Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

da da, tako nekako
npr. Beasts of Bourbon mi je fenomenalan album, raznošenje par ekselans, ali ne mogu da ga posmatram kao ozbiljan album kad ima pesme sa naslovima Die With a Beer In Your Hand i Dead Man Drinking

takav mi je i onaj Narednik Lobanja i Vod smrti, isto raznošenje, ali ih gledam kao sprdačinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, Angelystor said:

Meni Tankard kvalitetniji ako ništa drugo sigurno lirično

Јако квалитетно описују пиво, осећај пијанства и тровање алкохолом :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, Сале said:

Јако квалитетно описују пиво, осећај пијанства и тровање алкохолом :haha:

A to je inače stanje za koje ti treba magistratura da bi ga opisao kako treba.

Ne budi kromanjonac kontekstaš.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tankard su 100% ozbiljan bend muzički i nisu nikakva parodija, karikiranje ili bilo šta slično. jednostavno se zajebavaju u tekstovima i ne shvataju se preterano ozbiljno u tom smislu :D ali što se tiče svirke - veteranski švapski thrash vrhunske kakvoće:
 

 

Edited by Talvi
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima brt mnogo ljudi koji sve bendove od članova AN slušaju, samo nju ne slušaju, i ja sam bio jedan od njih dok me nije pokosio Merciless xD

Mnogo su tešku muziku uzeli da sviraju, tešku da se u jednostavnim okvirima koje su zadali sebi naprave dobre pesme, pa ima poneki filler, al' elita je to jbg, izšlifovali su oni to već za 10 god do perfekcije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Demon Seed said:

 

Ne budi ljutiti edgelord :haha:

Ne budi mirođija :haha:

AN jedan tekst u životu nisam pročitao, ali po onome što sam ispratio nije mi se činilo ništa bolje od npr Venoma. Al' mislim da ionako niko ne sluša AN zbog tekstova :]

Tankard em ima ozbiljnu rifažu, em im tekstovi i pristup daju na celokupan schmeck, pre bih nekome rekao da čita tekstove Tankarda nego Destructiona :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja mirođia brt, ja sam prženia :blek:

 

Nisam nikad poslušo u životu Tankard, i zamišljao sam rifove ko Anthrax tako sloppy thrash neki za moj pojam... Moraću da wishlistujem, ae koji Tankard album preporučujete?

Jbt koliko albuma... Rym kaže od najbolji Beast of Burbon, zanimljivo za tako neki oldschool bend da je najbolje ocenjen noviji album... Od starih prate Chemical Invasion i The Morning After, ese slažete vi ili ima tu nekih preferencija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beast of Bourbon i B-day su meni najbolji iz te novije faze, sjajan miks bomba pesama i moderne jake produkcije

što se tih starih tiče jesu najveći kultovi ta dva + Zombie Attack, tu je najveća koncentracija legendarnih traka

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 minutes ago, Demon Seed said:

Nisam ja mirođia brt, ja sam prženia :blek:

 

Nisam nikad poslušo u životu Tankard, i zamišljao sam rifove ko Anthrax tako sloppy thrash neki za moj pojam... Moraću da wishlistujem, ae koji Tankard album preporučujete?

Jbt koliko albuma... Rym kaže od najbolji Beast of Burbon, zanimljivo za tako neki oldschool bend da je najbolje ocenjen noviji album... Od starih prate Chemical Invasion i The Morning After, ese slažete vi ili ima tu nekih preferencija?

B day  The morning after Beasts of bourbon Rest in beer Chemical invasion I aktuelni One foot in the grave jako dobar Odlican thrash bend sa zabavnim tekstovima

22 minutes ago, Talvi said:

Beast of Bourbon i B-day su meni najbolji iz te novije faze, sjajan miks bomba pesama i moderne jake produkcije

što se tih starih tiče jesu najveći kultovi ta dva + Zombie Attack, tu je najveća koncentracija legendarnih traka

 Zombie attack mi je od ranih albuma najmanje ubedljiv zbog produkcije 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...