Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Супер је албум. Право освежење после оног спиритуалног геноцида који је био тешки промашај. Овај бубњар им још испаде и најбољи после Томија. Баш даје енергију албуму. Мада ни он није могао да извуче ситуацију на оном прошлом али овде разбија. Ваљало би да се ово има и на диску.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da koristiš reč "osveženje" u najširem mogućem smislu poznatom čoveku.

 

Najveća vrlina albuma je što nije izašao godinu dana nakon prethodnog, tj. dozvolili ljudima da ih se barem malo užele. Doduše, meni pored

i nisu previše nedostajali.

 

Muzika stvarno deluje bolje nego na zadnjih N albuma, posebno one rifferske gradacije u naslovnoj, like in the good ole days što bi rekli. Ali ostatak albuma uglavnom isti K kao prošlih N albuma, nabacane heard-it-before stvari sa najsmešnijim mogućim liricima.

 

I pre mi je bilo idiotski kada se neko dere bezrazložno ime pesme na početku iste, ali nakon ovog albuma bi za to trebalo uvesti neke disciplinske mere.

Edited by Angelystor
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auhhh Sale, pa kako zvuči taj prošli ako je ovo osveženje? Skino ga, preslušao jednom i iskreno ne znam da li ću imati ikaaaada više živaca da ga preslušam opet. Ok, ima dobrih treš sastojaka, ali mi sve zvuči na nivou srednjoškolskih paljevina!( ili možda bolje osnovci, doduše oni malo stariji :mhihi: )

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auhhh Sale, pa kako zvuči taj prošli ako je ovo osveženje? Skino ga, preslušao jednom i iskreno ne znam da li ću imati ikaaaada više živaca da ga preslušam opet. Ok, ima dobrih treš sastojaka, ali mi sve zvuči na nivou srednjoškolskih paljevina!( ili možda bolje osnovci, doduše oni malo stariji :mhihi: )

Znači da ga ne skidam :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaš kako, uvek sam za varijanu da sam proveriš album, jbg ne volimo svi iste stvari, meni je npr album njahhh.. ali nisam baš fan benda, tako da ako voliš njihove novije albume, možda ti se i svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много серендате. Добар је албум. Није никакво откровење али за разлику од прошлог овај је сасвим солидан.

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može se uvek blejati u dobrim lokalima i piti dobro piće sa vrh ribama, nekad mora čovek da sedne ispred prodavnice i cevči pivo iz dvolitre sa lokalnim hromozomskim trizomijama.

Tako i posle Terminal Redux višenedeljnog blagostanja mora i da se posluša Under Attack, malo što me svakodnevno gleda rar iz dl foldera i nervira me a malo iz pijeteta prema slavnoj prošlosti.

 

(digresija, ne dajte Demon Seedu da se dohvata novijih albuma, imaće dosta argumenata da nas cvelja po pitanju benda)

 

Elem D.E.V.O.L.U.T.I.O.N. je bio sjajno izabran naziv albuma jer su se do njega vrlo pristojno držali a od tad počinje odron. Nije Destrucionu trebao Frubi da ih izjebe, sami sebe oni sahranjuju serijom nepotrebnih izdanja. Ovaj 'ajde bože pomozi i nekako počne kako tako energično pa da se i čovek ponada ali vrlo brzo sve utone u sivilo. Ovo mi nekako kao poslednji Slayer: uzeli sve elemente svog zvuka, proturili ga kroz neki seljifikator i napravili album idealan za JEBENI METAL ŠUTKA BRATE RIFOVI AAAA inbred fanove. Što reče brt Pteropticon, vikneš ime pesme preko nekog rifa i vozi... neće da može.

 

Jeste mene Terminal Redux ovih nedelja odveo u nebeske thrash visine pa sam se malo razmazio ali ovo ne bi prošlo ni u kojoj varijanti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destruction i Slayer novi idu u isti razred dece sa posebnim potrebama.

Slayer je spao od benda koji je bio kosmički entitet zla i saundtrek za pakao na bend koji snima spotove koji izgledaju kao B grade akcioni Holivud flickovi (U JEBOTE IMA KRVI! KAKO JE SLEJER EDGY) sa odgovarajućom propratnom muzikom.

 

Vektor je prepun emocija, tehnike, umeća, pameti.... sve što poželiš. Ali ovo možemo na njihovim temama, ja sam ovde da hejtujem novi Destruction :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili mozda Slayer snimi nesto sa Kerijem i hologramima Toma, Dzefa i Dejva.

 

Koliko je Terminal Redux bitan vidi se i kad ga pomenem kao sidenote u velikom postu, odmah se jave gomila naysayera. Podseca me to malo na one cuvene Bathory i Slayer pljuvacke recenzije iz osamdesetih.

Edited by Grobodan
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...