Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Samo za japansko tržište... Pih, za to se prvo treba pomučiti da nađeš (meni nije neki problem), ali nisam toliki fanatik da dajem 25 evra samo za još jedan live snimak. Radije bih uzeo tu singlicu, joj.

Nego, nabavio sam konačno i "Cracked Brain" na ploči i moram ti reći da uopšte nije toliko loš album, naprotiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate samo je jedan Destruction tako da nista nije nije skupo i tesko naci..

 

Whiplash 7" crvene boje postoji u prodaji neke distribucije mislim da se zove Butchershop Distribution :)

 

Sto se tice Alive Devastation nije samo "jos jedan" live snimak vec je namenski posvecen fanovima koji su 3 godine ranije na istoj toj bini pozdravili povratak Destruction a tada nisu imali mogucnosti da ga snime.

Ali, te veceri su imali neverovatano mnogo problema sa opremom, strujom isl. Ali su ipak resili da ga objave i na koncertu se zaista moze cuti koliko su dobar bend i koliko zaista vole to sto rade. Moj ti je savet da ga nabavis.

A ima i tektova nekih pesama koje nikada i nigde nisu bile objavljene.

 

A sto se tice Cracked Brain-a, fin je to album ali su poceli mnogo da eksperimentisu i da se udaljavaju od cele Mad Butcher price...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Destruction bili bi najbolji teutonski thrash ili teutonski trash, hehe, da nisu imali toliko uticaja Metallica-e i da nije Sifringer svoje ego postavljao ispred benda. Sl. je i oko Sodom-a ko je vechinom bio motiviran Motorhead-a, dok ostala co. je iza ovu trojku. Ochekujem da raziju sa Metal Discharge i da opet turiraju sa bendovima iz blizkog komshiluka. Propustio sam ih u Saraejvo, a vechina kazhe de je Destruction imao mochniji nastup nego Kreator???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nažalost, još nisam čuo "The Antichrist", ali nabaviću ga uskoro. A "All Hell Breaks Loose"... "The Final Curtain", "The Butcher Strikes Back" i definitivno "Total Desaster 2000". Šta reći više. Samo te tri pesme da čuješ i čuo si sve u thrash metalu. Dobro, ne baš sve, ali obar deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam zaboravio...

 

ROCK HARD presents:

Destruction with Overkill

plus guests and special guests

 

08.11.03 - Sa - Greece / Thessaloniki / Hydrogius

09.11.03 - Su - Greece / Athens / Rhodon

 

Ja najveroavnto idem samo da sredim neke probleme koje imam... Ako ima zainteresiranih iz Beograda bice oko 25 euro avtobuska karta do Skoplje + nekih 50 evra ako vam ne treba viza za Grcku za koncert u Solunu!!! Zainteresirani nek se jave, hehee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ehehe, a zashto je ova tema pala dole kada je najvazhna bash sada!??

 

Ako niste josh preslushali novi album, 'Metal Discharge', samo cu vam reci da Destruction opet pravo razvaljuju!!!

 

Zvuk je mrsniji od 'The Antichrist'-a, vocal i muzika maksimalno se 'prelivaju', a za mene tu je i najbitniji detalj, opet su brzi kako shto sam i ochekivao!!! Prava evropska speed/thrash klasika!!!

 

Dali je neko drugi preslushao ovu klasiku??

 

p.s. Heheh, a shta to beshe 'thrash balada', kada ne postoji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Preslusah Mad Butcher-Eternal Devastation..i moram reci da je ono JEEEZIVO dobro!

Omiljene su mi pesme :Damned(baladica :wink: ) i Mad Butcher..

Dosta su "normalniji" od Kreatora i Sodoma,s kojima su bili kolege a tada su ova dva pomenuta benda imali stvari tipa "Rippin Corpse" i "Blasphemer"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha uvalili su mu pola albuma :x vidim da se razumes u materiju i da si preslusao taj album smile.gif. da sam na tvom mestu bolje bih cutao jer ti ovako samo govna ispadaju iz usta

ma nisam ja kupio to....lemmy mi narezao mp3.....ali izgleda da nema svih pesama u tom folderu smile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha uvalili su mu pola albuma :x vidim da se razumes u materiju i da si preslusao taj album smile.gif. da sam na tvom mestu bolje bih cutao jer ti ovako samo govna ispadaju iz usta

Sta bre vredjas Debilcino retardirana - je' oces da te trazim sada po Beogradu da ti se najebem majke...trideseta ti se blizi a nisi dogurao dalje od Destruction i Exodus-a, idi pokrij se....EP MAd Butcher ima cetiri pesama istina, al' ko je lud da baca novac na samo 18 minuta muzike, i ja njihove albume imam na MP3, ali je ovaj EP spojen sa jos nekim pesmama - tako da u prvi mah sam mislio da je to jedan celoviti materiajl....Ajd' idi sad pusi malo kurceve a mene ostavi na miru.

IN FLAMES cu UVEK slusati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam ja kupio to....lemmy mi narezao mp3.....ali izgleda da nema svih pesama u tom folderu

 

 

Haha, nisam rekao tebi nego njemu.

Koliko ja znam, taj album ide u paketu sa "Eternal devastation", jer u "mad butcher" spadaju valjda samo dve pesme...ili tako nesto. a to sto ovaj maniac nema pojma nego sere po bendu, evo saljem mu jedan kurac u usta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha uvalili su mu pola albuma :x vidim da se razumes u materiju i da si preslusao taj album smile.gif. da sam na tvom mestu bolje bih cutao jer ti ovako samo govna ispadaju iz usta

Sta bre vredjas Debilcino retardirana - je' oces da te trazim sada po Beogradu da ti se najebem majke...trideseta ti se blizi a nisi dogurao dalje od Destruction i Exodus-a, idi pokrij se....EP MAd Butcher ima cetiri pesama istina, al' ko je lud da baca novac na samo 18 minuta muzike, i ja njihove albume imam na MP3, ali je ovaj EP spojen sa jos nekim pesmama - tako da u prvi mah sam mislio da je to jedan celoviti materiajl....Ajd' idi sad pusi malo kurceve a mene ostavi na miru.

IN FLAMES cu UVEK slusati!

 

 

Ne moras da me trazis po bgu, mozemo da se nadjemo pa mi reci sve to u lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...