Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Мене занима, а поготово ме занима зашто и зашто кажеш коначно. Нису били задовољни сарадњом? И куд баш у AFM да оду? Изгледа да та кућа окупља око себе треш метал снаге, што апсолутно подржавам. Али, то ће значити и да убудуће нема винилних Destruction издања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekoga zanima, Destruction su napustili Nuclear Blast records (konacno) i potpisali ugovor sa AFM.

Mene zanima kako ce se sve to da ispadne sa AFM

Shef AFM- je prije 2-3 nedelje poginuo u saobracajnoj nesreci...ko ce voditi firmu dalje jos mi nije poznato i da li ce Destruction posle ovog mozda i raskinuti ugovor...

 

Jeste sranje sto AFM nikad nije izdavao vinile osim Edgay-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuclear Blast je pomogao da se Destruction vrati ali nisu mogli da dodju do izrazaja niti u prvi plan pored Dimmu, In Flames i slicnih bendova a u AFM ce biti bend No. 1 (naravno tu je i Annihilator), sto automatski znaci da ce imati bolju i vecu promociju, bolji merchandise itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vec sam ti napisao da je sef AFM-a Andy Allendörfer poginuo u saobracajki.

On je osnivach te firme,alfa i omega za sve,ne znam dali ce AFM u opste nastaviti sa radom u ovom stanju.Ne vjerujem da ce dalji rad preuzeti njegova zena ili neko iz familije

U svakom sluchaju bend Squealer dje je Andy bio hobi pjevach je izjavio da ce izdati najmanje jos jedan album sa materijalom koji je snimljen u toku proteklih godina...

No bice intresantno sta ce Destruction uraditi dalje u novonastaloj situaciji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i u sa svim drugim formama, docice novi gazda ili ce neko veci da ih otkupi. Sto se tice vinilnih izdanja sve je vec izaslo na vinilu a mislim da nema potrebe izdavati nov album na vinilu jer je vinil definitivno otisao u istoriju.

Apsolutno se slazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, ја се мајци не слажем. Чак мислим да ће се многи све више враћати винилу због пиратерије, тј. чињенице да је много теже скинути албум са винила, него са било ког диска.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole zivis u proslom veku. Evo ti malo iz mog faha... U istrazivanje i razvoj DVD-a, kao formata, se prestalo ulagati. Zasto? Zato sto je izmisljena nova revolucionarna tehnologija zvana Blue Ray, diskovi kapaciteta 30 Gb, provobitno namenjeni za HDTV a sada se gleda kako moze komercijano da se iskoristi. Znaci future icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, ја се мајци не слажем. Чак мислим да ће се многи све више враћати винилу због пиратерије, тј. чињенице да је много теже скинути албум са винила, него са било ког диска.

Skidanje albuma sa vinila?Pa to uoste nije problem.Malo vise zezanja,ali uopste ne predstavlja problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес', али због тог мало дужег зезања, око 3 пута дужег него да скидаш са диска, многи се не би упуштали у то, јер не би могли толико да постигну. плус, теже је набавити плоче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес', али због тог мало дужег зезања, око 3 пута дужег него да скидаш са диска, многи се не би упуштали у то, јер не би могли толико да постигну. плус, теже је набавити плоче.

Pa skidanje vinila ti je isto kao i skidanje sa kaseta.Jebiga,ako je raritet u pitanju vredi se potruditi.Jos i ako imas dobre filtere ili program za ciscenje zvuka,moze se odraditi odlican posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

German thrashers DESTRUCTION have posted the following message on their official web site:

 

"At the moment 'our boys' are recording the new album, 'Inventor of Evil', together with Peter Tätgtren, V.O. Pulver and their live engineer Franky Winkelmann.

 

Fun-ny biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Sto se tice vinilnih izdanja sve je vec izaslo na vinilu a mislim da nema potrebe izdavati nov album na vinilu jer je vinil definitivno otisao u istoriju.

Bucheru nemoj da lupas molim te

 

Ti vazis za legendu i tvoje rijeci imaju posebnu tezinu zato nemoj da neki klinci povjeruju da su vinili proslost jer...

Vinili se vracaju u velikom stilu

Velike major kompanije koje su LP osudile na smrt su se vratili proizvodnji istih(BMG,Virgin,EMI)

Nezavisne kuce nikad nisu ni prestale sa stancanjem

Povecala se prodaja gramofona.

 

Znachi potraznja je tu ljudi iz biznisa reaguju i prave PARE.

 

Mene samo nervira to sto neko kaze da je cd bolji od vinila,pa to je najveca prevara od postanka muzike...

 

I jos nesto sta da radimo sa ovom tvojom HDTV od 30gb???

Da se slikamo jedino... u zadnjih 13 godina od kako je LP povucen iz masovne upotrebe mogu na prste da ti nabrojim albume na kojima su sve pjesme za 10...to nemaju vise ni Mejdeni ni Pristi ni AC/DC,niko

Kratko ali slatko, treba da bude...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bucheru nemoj da lupas molim te

 

Ti vazis za legendu i tvoje rijeci imaju posebnu tezinu zato nemoj da neki klinci povjeruju da su vinili proslost jer...

Vinili se vracaju u velikom stilu

Velike major kompanije koje su LP osudile na smrt su se vratili proizvodnji istih(BMG,Virgin,EMI)

Nezavisne kuce nikad nisu ni prestale sa stancanjem

Povecala se prodaja gramofona.

 

Znachi potraznja je tu ljudi iz biznisa reaguju i prave PARE.

 

Mene samo nervira to sto neko kaze da je cd bolji od vinila,pa to je najveca prevara od postanka muzike...

 

I jos nesto sta da radimo sa ovom tvojom HDTV od 30gb???

Da se slikamo jedino... u zadnjih 13 godina od kako je LP povucen iz masovne upotrebe mogu na prste da ti nabrojim albume na kojima su sve pjesme za 10...to nemaju vise ni Mejdeni ni Pristi ni AC/DC,niko

Kratko ali slatko, treba da bude...

Lecter se probudio iz zimskog sna i uzvraća udarac icon_smile.gif

 

no šalu na stranu i ja podrzavam to u vezi vinila,Jeste puno izdavčkih kuća počeo je opet da izdaje vinile ali u malim količinama ,tako da kolekcionari imaju više zabave i normalno zivot je tako interesantniji...

Ako smo kod vinila buraz mi je kupio u BudimPešti Rock in rio .Iron maiden ploču,tu su tri ploče ..Kako je to samo drugačiji osećaj i slušati i drzati u rukama nego jedan običan disk .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знате само у чему је проблем? Плоча има најбољи звук када се комплетан звук сними аналогно. Данас се ради дигитално снимање и то не би било ништа страшно да се све након снимања не ставља на мастер ЦД, па се са тога режу плоче. Тај део убије звук, па оно што добијемо на плочи је скоро исто као на ЦД-у. Баш ми је Ерол причао која је разлика између онога што лујеш након миксања песама и онога што након тога добијеш на мастер диску.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...