Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Imao sam tu srecu da nadjem original MEtal Discharge !!!!!!!! I mogu vam reci da nije losh naravno nikako nije kao B.Devastation ,Infernal Overkill ili M.Butcher ali je dobar.Produkcija je fenomenalna,pesme su dobre mislim rifovi samo kakve Schmier i Mike mogu da proizvedu smile.gif).Textovi su odlicni majke mi posebno Revenous Beast i Vandeta i 3.pesma neznam kako se tacno zove.

Josh samo kada bih mogao da ih vidim u ovoj nasoj jebenoj zemlji.Nista zalim sto nisam isao u Sarajevo.

Toliko.

PS.Booklet je ODLICAN!!!!

I obrada Metallice -WHiplash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam tu srecu da nadjem original MEtal Discharge !!!!!!!! I mogu vam reci da nije losh naravno nikako nije kao B.Devastation ,Infernal Overkill ili M.Butcher ali je dobar.Produkcija je fenomenalna,pesme su dobre mislim rifovi samo kakve Schmier i Mike mogu da proizvedu smile.gif).Textovi su odlicni majke mi posebno Revenous Beast i Vandeta i 3.pesma neznam kako se tacno zove.

Josh samo kada bih mogao da ih vidim u ovoj nasoj jebenoj zemlji.Nista zalim sto nisam isao u Sarajevo.

Toliko.

PS.Booklet je ODLICAN!!!!

I obrada Metallice -WHiplash

Treca pesma se zove "Rippin' The Flesh Apart"(moja omiljena).

Obradili su i Maidene "Killers"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušao sam ceo album konačno i mogu reći da su prve dve pesme pravi razarači, ali ostale su mogli malo bolje da naprave. Sve u svemu, nije uopšte loš.

 

Pa uglavnom je tako na poslednjim Destruction ostvarenjima.Uzmimo za primer "The Antichrist" i "All hell breaks loose".Ali svejedno,krljanje do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran za download, jer se ne bavim time. Ja radije sačekam da mi original, ili bar promo, padne šaka, a onda ih maksimalno zlostavljam. mrred.gif

Da, ista priča kao na prethodnim albumima, ali mogu bar da stave manje pesama i izbace one dosadnije.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Po mom misljenju "najblazi"(koliko je to moguce reci biggrin.gifbiggrin.gif )nemacki thrash metal bend.Za razliku od

kolega zemljaka(mislim na Kreator i Sodom) koji su maltene svirali u pocetku black/thrash ovde je cisti thrash.

"Infernal Overkill" je IMO njihov najoblji album,a preslusao sam ih inace sve iz PRVOBITNOG Schmier dela(znaci sve pre "Unsuccsesful Human-cannon ball"

Vokal je odlican,odredjene pesme mogu da dosade sa vremena na vreme,a evo onih koj en verujem da ce mi dosaditi u narednoj deceniji:Mad BUtcher,Reject Emotions,

Life Without Sense,Eternal Ban( :wink: ),Rippin' You Off Blind,Die,

Death Trap,Tormentor,Bestial Invasion,Thrash Attack,BLack Death,RElease From Agony,Sign Of Fear i tako dalje i tako dalje.....

A sada...."All Hells Break Loose" odamh se primecuje promena u zvuku koji je sada mnogo cistiji i kvalitetniji i to mi se

najvise ne svidja kod voog albuma...jer ono sto je odlikovali i mene skoro najvise privuklo kod 'starih' izdanja je upravo ta

"sirovost" koja se primecuje kod pesama!Ali dobro mogu s time da zivim....ali sa ovim VOKALOM!!! ne znam ali..sto ga vise

i vise slusam vise me nervira(osim na pesmi "Final Curtain Falls" -obozavam refren :oops: :mrgreen: ),vokal se bukvalno DERE! na vecini pesama.

I na kraju pitanje....koje taj lik sto peva? i da li je pevao mozda na proslim izadnjima DES-a ?

Skoro sam siguran da je odgovor na drugo potanje negativan ,ali sta znam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Novi album je odlican!!! DAo bih mu ocenu 9.3/10 biggrin.gifa: I ovo je po mom misljenju najbolji destrov album od ponovnog "union-a" . Ova godina je thrasherski odlicno pocela...i Exodus i Destruction izdali su odlicne albume stvarno vredne pomena...sada cekamo :Megadeth,Kreator... : )

 

E, da na bonus disku imam i "Killers" obadu maidena, koja u ovom izvodjenju zvuci zanimljivije i brutalnije...Schmier ju je odlicno otpevao biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda znaš ko peva u sadašnjem Destructionu. Ja novom albumu ne bih dao toliku ocenu. Uostalom, dao sam mu 8/10 u recenziji u Rock Expressu. Album smara što se više bliži kraju, ali su prve dve pesme ZAKON!!!! Kao i "The Final Curtain".

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

To je zato što je "Them Not Me", kao i "Destruction" EP i "Least Successful Human Cannonball", urađen bez Šmira, bez ikakvog njegovog uticaja. Iako je i "Cracked Brain" bio bez njega, to je još najbolje što je ispalo u takvom odnosu snaga. A on je žario i palio sa Headhunter. Meni je "Parody Of Life" bolji od gotovo svih album Destructiona. Nikako da mi dosadi. Svaki put ga iznova i iznova vrtim.

A zašto ne slušaš thrash? Ako ti se sviđa Destruction, svideće ti se i većina drugih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nemam bash neku priliku.Oko mene ili black,ili death,ili gothic,ili power,ili rock,ili punk=nema ljudi koji slushaju trash!Volim ja i slayer,ali to je klasika...za nabavljanje istog nisu mi potrebni prijatelji. icon_wink.gif Sad...ne znam u shta svrstavate iced earth...ali u principu to je to!Ali destruction mnooooooooooogo volim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je odlican!!! DAo bih mu ocenu 9.3/10 icon_da.gif I ovo je po mom misljenju najbolji destrov album od ponovnog "union-a" . Ova godina je thrasherski odlicno pocela...i Exodus i Destruction izdali su odlicne albume stvarno vredne pomena...sada cekamo :Megadeth,Kreator... : )

 

E, da na bonus disku imam i "Killers" obadu maidena, koja u ovom izvodjenju zvuci zanimljivije i brutalnije...Schmier ju je odlicno otpevao icon_da.gif

Ma,Destruction ti je izasao prosle godine covece!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...