Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

po meni ona je odavno unistena.sad gledam,od 13 albuma meni se jedino prva tri svidjaju u celosti i ti albumi su kult, a sve kasnije po neka pesma mozda nista vise.poslednjih nekoliko su jad i beda thrash metala.jebem ti bend takav.

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koje god pecurke da jedete pa vam se svidja ovo, deder link za prodavnicu.

 

Tesko dno od albuma, presmesna produkcija i efekti, riffovi ne postoje, nikakav pojam dobrog ovde, zvucace kao preterivanje, ali ovo je verovatno najgori thrash album koji je izdao neki (poznatiji) thrash bend.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zelim da komentarisem na sve iznesene reci samo cu reci da mi se Top 5 promenio i odsada izgleda ovako:

 

1. Release from Agony

2. Eternal Devastation

3. Infernal Overkill

4. Spiritual Genocide

5. Day of Reckoning

 

Nakon 100+ puta preslusanog albuma, tvrdim da je ovo genijalan album. Bubnjarska resenja su odlicna a rifovi predobri.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих ни на који начин да вређам Макса,његов фанатизам по питању овог бенда и ову његову топ листу јер је очито да човек јесте велики фан и поштовалац овог састава али ни ја као и многи други не мислим да су снимили Бог зна какав албум.Моје мишљење вероватно није баш меродавно али и ја сам као клинац почињао да слушам треш управо преко немачке школе укључујући и овај бенд и они су управо били 1 од разлога зашто ме је привукао овај жанр.И ја волим дистракшн и такав облик треш звука по коме су они препознатљиви али заиста сматрам да тог звука више НЕМА и да га по свему судећи никада више неће ни бити.И ја сам геноцид преслушао неколико пута али ми није баш нешто легао нити 1 пут.Тај албум (као и неколико пре њега) није лош колико је чудан,барем је такво моје мишљење.Ја лично мислим да постоје 2 дистракшн раздобља-до нео дистракшн ере (тај период не рачунам кад Шмиер није био у бенду) и период од 1999. па на даље. Чињеница је да су дефинитивно променили свој стил а можда је то и разумљиво јер би било тотално нелогично да им сви албуми од првог до задњег идентично звуче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па тотално је нелогично и да им последњих иксипсилонцет албума звуче идентично. :P

 

Шалу на страну, ја ово нисам још чуо и вероватно нећу још дуго времена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam fanatik po pitanju Destructiona stoji, ali da je ovo los album, pa makar bio milion puta veci fan mi je neshvatljivo. Ono sto je samo Vaaver odsvirao na ovom albumu je dovoljno, a da ne spominjem Mikeove rifove iz malog mozga. Da li je moguce da niko nije osetio duh Release From Agony ere na ovom albumu? U razgovoru sam Schmierom sam izrazio zelju da nastave ovim putem i na sledecem albumu.

No, svako ima svoj ukus i neka slusa sta zeli. Ja cu Destruction a neko drugi nove trecerazredne thrash bendove.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја лично нисам рекао да је тај албум лош већ да је чудан доста јер сам навикао на оне раније радове па ми овај нови звук и није нешто пријемчљив ушима па вероватно због тога.Можда би стварно требало преслушати тај албум 10ак пута да би се стекла права оцена о томе да ли је добар или не.Не знам.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U razgovoru sam Schmierom sam izrazio zelju da nastave ovim putem i na sledecem albumu.

 

Pa nije bas da je neki novi put pa da se drze njega, ovo im dodje put kojim su isli i pre.

 

Meni je (samo) nejasno kako je moguce da su ti SG i Day bolji albumi od Antihrista i AHBL, po kom osnovu? Kvalitet pesama, produkcija, que? Bukvalno su ova poslednja dva blede, preglasne verzije pomenuta dva. Ovaj novi da ima bar malo manje "na zemlji" produkciju mozda bi mu se i vratio, ali bas ogavno tesko za slusanje.

 

A i cover ovog novog ce jos dugo biti standard za poredjenje kako ne treba da izgleda cover za jedan album.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда би стварно требало преслушати тај албум 10ак пута да би се стекла права оцена о томе да ли је добар или не.Не знам.

 

jebo taj album ako se moras deset puta mrcvariti da bi ti se kobajagi svideo.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гокси мудро вели. Мени ово ново звучи осредње. Генерално, ценим да не вреди много се цимати око албума који су изашли после "Изумитеља зла". Моје скромно мишљење. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Meni se album svideo..jedino mi se ne svidja To dust you will decay i Carnivore je slabija od ostalih dok na primer ni Legacy Of The Past isto nije neka ne znam kakva pesma ali je zanimljiva prvo teksutalno kao neki omaz thrash zvuku i starom duhu underground-a ostale su mi pesme sve do jedne odlicno uradjene..Pogotovo prvih pet pesama a Riot Squad mi je onako nekako kreatorski odradjena..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...