mozda je malo iznad proseka)ali reci za Enemy Of God da je najbolji album Kreatora je takodje glupost.....

 

Slazem se da nije najbolji,slazem se da se o ukusima ne vredi raspravljati...ali nemoj gledati ukuse,vec objektivnost...a objektivno jeste da je "Enemy Of God" po svom kvalitetu medju 4-5 najboljih Kreator albuma,objektivno kvalitetniji od prva dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Endless Paina - donekle

 

Od Pleasure To Killa - nikako

 

(Inace, ne znam da li je neko primetio koliko se fanovi thrash metala razdvajaju oko albuma Pleasure To Kill, ljudi ga ili obozavaju ili ne podnose! :) )

 

edit:

Inace, imam drugaricu koja slusa hip-hop, ali ume i da poslusa ponesto od metala, i od Kreatora slusa isklucivo Pleasure To Kill album, kaze da su joj ostali dosadni :)

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam fan Kreatora,u pravom znacenju reci fan,ali prva dva albuma organski ne podnosim...nemoze se reci da su losi,to bi bilo preterivanje,ali za mene nisu nista posebno,najobicnija spiderska krljacina bez nekog preteranog smisla.Za mene Kreator kao bend valja od "Terrible Certainty",a apsolutni vrhunci su "Extreme Aggression" i "Couma Of Souls".Apsolutni.Volim i sve albume nakon njih,sa izuzetkom "Renewal" koji mi je bezveze.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ja ne znam 10 ljudi da su chuli za Heller,i bash mi je krivo zbog toga.

Imali su najveci potencijal tada.

 

 

Kad je Heller prasio po Jugoslaviji krajem osamdesetih i ja sam bio klinac a kamoli ove novije generacije tako da je normalno da nisu culi za njih.Vrlo cesto se zapitam kad slusam Armagedon,Inkviziciju,Grob bez dna,Demonsku devojku i ostale thrash himne ko su njima bili uzori '85-e,'86-e,'87-me kad su pravili i snimali tako dobre pesme?Slayer je '86-e tek isao na Reign in pain turneju!!!Koliko malo izbora su oni imali za uzore tada u odnosu na to koliko danas ima bendova i koliko je daleko otisla tehnologija.U ono vreme se u Srbiji imalo vise para ali su takvom bendu bas bili otezani uslovi za rad.Pricao mi je stariji ortak da je bio na Heller-ovom koncertu na Tashu pre izlaska ploche!!!Kaze da im dugo niko nije hteo da izda materijal jer su za to vreme bili ekstremni metalci.Svakako su i stari albumi Kreator-a imali jak uticaj na njih da naprave one bas brze stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад нећу укапирати шта је са људима и "Pleasure Тo Kill". Ја тај албум углавном не могу да слушам, звук је огаван. Чак ми је и "Endless Pain" бољи.

 

Onakvu skupinu riffova sa retko kom thrash albumu chuo. Meni ce to uvek biti najbolji Kreatorov album. Ne znam shta bi mogli da izdaju pa da to prejebu. I ne kapiram shta fali zvuku tu...

 

Za tebe je ipak "The Scythe".

 

 

EDIT: U jbt, ne seri da je ovo Destruction tema :)

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...